Brak zmian po wymianie modułu w chińskim 4T

Aaa przecież pisze ze chiński 4t :D Nie szkoda było Ci 200zł na wario ?

Gaźnik zwykły z allegro za 60zł. Nie szalałem już z Walbro, aczkolwiek mnie korcił :P
Na wario nie było mi szkoda, bo naprawdę warto :)

Mikuni lepszy. :d Chyba też się skusze na ten wario.:D

A dyszę zmieniłeś ?

Dysza 82. Skuter gaśnie na wolnych obrotach. Dojeżdżam do świateł, staję i... gaśnie, jest problem z odpaleniem. Muszę jeszcze wyregulować mieszankę. A w poniedziałek zawory. Myślę, że po ustawieniu zaworów problem zniknie i może polepszą się nieco osiągi. Ustawię ssący na 0,05, a wydechowy 0,07 ?

Jak się ustawia te zawory ?

google nie boli ;) skuterowo też... - http://www.skuterowo.com/poradnik-ustawianie-zaworow-4t/

Ja w swoim też moge mieć źle ustawione zawory bo mi strzela z tłumika.

No i ustawiłem dziś zawory :) Ssący był na 0.08, natomiast wydechowy 0.07. Więc ścieśniłem ssący na 0.05, wydechowy zostawiłem tak jak był.

Praca silnika na wolnych obrotach znacznie się poprawiła, pracuje stabilnie, pierwsza klasa :) V-max poprawił się może o 2km/h.

Skuter jedzie na prostej 60-63 licznikowe, po grzebaniu przy ślimaku i prędkościomierzu przekłamuje wtedy jakieś 4-5km/h. Więc real 55-60km/h.

Więc co tu jeszcze zmienić, poprawić, żeby wzrósł V-max o jeszcze te 5 km/h ? Gaźnik jest z dyszą 80 (na większej się dławi), wario Malossi Multivar i sprężyna centralna Malossi z zestawu. Pasek jest oryginalny, ale przy zmianie wario 150km temu był sztywny, ledwo go założyłem.

Swoją drogą zapisuję się na prawko A i rozglądam za moto. Ze względów ekonomicznych (zakup i eksploatacja) wybiorę 125 lub 250ccm. Skłaniam się ku Rometowi Soft Chopper 125. Nówka za 3000 PLN, chyba warto. A V-Max mi tam wystarczy.