Co sądzicie o XT 125?

Ale DT’tka to 2 suw . A on chce chyba 4 suważ

No właśnie przeraża mnie trochę spalanie na pozioie 7-8 litrów w 2t…

A z 4T to właśnie nie wiem co, i XT jak na razie najbardziej mi pasi, ale mam 180zm i jeszcze do wiosny urosne trochę więc nie wiem.

Proste pytanie… Chcesz to na 50 regnąć?? Jeśli nie to nie ma sensu (nie abym namawiał do przekrętów czy coś). Czy pały złapią Ciebie na 125 czy na powiedzmy 600 bez prawka to konsekwencje są takie same. Więc jeżeli nie rejestrujesz na 50 ani nie robisz A1 to tym bardziej bym ją sobie odpuścił.

No ja właśnie robię na wiosnę A1 i chcę kupić jakąś 125, najfajniej byłoby w 2T, ale mo to wiele minusów, np. dużo pali, i większość jest już mocno skatowana.

A 4T to mało spali i w lepszym stanie są. Polecicie coś innego, większego żeby było tanie w utrzymaniu? Tak do 7 tysi. Może być mniej.

Koniecznie w T4? Honda cbr125. Co prawda nie jest to jakiś duży motor ale posiada bardzo fajną charakterystykę silnika. Jeżeli osiągi ok 120km/h (w pełni odblokowana) Cię zadowalają to bierz. Coś wytrzymałego w T2? NSR125. Nie jest to super wysilony motor, osiągi w granicach 120km/h w wersji B (a 90% w polsce niestety takich jest), w pozostałych (A i C) osiągi w ok 150km/h. Spalanie różnie z tym 4-7l/100km. No i literek oleju na ok 500km.

Jeszcze nie słyszałem o NSR żeby 120 jechała. A CBR? Brzydka i wąska jak rower.

Kowal napisał:

Jeszcze nie słyszałem o NSR żeby 120 jechała.


Że to niby dużo? Na 125ccm? :shock:

Że niby o wiele za mało jak na 125 2t.

NSR 125 160 km/h leci ;p . A co Ty chcesz ? Ja polecam Aprilie MX 125 ! Piękna z wyglądu i silnik też spoko ;D!

Najchętniej to SM w 4T 125. Żeby duży był.

To może Derbi Senda 125 w 4t ?

Całkiem przyjemne gdyby nie ta owiewka :confused:

Wersja B blokowana bez black boxa 120km/h z bb 80km/h. Polecam zajrzeć tobie na forum o nerkach :).

Wersja A 150km/h może polecieć - na więcej nie licz. 160 to rs bez śmiga. I nie wież w bajki że seryjna rs czy co tam jeszcze przekracza granice 160km/h. Wyjątkiem w tej klasie może być mito evo.

NSR też nie chce bo na allegro wszystko jest odblokowane po 40KM i zarżnięte w nic.

40KM w nsr - śmiećh na sali… Poszukaj forum o nsr. Tam się dowiesz wszystkiego co i jak. www.google.pl - nsr forum. Bodajże 1-2 pozycja.

ALe to 2T to i tak wpier*dala paliwa ile zdąży.

Bierz sendę jak Ci się podoba. Owiewka to nie problem, można zmienić : )

A ile ona wyciągnie? I da rade skuterkom?

Kowal napisał:

I da rade skuterkom?


Głupie pytanie. Pewnie że da rade, przecież to biegówka :-)

no da pewnie! To jest 125 i biegówka :slight_smile: … Nie wiem ile pójdzie ze 110?