Co sądzicie o XT 125?

Co o niej sądzicie? Mieliście kontaktą Ile pojedzie? Ile spali I czy polecacie ją? Chodzi o wersję SM.

Kowal napisał:

Co o niej sądzicie?


Po prostu Yamaha ... w cztero-paku ...

Kowal napisał:

Ile pojedzie?


110-120km/h

Kowal napisał:

Ile spali


4-5l/100km

Kowal napisał:

I czy polecacie ją?


Jak Ci nie przeszkadza 4T to śmiało możesz brać :)

Co znaczy że mi 4T przeszkadzał Na YT widziałem filmik z v-max 135. Możliweź

Kowal napisał:

Co znaczy że mi 4T przeszkadzaż


No po prostu jeśli możesz mieć 4T (mniej mocy i inne takie) to bierz

Kowal napisał:

Na YT widziałem filmik z v-max 135. Możliweź


Na serii wątpie :)

ehm… Kowal, SM’y nie są do zapier**ania :wink: Jak poleci te 110km/h, to będzie dobrze. Dlaczegoś Dlatego, że:
1.przy prędkości powyżej 100 h
jowo się jedzie bez owiewki(a szyby raczej montować nie będziesz :stuck_out_tongue: )
2.(powinno być jako pierwsze) SM nie jest do jechania szybko, tylko szybkiego ruszania(i robienia tricków, ew. lekki teren) :wink:

Podsumowując, jeżeli zamierzasz jeździć na niedługie odległości, czasem gdzieś wyskoczyć dalej i lubisz wariować, to jest dobry wybór :wink:

Tzn, chciałbym żeby osiągi były wystarczające, mógłbym kupić fulla ale jest nie praktyczny, a mam trochę terenu niedaleko, najlepszy będzie dla mnie SM. Nie wiecie ile kosztówałby tłumik do tego żeby miał ładny dźwięk?

Dywersant napisał:

przy prędkości powyżej 100 h*jowo się jedzie bez owiewki


Poraz enty się z tobą nie zgadzam w tej kwestii :P

Kowal napisał:

Nie wiecie ile kosztówałby tłumik do tego żeby miał ładny dźwięk?


Do 125-tek nie ma zbyt dużo wydechów a do 4T to już w ogóle :P

W sumie po obejrzeniu kilku filmików na YT coraz bardziej mi się podoba, ale aż 4 litry by wciągałaż

Kowal napisał:

ale aż 4 litry by wciągałaż

Seryjne skutery 50ccm wciagaja 4. Dla porownania Skuter honda lead 4t na wtrysku 100ccm pali 3l a te sm jest mocniejsze ma gaźnik wiec 4-5 normalka przy katowaniu nawet mozesz przekroczyc to ;) a moto ogolnie ciekawe ;) sm moim zdaniem jest do jazdy od swiatel do swiatel ;)

mi się wydaje że jak spali 4,5 to max będzie ;] ! W końcu to 4 suw ! Co do różnic to pewnie jak już pewnie wiesz 4 suw mniejsza moc ale za to większa żywotność i mniejsze spalanie od 2 Suwa . Ile masz wzrostu ? Bo XT jest dosyć małe :stuck_out_tongue: . Moje Rieju SMX 50 było od tego większe xD …

Mam 180, ale chcę tym do 18 pojeździć. Jak dojdzie co do czego to się przymiećrzę do jakiejś co będzie blisko.

Łeee… XT są nieładne, takie kozy :-/
To przez wystający bak :stuck_out_tongue:

Koza to jest piaggio Liberty.
Courte, a jeździłeś tą XT?

nie jeździłem . Tylko byłem na MotoWeteranBazar moim Rieju i akurat postawiłem koło XT . No i niestety ale było mniejsze :smiley: … A moje Rieju też zbyt duże nie było ;p…

Co do wyglądu to mi się podoba i to nawet bardzo :).

Jeździłem Yamahą TW 125 . Myślę, że ten silnik jest podobny albo ten w XT jeszcze lepszy . Do tego TW ma strasznie szerokie kapcie więc przez to jest słabsza i powiem Ci że byłem zaskoczony że niby 14 koni a idzie ;d !

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1554325 co o tym sądzicie?

ogólnie widać że zadbana, z wyglądu ok, jak nie przeszkadza Ci to że to 4T to myślę że jest ok, 4t z 2006 roku i przebiegiem tam bodajże 12tyś było to na pewno jest w dobrej kondycji chyba że koleś to moto katował jak tylko się dało…

no spoko ;P, ale ja bym wolał sm’kę. I wydaję mi się że ta cena z ‘lekka’ za duża ;|. Za 5000 spokojnie kupisz zadbaną. Jak nie ma to poczekaj :slight_smile: .

xt wygląda jak rowerek… Gdy kupowałem nsr u kolesia też stała xt i chwile się nad nią zastanawiałem. Niestety… To jest tak małe że przy moim wzroście (176cm) niewygodnie mi się siędziało. Już xp6 jest o wiele wygodniejsza a to przecież 50ccm. Kwestie mocy zostawiam w spokoju, ponieważ to 125ccm w t4 - nawet nie miesiąc i daje sobie głowę uciąć że powiesz co to za muł… Jeżeli chcesz coś w t4 to zastanawiałbym się nad większą pojemnością np. kawasaki klx 250/suzuki dr 350 i inne. Są o wiele większe, a co za tym idzie wygodniejsze i pewniejsze w prowadzeniu. Spalanie też jest na podobnym poziomie. Jedyne ale to to że za ta kasę nie dostaniesz tak młodego rocznikowo moto jak xt.

Ja jeszcze bym Ci proponował MZ 125SM . Ona jest w cieczy, i na 4 zaworach. 4 suw ale dosyć mocna - 18-20 koni coś takiego :stuck_out_tongue_winking_eye:

Skoro się oglądasz za nowszymi, to może lepiej DT 125 SM?

Mmmm. chciałbym ;D

co do xt - nieładne ;p