Cbr 125 r na 2011 , wreszcie nie rower :)

Na pewno znajdzie się nie jedna osoba :slight_smile: Bo nie którym nie zależy na dobrym wyglądzie i osiągach tylko na wytrzymałości silnika i spalaniu :slight_smile:

I cena jest niska. Stary model kosztował 9900zł. Czyli najtańsza 125 na rynku, lub prawie najtańsza.

kosztował chyba 2 lata temu jak patrzyłęm… od roku jakoś cbr nowe stoją po około 13tyś…

A w tym roku 9900zł. Co kogo interesują ceny sprzed 2 latą 2 lata temu kupiłem telefon za 500zł. Dasz za niego teraz 500zł?
No właśnie.

R125 też kosztówała kiedyś 12500zł a teraz jak Yamaha zrobiła cenę 15000 to wielka promocja, bo były po 16.

no sorry ale 1000zł piechotą nie chodzi, więc to jest dość sporo… Ale patrząc z jednej strony to mało a z drugiej to dużo :stuck_out_tongue: :smiley:

No nie chodzi ale jeśli ktoś synowi kupuje moto za 16 tys zł to raczej ma kase ;D i mu takiej dużej różnicy nie robi :stuck_out_tongue:

Kowal, Ty ogarniasz to co sam piszeszł chyba nie bardzo.

Kowal napisał:

I cena jest niska. Stary model kosztował 9900zł.


no np. w 2008roku nowa cbr kosztówała 9900.

Kowal napisał:

A w tym roku 9900zł.


Ta uważaj bo na pewno nowa cbr z salonu… nie gadamy tu o cenach używanych motorów bo takie to i po 2tyś są ale o onych a teraz cbr nie kupisz nowej za 9900…

9900nowe cbr kosztówały może z 2 lata temu (więc co nas obchodzą ceny sprzed 2 lat) a jak wszystko podrożało to i cbr podrożały i od dłuższego czasu są po 13tyś włącznie z dniem dzisiejszym ceny nowych cbr 125 oscylują w granicach 13tyśzł to nie wiem skąd Ty wytrzasnąłeś, że teraz po 9900 stoją ;/

http://otomoto.pl/honda-cbr-125-M701223.html dokładnie są po 14,500-15,000
ale wpiszcie sobie na allegro widać że dużo ludzi je kupiło ;D bo duży wybór na allegro w używanych :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tak po za tematem :stuck_out_tongue: Kupcie sobie “Motocykl”(czasopismo), bo jest fajny test porównawczy SM’ek 125 :slight_smile: Za takie sprzęty można płacić kilkanaście tys. bo niczego nie udają :wink:

A nie możesz zeskanować i wrzucić na forum?

Kowal napisał:

A nie możesz zeskanować i wrzucić na forum?


Jestem w akademiku. Jak wrócę do domu, to zeskanuje i wrzuce ;)

ale jak to się w ogóle może sprzedawać ?? przecież za 15k to ja mogę mieć wyjebana z butów f4i
raczej , mało jest tak jebitnie bogatych dzieciaków pomiędzy 16-18 żeby tak nagle rodzice kupowali im takie moto , a druga sprawa jest też spora część 16-latków która dostaje juz np 600 o rodzice maja wyje.bane albo stać ich na mandaty… bądź z wielu innych powodów , a dziadki to też jeżeli mała pojemność to 50cc i przeważnie wigla , a za 15 tyś to taki dziadek kupi raczej burgmana a nie takie coś , bo jak ma zamiłowanie do biegów to takiej porfanacji też nie kupi ;/

KTO TO KURWA KUPUJE?? po za nie liczną grupą bogatych dzieciaków ??

pasjonaci spodków pozaziemskich :smiley: :stuck_out_tongue:

Pytacie, kto to kupuje?
Kiedyś kupowali to ludzie chcący mieć trwały, niski w utrzymaniu sprzęt, mający dobre osiągi(jak na warunki prawa) i niektórzy lansiarze(bo przecierz jest/było CBR125 Cup).

Teraz będą to kupować tylko lansiarze(bo mieć CBR, to wziąż lans(i nie wspominam tu o pojemności!) i ludzie dalej chcący mieć tani w utrzymaniu sprzęt do poruszania się po mieście :wink:

silniki są bardzo wytrzymałe w hondzie koleś ją katował i 40 tys km bez remontu spokojnie :slight_smile:

Kurczak napisał:

silniki są bardzo wytrzymałe w hondzie koleś ją katował i 40 tys km bez remontu spokojnie :)



To jest zaleta niewyżyłowanych silników ;)

ej ja wiem, że większości to się nie podoba, ale są tacy którym się bardzo podobają te sprzęty ;). I na pewno Ci to kupują ;).

ale noweź? i 125 w 4tą? to trzeba być takim kowalem chyba

Jakby nazwali to VTR125, to wtedy mogli by liczyć na lepszą sprzedaż.

Courte napisał:

ale noweź? i 125 w 4tą? to trzeba być takim kowalem chyba



Przypominam ci że daelima szybciej sprzedałem niż kupiłem.