Co za drift.

http://www.youtube.com/watch_privateżv=LfY832ojK7Q&sharing_token=-7X6NNeaNAv-p9ZcjsQB-Q==

wez znajdz, jak ich miliony… ale dlaczego ja nie mogę obejrzec?!!

I tak trzeba się logować :confused:

Super, Działa !!! . Nieźle idzie xD jak moj cieniasek :smiley: … ile dales za to?

duuużżżżooooo

Weź to popraw siwy, bo nie mam konta.

powinno byc ok

http://www.youtube.com/watch?v=LfY832ojK7Q

o ja ;] idzie nieźle ;p

Ale zapierdala.



Mi się wydaje że już to słabe jest :stuck_out_tongue:

Taa xDD .

siwy_fact, no a ile masz tam kucy i ile ci to leci ?
Będę musiał się zapytać wujaszka czy testował swojego merca na sportowej skrzyni ile mu pójdzie na poszczególnych biegach :wink:
Tyle że on ma 3,2 Dieasel ale ma przełączenie na sportową skrzynie czyli taki półautomat że tylko popycha wajchę bodajże w dół na wyższe biegi a do góry na mniejsze :roll:

ponad 300 chomików i mam zwykłego manuala:D

TipTronic :smiley:

siwy_fact napisał:

mam zwykłego manuala:D



utomaty są złeeeee

O Fuck :stuck_out_tongue: Niczym Lancer evo :smiley: Właśnie namawiałem tak z pół roku temu żeby stary kupił lancera evo i miał kupić ale jacyś znajomi mu nagadali że tam szybko silnik pada i że bebechy chcą wylecieć bo takie twarde zawieszenie … :-/ i zrezygnował i teraz czeka jak wyjdzie 408

wrona napisał:

utomaty są złeeeee


To czemu masz skutera ? :}

I właśnie mój ojciec nienawidzi automatów i nie chce nic kupić w stylu A6 z 3,0 bo tam są automaty… w sumie go rozumiem bo sam chciałem z automatu na manual :mrgreen:

PS. HAHAH ja mam pojemność 125 i na 2 biegu mam 80km/h przy jakiś 11rpm w każdym bądź razie nie do końca możliwości bo jest zablokowany haha i też mam 6 biegów a tu jest jedynie 125ccm :mrgreen:

bo nie stać mnie na nic mocniejszego na razie czaje się na sm 125 , a skuta mam bo tak wyszło , i sprzedawać go nie chce nawet jak będę mieć moto , bo scooter tuning to swojego rodzaju pasja :smiley:

Heheh . No niestety, ja wielkiej mocy nie posiadam… Tylko 130km silnik na pompowtrysku w 6 biegach… ale te swoje 225 km/h potrafi i 9,5 sec do 100km/h. ciagnie mi od 1,3 do 3,5 do 5 biegu a pozniej na 6 biegu do 4,0 i pozniej bujac trzeba. a 4,0 tys u mnie to okolo 220km/h xD

siwy_fact, a ile trzeba dać za takiego potworka jak S3 ? :wink: