chciałem sie przywitać

Witam Panowie!

Nie ma jak widzę działu “powitalnia” o czym była rozmowa w “sprawach organizacyjnych”. A ja właśnie chciałem się przywitać po długiej długiej przerwie: Byłem użytkownikiem forum dość sporo na jeszcze bardzo starym takim szarym forum jeszcze przed nazwą “jednoślad” ( choć tej początki też znam. Nie wiem może ktoś mnie pamięta, choć pewnie nie ale nick mam ten sam. W każdym razie chciałem powiedzieć wielkie “CZEŚÆ” i znów wdrążyć się w jednoślady, ich problemy i pomagać jeśli będę potrafił :slight_smile: Pozdrawiam

PS: temat można usunąć jeśli sprawia problemy :slight_smile: i tak będę się starał pomagać w miarę możliwości :slight_smile:

  1. Stary jednoślad już nie istnieje
    2. Stara ekipa już nie instnieje
    3. Jest całkowicie nowa ekipa
    4. Mamy swoją własną, zaje**tą atmosfere - po prostu jest elita - jak to mówimy - którzy siędzą dziennie, często no i jesteśmy jak rodzina :slight_smile:
    5. Forum (my) żyjemy własnym życiem zupełnie nie związanym z stroną główną i sklepem :slight_smile:
    6. Głównie są tu skutery i nowi ludzie przychodzą tu żadko ale jakoś się turlamy :slight_smile:
    7. ZAPRASZAMY ! :smiley:

Po tytule już myślałem, że norvid come back xD
No ale pomagania dużo nie będzie bo teraz głównie tętni życiem nonsens i worklogi w których coraz więcej 125 jest ;p
No ale witamy, zapraszamy itd ;D

RudY napisał:

no i jesteśmy jak rodzina :slight_smile:


Kruczek jest jak mamuśka, mody jak Tatuśki a usserzy jak nasze dzieci czym wyższa ranga tym dziecko starsze no i Ruchamy se Kruczka co nie? xD hahaha nie no żartuje oczywiście, co na tym forum ma często miejsce bo atmosfera jest baaaardzo luźna więc na start na oswojenie z atmosferą żarcik xD

No pwoiem Wam że mnie zaskoczyliście trochę że to jakby już inne forum. Rzeczywiscie po przeglądzie zauwazyłem że mniej juz spraw typowo skuterówych. Poztym ze starego forum jak się nie myle to jest użytkownik “Wrona”…obym się nie mylił, obym się nie mylił :smiley:

W każdym razie jeżeli Wam to nie przeszkadza nowa ekipo to przejże forum i popisze trochę a potem cichutko odejde:P

a po co odchodzić :stuck_out_tongue:
Witamy w rodzinie :wink:

hefaistos napisał:

a potem cichutko odejde:P


JAK TO ?!
Nie ma tak ! Wróciłeś to już zostajesz na stałe :P !
No i jak już zostajesz (:D) to pamiętaj o atmosferze ... jak ktoś Ci powie np. "cipko" to się nie obrażaj tylko śmiećj :DD

No i z tego co zauważyłem to nie odkopuj tak tematów ;) Ale się przyzwyczaisz to zkapujesz o co chodzi :)

szczerze to nie bardzo patrze na daty. staram się spoglądać w tematy max z drugich stron i mimo że byc może autor rozwiązał juz problem to nie zawsze o nim napisze. Być może czyjeś sugestie przydadzą się komuś innemu? Trzeba wierzyć w cos…

No ale ok niech będzie że piszemy na tematy tylko z pierwszych stron skoro tak wolicie :slight_smile:

Pozdrawiam

A ja jestem nietykalnym ogniwem tego forum xD

Witamy! :smiley:

[ Dodano: 08-08-2010, 00:28 ]
HAHA xD już nas nie opuścisz, bo mamy twoje gg :smiley: chłopaki, w razie co spamować mu na gadu, żeby nie odchodził xD

No tak a skad wiesz że nie zmysliłem tego numeru?:stuck_out_tongue: Przecież to takie proste

Poza tym macie tu i tak sporą wiedze. :slight_smile:

Ale czemu akurat Kymco ?:stuck_out_tongue: Panie nieruszalny? ( trzeba Cie poruszyć haha)

hefaistos napisał:

Ale czemu akurat Kymco ?


zacznie się teraz kazanie jakie Kymco jest zajebiste xD
Wywołałeś wilka z lasu ;P

No tak a skad wiesz że nie zmysliłem tego numeru?:P


Jesteś dostępny więc czyjś to numer musi być ;P

No patrz to już nawet nie można numeru gg podać bo chcą spam wysyłać hahahah

Hmm to aż taka obsesja na temat kymcoś No cóż przyjme to z pokorą bo jedyny model od Kymco któy jest wg mnie godny polecenia to skuter S9 :slight_smile: cóż każdy ma swoje ulubione

hefaistos, to ty gówno wiesz o Kymco :mrgreen:

Mafioz napisał:

zacznie się teraz kazanie…



Takiego wała! Nie chce mi się :stuck_out_tongue: Niech czyta, to się dowie :stuck_out_tongue:

aaaa właśnie hefaistos, pamiętaj, że Kowal to czarna owca forum i z niego się ogólnie wszyscy śmiećjemy z tego co on robi i jaki nie ogar jest xD

…a Waski ma srake i boli go brzuch!
:lol:

Haha no po prostu - zostaniesz to wczujesz się w klimat i ogólnie połapiesz o co tu chodzi :slight_smile:
Szczególnie polecamy śledzić Shoutboxa - takie coś na dole strony głównej forum :slight_smile: Taki czacik :slight_smile:

DzięęętooPPPrryy :smiley:
hefaistos, Spamuj jak wacóś wszędzie gdzie się tylko da to się wczujesz :stuck_out_tongue: hehehe

hehe no to witamy :stuck_out_tongue:
Myślę że zostaniesz z nami troszkę dłużej niż inni użytkownicy, a i dodaj jakiś Avatar, bo wtedy jakoś inaczej mi się patrzy na takiego usera :smiley: :stuck_out_tongue:

Hefajstos pamiętasz może usera Kocio ? : ) : ) Który miał Keewaya hurricane ? Jeśli tak To ja jestem :))

nie czytam wszystkiego bo mi się nie chce ale fakt powinna być jakaś powitalnia

ja ciebie hefaistos, pamiętam

hefaistos napisał:

Poztym ze starego forum jak się nie myle to jest użytkownik “Wrona”…obym się nie mylił,



racja :slight_smile:
byłem na starym forum

a ja bylem na wszystkich odslonach forum :stuck_out_tongue:
i ze starej gwardii chyba tylko ja nie zostawilem tych oszlomow na pastwe losu hah :smiley:

Admin wita i przenosi do nonsensu, bo po co tu pisac :stuck_out_tongue:

w sumie trzeba by przedyskutowac powitalnie…