Cbr 125 r na 2011 , wreszcie nie rower :)



http://www.youtube.com/watch?v=UsedKPcdDy0&feature=player_embedded

http://www.scigacz.pl/CBR125R,2011,oficjalny,debiut,Hondy,na,Eicma,14065.html

Mnie osobiście się to nie podoba, na pewno jest lepsze , od starej cbrki
ale ta stylistyka , przód ta lampa kojarzy mi się varadero , ten masywny tył tez jak by od jakiegoś turystyka , niby to sport bike i nic nie wskazuje na turystka ,

ale ta obła stylistyka sporzodu jest taka nudna i kojarzy się raczej ze starszym typem moto

Szczerze ?! według mnie konkurencja od yamashki (czyt.yzfr 125) pod względem wstylistym , bije hujde na głowe

i ten wydech ;/ kupa

Honda powinna się sztywno trzymać stylistyki CBRowskiej, a nie pomieszali ją z VFR… taka jest smutna prawda :confused:

stara cbr i ta cbr badziew:) nic oprócz dobrego silnika( nie mówię o mocy ).

przednia tarcza dalej rowerowa i lampa faktycznie beznadziejna. ogólnie kicha. szczerze to cbr z 2010roku miała lepszą stylistyke, tylko za chuda była. mogli ją tylko poszerzyć i wstawiuć jako model 2010

EEEEEEE ciągle nie to … Tak jak mówisz - bardziej to na jakiegoś turystyka pasuje :confused:
Z cienkiego motorka przeszli do masowego motocykla :stuck_out_tongue:
A wydech to ja widziałem taki w jakimś wielkim (pojemnościowo) Cruiserze :stuck_out_tongue:

OOo to ten: http://www.valkyrienorway.com/honda-valkyrie-rune.jpg :slight_smile:
Może na taśmieć produkcyjnej Hondy się pomylili :slight_smile:

Moto byłby ok, gdyby nazwali go VTR125, a nie CBR125 :wink:

[ Dodano: 15-11-2010, 19:10 ]
250’tka tak samo :wink:

ja bym tego za nic na świecie nie kupił … :smiley:

Nie najgorsza ,w miare ładna jest a w porównaniu do starego modelu a szczególnie do tego do 07r (chyba) to ladna jest bo ta stara to porażka

a to niby nie ? xD
Ja bym wolał śmigać już skuterem… bez kitu

No ta też do najpiękniejszych nie należy na zywo nie widzialem ,ale tamta stara jest okropna tak chuda i dzwiek mnie tez smiećszy

przecież ta ostatnia cbr była słit ;D

Borek02 napisał:

była słit ;D



no chyba nie :D
ma tylko łądną lampe ale jest jak rower

Adverion napisał:

Ja bym wolał śmigać już skuterem.. bez kitu



bez przesady ja bym wolał to od skutera

ja bym nawet wolał starć cbr niż skuter ale ok…
chuda bo chuda, ale przynajmniej 100 leci i biegi są ;d
ta cbr byłaby ładna gdyby było tak jak pisali już, albo turystyk albo ścig a nie pół na pół.
poza tym jak przodu nie widać na zdjęicu to ciekawie nawet wygląda.

Powiem tak na żywo wszystko inaczej wygląda CBR w starej budzie nie jest aż taka zła :stuck_out_tongue: wiadome ta opona z tyłu “setka” jak w rowerze ale nie wygląda aż tak źle powiem tak ;d do wszystkiego da się przyzwyczaić moim zdaniem nowy model jest przeciętny już z 2010 była lepsza tylko by ją poszerzyli i nowe felgi z nowymi oponami i by było lepiej :slight_smile: ps. CBR leci 120 równo z moim rieju he :stuck_out_tongue: Ciekawe jaka będzie z ceną a tak dużo jej nie powiększyli nie wiem czemu nikt jeszcze na pomysł nie wpadł żeby np do hondy cbr z 2010 roku wsadzić jakąś oponkę 130- 150 na standardową felgę od razu lepiej by wyglądało tak jak w moim rieju jest oryginalnie 110 a założona 150 :smiley:

ja serio bym wolał skuter… lepszy wygląd, ja bym się wstydził jeździć cbr…
CBR kojarzy się z typowo sportowym moto a to co to jest ? nie wiadomo…

Adverion nie przesadzaj… nie jest aż tak zła :stuck_out_tongue: A już lepsze biegi i 120 niż automat i 70 :slight_smile:

Adverion, aprilai rs też wygląda zajebiście sportowo jakby miała 3sec do setki i leciała 300kmh a tak nie jest ;p ja bym się wstydził skuterem bardziej jeździć niż nową cbr xd

Adverion, aprilai rs też wygląda super-ekstraście sportowo jakby miała 3sec do setki i leciała 300kmh a tak nie jest ;p ja bym się wstydził skuterem bardziej jeździć niż nową cbr xd


No ale chociaż wygląda no nie ? :mrgreen:
A ja właśnie wolał bym skuterem.. nie mówię już że jakim chinolem, tylko czymś markowym

Ale kupa bleeeee :573: :573: :573:

Kurde no to przecież jakiś chinol jest!! Tak bardzo mi przypomina stylistycznie chinola że masakra…
Paskudna jest i tyle…

Ja bym tego w życiu nie kupił bo: Na pewno tania nie jest, Paskudna, w tej cenie bym kupił ładną RS’ke

Gdy ktoś mi oferował wymianę Ta cbr za skutera to bym się wymienił bo wiadomo 125ccm a nie 50 i do tego biegi, albo jak by mi to ktoś kupił to bym tym jeździł. Ale tak jak mówię sam bym tego nie kupił w życiu!

ale i tak pewnie znajdą się tego amatorzy jak i starej cbr , bo w Uk jesździ tego sporo (stara wersja)