Co za drift.

siwy_fact napisał:

130 było by koło 10- 13l

hahah xDD .

Mi w passacie przy max 130 na 6 biegu pokazuje 6.0 (max) .. normalnie 5.8.. ale normalnie na przyspieszeniu tez osiagne 55/100 na kompie xD

ale passat to diesel!! a to doładowana i dość wyżyłowana benzyna!!

siwy_fact napisał:

i dość wyżyłowana benzyna!!

Wlasnie... powiesz mi gdzie mieszkaszł

Skąd: GTC


To mi nic nei mowixD

niedaleko gdańska

Bo jade po samochod do gdanska :smiley:

Jakiż?


Nie nie dam się przejechać!!

siwy_fact napisał:

Nie nie dam się przejechać!!

Nawet tego na mysli nie miałem . Wsumie nonsens wiec ot można trochę..

Jade po Opla Vectre z 2006 roku w kombii, full opcja .. bez skory, 1.9 TDCI 150 km , ale będzie chip na 174 km. Bo ta ma td CI <-- czerwone.. a będzie TDCI <-- cale czerwone.. zchipowana jest właśnie co ma 4 czerwone literki, i będzie od niej chip.. wiec będzie okolo 370 nM chyba xD ..

chciałeś napisać że niby 370KM? dobrze rozumiem ???
siwy_fact, Proszę cie napsiz mi chociażby na PW jakim cudem masz tą bestię … wiesz na przyszłość mi się przyda jak będę kombinował sobie autko jakieś jak będę miał prawko … :mrgreen:
A ty ogólnie dużo jeździsz dziennie ??? ile tak +/- robisz kilosów dziennie ?

nie wiem ile dziennie ja jeżdżę właściwie tylko w weekendy może robię 50km tygodniowo:/ średnio

No to jednak na wachę tak dużo nie wydajesz bo śmigasz profilaktycznie :roll:
A przykładowo mój ojciec robi codziennie minimum 100km więc przy większych średnich przebiegach powinno się liczyć ze spalaniem a tak jak ty to właśnie lepiej większy silnik żeby można było się w weekend wyszaleć no i masz czym szaleć :slight_smile:

No ale napisz mi jak się stało że nagle miałeś tyle kaski na ten wózek … PLZ! :mrgreen:

siwy_fact, to zapraszam do mnie zobaczymy jak będzie to cudo szło w porównaniu do mojej sięrry 2.8 bi turbo :stuck_out_tongue:

a tak na marginesię to trochę nie stosowne oceniać kogoś kto ile ma kasy i pytać go o to :slight_smile:

kalin309, ale tka właśnie robi kondzio94 i kozaczy ile to jego rzeczy są warte xD Bez obrazy :slight_smile:

jak zrobię to się zobaczy:P bo na razie to słabe jest:P

Adverion napisał:

kalin309, ale tka właśnie robi kondzio94 i kozaczy ile to jego rzeczy są warte xD Bez obrazy :-)



Nie kozacze.. I nie chodzilo mi o 370km.. ;/ tylko 370 niutonometrow.. .. powtarzam nie jestem bogaczem.. i nie mam kasy na samochod o wartosci 200tys zł.. teraz raptem bede mail za 50 tys.. ;/ ale moi wola inwestowac w cos co się przyda w zyciu, a nie co moga ukrac na drugi dzien..

jak ja skończe te sięrre z ojcem to będziecie mnie mogli ogladać w PDC :smiley:

jak ja skończę s3 to będę mistrzem na 1/4mili:P

kalin309 napisał:

jak ja skończe te sięrre z ojcem to będziecie mnie mogli ogladać w PDC :D

Wtf?;> ..

Siwy co chcesz jeszcze wsadzic do tej s3?

kalin309, to co jakiś mały tuning ? :roll:
kondzio94, dla niektórych kwota 50tys. to jest bardzo dużo a nie jak to napisałeś “raptem 50tys.” :sunglasses:

50 tys dla mnie to duzo. mysle ze dla ciebie nie, bo jak masz rs za 15 tys… i dla Siwego tez 50tys to jest pryszcz, bo ma auto za 150 tyskow… i pewnie ma jeszcze na 4 takie …:wink:

A ja mam Tikacza i basta! :stuck_out_tongue: 10s do 100km/h, v-max=140km/h i czego chcieć więcej prócz niezapomnianych wrażeń z jazdy i min przerażonych i podekscytowanych pasażerów >:D Mój i tylko mój sprzęt rajdowy :* i idę o zakład, że szybka przejażdżka Tikaczem przez zatłoczone miasto byłaby bardziej ekscytująca dla pasażerów, niż jazda po autostradzie blisko 300km/h :stuck_out_tongue:

Manual rulez! czemu? Bo dobry kierowca uzyska lepszy czas jadąc manualem na danym odcinku niż inny takim samym samochodem z automatem :-> Krótko mówiąc automaty wymiękają przy porządnych kierowcach na manualach :smiley: