Co za drift.

siwy_fact napisał:

duuużżżżooooo

to ty chlopie chyba masz kurde jakas duza firme ze cie stac w takim wieku na takie cos… xD moj starszy ma 40 lat i nie stac go na samochod za 200 tys zł … xD

sam zarobiłeś na niego czy ci starsi dołożyli bo w tym wieku to raczej trudno zdobyć większą sumkę co nie ? :roll:

to dłuższa historia niektórzy którzy pamiętają to wiedzą :stuck_out_tongue:

okradł bank, zmieńił nazwisko i wyprowadził się z czarnobyla i wprowadził do polski, bo wiedzial ze go namiećrza w czarnobylu , a ze czarnobyl to wiocha zabita dechami bez prądu to wiedział ze go nie beda szukac w PL.

kondzio94 napisał:

to ty chlopie chyba masz kurde jakas duza firme ze cie stac w takim wieku na takie cos.. xD moj starszy ma 40 lat i nie stac go na samochod za 200 tys zł .. xD


Eeee... to ja się przy was nie odzywam >_<
Ten ma auto za xxx zł w wieku 18lat
a ten rozpacza, że jego rodziny nie stać na auto za tylko 200k zł >_<
FUCK !

rudy dodaj jeszcze 3 iksy i jedynkę z przodu:P

no to ładnie jak na 18 lat… ciekawe co będzie dalej … gdy będziesz starszy i jaką wtedy będziesz miał furę … skoro teraz masz taką
Ale cholernie mnie interesuje jak to się stało że jesteś właścicielem takiego wypaśnego autka :stuck_out_tongue:

ciekawość to pierwszy stopień do piekła :smiley:

RudY napisał:

Eeee... to ja się przy was nie odzywam >_<
Ten ma auto za xxx zł w wieku 18lat
a ten rozpacza, że jego rodziny nie stać na auto za tylko 200k zł >_<
FUCK !



No chlopie, ja nie mam kur** ojca co ma 2 firmy i matki co zarabie 20 tys zloty.. nie jestem tez biedny i nie mieszkam w baraku.. Mam samochod za 30 tys zloty, dom za 400 tys zl , dzialke za 100 tys zł .. i duze gospodarstwo na wsi... tam mam duzo maszyn o sporych wartosciach... A ty Rudy chcesz powiedziec ze stac twoich na fure za 200 tysą

Adverion, nie wiem jak to będzie bo to był właściwie jednorazowy zastrzyk gotówki:P

Siwy jak kupiles używkę to jakieś 110 tys złoty dales… bo za 135 można mieć nowke :smiley: 20 TFSI 270km

135 można mieć chyba najuboższą wersje wyposażenia i w promocji jeśli mowa o nówce… ja mam używkę

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&amp;id=C10194199

!!!CENA NETTO!!!



i wszystko jasne

a no moze niedoczytałem xDD

Ty masz S-line ?
To proszę cię wytłumacz jak to się stało że zostałeś posiadaczem tej furki… bo ja też chciałbym mieć na 18-tke taką furkę :stuck_out_tongue:
A i biedny też na pewno nie jesteś skoro kupiłeś takie auto a wiadomo że jak 300 kucy to i lubi sobie wypić :stuck_out_tongue:
A i powiedz mi ile ona ci tak średnio pali ile w mieście ile poza miastem ile jak się jej ciska i ile jak się spokojnie śmiga … O ile być mógł oczywiście :sunglasses:

jakbyście uważnie czytywali forum to byście wiedzieli skąd ma furę! :stuck_out_tongue:

ja nie mam s-line bo s-line to normalne a3 z znaczkami s i z takimi tam detalami z eski. Ja mam prawdziwe s3 z 2.0TFSI z napędem na 4koła o standardowej mocy 265KM podniesionej przez wydech i chipa do 312KM.

Pali niecałe 20l przy cyklu miećszanym i średniej nodze jak dostanie buta to komputer pokazuje spalanie ok 80l a tak myślę że w trasie przy prędkości przelotowej 130 było by koło 10- 13l

Co racja to racja w sprawie siwego ;]
To były jednorazowe pieniądze …

kondzio94 napisał:

A ty Rudy chcesz powiedziec ze stac twoich na fure za 200 tysą


No właśnie mówię, że nie …