Cbr 125 r na 2011 , wreszcie nie rower :)

kurwa sm czy kros różni się kołami ;/ OGAR

chodzi o pozycje za kierownicą , co prawda

trochę OT ale powiem wam że jak jechałem cybyry , nie wiem ile ale szybko , to nie wiało nie huczało itp tylko trochę łzy z oczu mi poleciały bo oczy nie przyzwyczajony to takiego nawiewu ,na początku jak piździkiem jechałem v-maxem to wyglądało jak płakał :smiley: , ale o czym mówię , chodzi mi o kask :smiley: fly kinetic :smiley:

Ale DRZ seryjnie jest szosowy

Czekajcie bo nie jestem pewien , więc głowy se nie dam obiciąc a teraz mi się czytać juz wszystkiego nie chce , ale by mówimy tu chyba o moto typu sport bike czy turystyk gdzie możesz schować się za owiewkami , bo jeżeli tak to kowal stuknij się w łeb … z resztą o jakich moto nie była by mowa… pomyśl tu była gadka że możesz się złożyć itp , a od kiedy kurwa na sm można się złożyć , przyjmujesz wszystko na klate jak decha

Dywersant napisał:

Na każdym sprzęcie



wrona napisał:

mi się czytać juz wszystkiego nie chce

wrona napisał:

mówimy tu chyba o moto typu sport bike czy turystyk gdzie możesz schować się za owiewkami



WIÊC ZANIM COŚ POWIESZ, może racz przeczytać wypowiedzi przedmówców, których masz zamiar krytykować za swoją nieuwagę i nieprecyzyjność.

wrona - se gogle idioto kup :stuck_out_tongue:
Ci kiedyś przy 80km/h pieprznie mucha w oko albo wpadnie taka mała to będziesz sikał z radości, żeś gleby nie zaliczył bo już miałem takie doświadczenie bez gogolów …

ja tak jechałem kiedyś sprawdźić ze coś po regulacji w rękawku krótkim jak przy 60 dostałem muchą w rękę to tak bolało jakbym kamieniem oberwał jakimś…

Kowal napisał:

WIÊC ZANIM COŚ POWIESZ, może racz przeczytać



tak też zrobiłem i stwierdzam :

OGARNIJ SIE

my tu gadka o składaniu się za owiewkami a te wskakuje , cross/sm ;/


RudY napisał:

wrona - se gogle idioto kup :p



kiedyś mi pszczoła wpadła do kasku :D ale naszczescie raz wyleciała :D

może kiedyś zainwestuje w gugle , bo propo rak to nigdy na krótkim rękawku nie jeżdze ,mam zawsze kominiare , wiec ryj słoni , a kominiare muszę mieć bo mam taki głupi zwyczaj jeżdżenia z otwartą mordą ;/ a na lato mam lanserskie przyciemniane okularki :D (tylko jak jade w ludzi to ściągam bo wiocha) , a w zimne dni rzadziej jeżdze i jest mniejsze ryzyko ze cos wpadnie bo owadów nie ma

ale jak e kupie moto , to i bedą google , bo bo to juz jedzie trochę więcej jak 70-80km/h

wrona napisał:

mam taki głupi zwyczaj jeżdżenia z otwartą mordą ;/


Baaaaahahahaa chciałbym to widzieć :P
Może podświadomieć chcesz sobie pojeść bo głodny jesteś to "morde" otwierasz, żeby coś wpadło :D

ja to nie bear grills czy jak to się pisze :smiley: