chciałem sie przywitać

Kruczek a Ty to nie miałes przypadkiem xr6? I trochu tam, no może nie tylko trochu w optyke kaske ładowałeś?:slight_smile:

Miał - przecież jest na avatarze u niego :slight_smile:

http://bikepics.com/members/kruczek/02xr6/


http://img837.imageshack.us/g/65821940.jpg/


mysle ze satysfakcjonujaca odpowiedz :stuck_out_tongue:

xr6 sprzedany, teraz ujezdzam TDM
http://bikepics.com/members/kruczek/94tdm850/

Hah byłem szybszy :stuck_out_tongue: Setne sekundy :slight_smile: Jak pisałem to nie było a jak wysłałem i się odświerzyło to mi się twoja pokazała pod moją :stuck_out_tongue:

Teraz można spamować bo w nonesnsię :stuck_out_tongue:

A nie skojarzyłem z avatara bo własnie pamietałem ją jak w pierwsyzm linku:P Żołtawo czarna:D hehe ale kasy to wnią poszło chyba boefekt super. No a ja teraz tez przerwa po ostatniej Aprili rx poptrzeba było mi samochodu ale na początku nastepnego roku będzie jakieś moto to juz postanowione:) Zastanawiam się głębogo na Suzuki GS500 ale to się wszystko może zmienić jeszcze w trakcie szukania:)

EE tam kasy poszło…
wymalował sprejem za 20zł, wywalił plastiki przykleił folie śniadaniową żeby chrom przypominało na wydechu z patyków posklejał jakoś tą czasze przednią z lampą wydech zespawał z rurek ze starego ogrodzenia a końcówkę z odkurzacza wyciągną. Silnik jakiś z komarka kurde a lampy z golfa 2 ale naklejki mocy w niewidocznych miejscach dodały trochę mocy ;p
Ogólnie cały ten xr6 to hand made był więc 0 kassy poszło tam xD hahaha

PS Jak nonsens to spam musi być xD

przyjdzie taki na fazie i plecie trzy po trzy :stuck_out_tongue:


kasy poszlo sporo ale najwięcej to poszlo pracy, mniej więcej tyle ile przy budowaniu customa, ale ja robilem wszystko sam :stuck_out_tongue:

GS500?.. ale rozumiem, że jakaś świeża sztuka powyżej 00’, bo jak nie, to nie warto kase ładować, bo wraka kupisz :wink:

omg, Dywer znowu jakieś mądrości ;p. Na to nie ma metody. Jak się chce to się spokojnie dorwie dobre moto za małą kase, tylko trzeba poszukać i czasem niestety trochę poczekać…

Dobryyy ;D

Miłego uzytkowania forum, hefaistos.
Obrażam się za to “Witam [u:b092bf303c]panowie[/u:b092bf303c]” xD dobra, dobra przełknę xD

Wiesz no na te po 2000r to na razie nie ma funduszy :slight_smile: Zoabnczymy jeszcze :slight_smile: Teraz Znowu strasznie podoba mi się Bandit 400/600. Świetna hulajnoga, super dźwiek, zajefajny wygląd jak dla mnie. Sylwetka podróżnego wygodna jak mniemam tyle że wysoki jestem 187cm wiec nie wiem czy nie bede na niego za duzy, nie miałem okazji siędzieć. Ale kupić coś trzeba bo aż czasem żal sciska nie powiem co w niedzielne popołudnia przy pieknym zachodzie słońca…ehhh

A no że po kupnie trzeba kasy włożyć to sprawa normalna i oczywista jak to że nietoperz szyje na widłach :slight_smile:

Wiesz co, Bandyta będzie w sam raz :wink: GS jest strasznie mały :stuck_out_tongue: Proponowałbym porozglądać się jeszcze za Hornetem, bo można zdrowe sztuki wyrwać w dobrej cenie :wink: Ostatnio miałem okazję kupić za 5000zł 2003 rok bez chłodnicy i zegarów, ale poza tym stan zajebisty :wink: więc jakbym wydał nawet na nowe części ok. 800zł, to i tak cena grubo poniżej rynkowych :wink: Szukaj sprzętów niekoniecznie w stanie idealnym, ale od motocyklistów, bo handlarze, to szmaciarze :wink: Albo sobie sprowadź z Francji lub Włoch, bo tam teraz dobre tanie sztuki chodzą :wink:

zgodze się z toba dywersant ze handlarz to szmaciarz ale tylko jeżeli sprzedaje coś swojego.
A po za tym reklama dźwignią halndlu, jak się zaprezentujesz tak sprzedasz , a co ma handlarz za zadania ? Sprzedawać :smiley:
Więc jak kupujecie sprzęt który ma ukryte wady to nie mieć wątów to handlarza tylko do właściciela sprzętu, który nie ma czasu spotykać się z potencjalnymi nabywcami jego maszyny :smiley: więc oddaje do handlarzy :slight_smile:

Carmen napisał:

Dobryyy ;D

Miłego uzytkowania forum, hefaistos.
Obrażam się za to "Witam [u:ba0ef1d639]panowie[/u:ba0ef1d639]" xD dobra, dobra przełknę xD



Przepraszam, masz racje brak mi kultury i fasonu. Wybacz :567:

A co do motocykla Hornet to musiałeś mieć na rpawde okazje bo godziwe modele to chodza koło 10tys a tyle to raczej na razie za motocykl nie dam :) Suzuki gs 500 małe powiadacie? hmm no bede musiał obejżeć i usiąć choć to tez fajne toczydło, sporo jest części na rynku, niezbyt drogi w utryzmaniu a i ceny nie wygurwane. No ale zoabczymy mam nadzieje że uda mi się trafić fajną Banditke :P

Wiesz, to, że części dużo, to nie zaleta, bo daje jednak jasno do zrozumienia, że bezawaryjne te motocykle nie są :wink:

No tak Dywer … to, że do Kymco i innych chinolców nie ma części to oznacza, że są bezawaryjne :slight_smile: Ahm :slight_smile: Fajny tok rozumowania masz :smiley:

A czy jest jakis bezawaryjny? Wszystko się psuje…a to że jest duzo części to moim zdaniem jednak wina tego że to popularny i już niemłody przeceiż motocykl :slight_smile:

No chyba że macie jeszcze dla mnie inne fajne ppropozycje: Podobaja mi się Nakedy , okrągła spora lampa z przodu to jest to. Poza tym niedrogi w kuponie jak i utrzymaniu. Moc?..hmm no na początek wiadomo wiele nie trzeba ale ja się przywiązuje do sprzetów wiec i potem to by się jej więcej przydało wiec powiedzmy zbyt słaby nie może być:) Bo na pewno keidyś bede próbował jazdy na gumie :slight_smile: No ale znowu 100KM to też za dużo jak na teraz:) Jakies propozycje? :slight_smile: Honda cb 500też ładna jest moim zdaniem :slight_smile:

RudY napisał:

chinolców nie ma części to oznacza, że są bezawaryjne



do chinolów jest w chuj części, więc wiesz :P

Ja kupując moto patrzę na awaryjność, bo wolę jeździć, niż co chwila coś naprawiać :P
To, że maiłem przestój ostatnio, to wina nieumiećjętnej obsługi skrzyni biegów była :P Teraz już się zmieńiła ta sytuacja ;)

Części do DT jest chyba wiela, a ty ile czasu nie jeździłeś? :P

Dywersant napisał:

To, że maiłem przestój ostatnio, to wina nieumiećjętnej obsługi skrzyni biegów była :P


No czymś trzeba bronić moto ;}

Dywersant napisał:

Części do DT jest chyba wiela, a ty ile czasu nie jeździłeś? :P


Długo był gaźnik u mechanika bo robił mi to długo bo w domu w czasie wolnym ale za to bardzo tanio :)
Później czekałem tylko 5dni na śrubę z Japonii :D

RudY napisał:

Długo był gaźnik u mechanika


Ile? :P