Aprilia SR 70 Black Demon by GmaX ^^ Pora na mechanike >.

A wiec na początek chciałem was wszystkich przeprosic za nowy temat w worklogu. A wiec co do mechaniki to nie wiem za dobrze co ona w sobie ma… kupiłem ja od kolesia który miał ją w niemczech i tam zrobił mu ktoś tuning on nawet nie wiedział jakie ma części…powiedział, ze wymieniony został cylinder, pasek i sprzegło…ja od siebie dałem całą reszte nawet nie kupowałem nowych części kumpel gdy rozbierał swoją sprzedał mi kilka części i na nich idzie mi 115km/h na prostej a z górki to licznik zamyka.
Ja wiem, ze ma filter powietrza małossi, wydech NEXT R…dalej nie wiem :roll: :oops:
Z optyki to jest siatka we wlotach i naklejki
OPTYKA JEST W TRAKCIE TUNINGU :stuck_out_tongue: , ponieważ niedawno zaliczyłem szlif wiec jestem zmuszony fo pomalowac to przy okazji zrobie optyke:
:arrow: dodatki carbonowe
:arrow: manetki
:arrow: polerka przekładni
:arrow: malowanie (chyba na czarny metalik)
:arrow: neony
:arrow: audio z diodami w rytm muzyki
:arrow: polerka pompy wodnej
:arrow: malowanie felg
:arrow: tarcze zegarów
:arrow: niebieskie postojówki
:arrow: moze wygładzenie nadkola
:arrow: czarne klosze kierunkowskazów
:arrow: brewka na lampie albo bad look
:arrow: polerka wydechu
:arrow: nowe lusterka (moze F1)
:arrow: niebieskie diody w kierunkach
:arrow: diodowe zarówki

A oto zdjecia przed szlifem:


A tu po szlifie:

W trakcie prac:



[ Dodano: 2008-12-21, 20:37 ]
WIECEJ ZDJEC MACIE TUTAJ–>http://www.bikepics.com/members/gmaxgm/98srracing50/ :lol:

Ładna była :smiley: jestem ciakaw jak będzie wyglądać po twoich modyfikacjach :stuck_out_tongue:
a co do mechniki to supre sprawdź dokladnie co masz i się pochwal :d

powtórze słowa gesia ładna była :smiley:
zobaczymy co z tego wyjdzie osobiście nie robiłbym audio i diod w rytm muzyki :stuck_out_tongue: a nełony pod skutem możesz sobie odpuścic a jak juz się upierasz to zamontuj katody bedą o wiele lepiej świeciły

audio i diody, które beda mrugały w rytm muzyki beda pod siedzeniem zamontowane nawet nie będzie ich widac tylko jak otworze, zeby to fajnie wyglądało a neony beda pod spodem, we wlotach i przy przednim błotniku :lol:

[ Dodano: 2008-12-22, 15:22 ]
Dzisiaj jak na razie zerwałem naklejki i umyłem plastiki :lol:. Później moze jeszcze poszpachluje.
Mam tylko fotki czaszy:

Mam pytanie co do diod w rytm muzyki wsadzasz “neony” diodowe które mrugają w rytm muzyki czy same diody podłączaszł Ogólnie zapowiada się ciekawie, co do małowania to bym zrobił jakieś niepowtarzalne inne niż wszyscy, ale to twój wybór. Zapraszam do mojego tematu

Tak myśle, zeby wstawic neon taki do okoła kufra i zeby on był w rytm muzyki.
A co do małowania to będzie czarne :lol:. Narazie pomaluje tylko te zewnętrzne plastiki na czarny metalik a w przyszłości te wewnetrzne plastiki bo jak wiadomo farba jest dosyć droga a ja nie mam za duzych dochodów :lol:

Przestan z neonami zrobisz wies. Bez przesady. Pod skuterem wystarczy.

Bedą pod sqterem, w czaszy i diody niebieskie w lampach. A w rytm muzyki beda pod siedzeniem. Neony to sobie za 2,50 sam zrobie :lol: i nie w ten sposób co jest opisany na forum :stuck_out_tongue:

tylko na spryciarzach? Heh czyli przygotowywujesz do małowania taką

nie tylko nie 2 neony i kawałek rurki to jest [u:1a670f8d91]wieś[/u:1a670f8d91] nie rób tego i nie wkładaj diod we wloty tak jak ci mowilem daj katody pod spód i starczy a nie wloty, spod, lampa, kufer to juz przesada…dobrze ci radze :smiley: nie rób tego :stuck_out_tongue: zrób nadkole i kup kozackie lampy

no właśnie klos dobrze mowi zrob sobie tylko pod skuterem i na postojowki ledy w lampie :smiley:

Dobrze Koła radzi nie rób wsi zrób nadkole i załóż te katody i styka

neony bede robił w całkowicie inny sposób…koles, który je sprzedaje mi wszystko powiedzia ł jak zrobić neony i nie z żadnej rurki od paliwa :lol:
Mi tam się podoba taki neon :stuck_out_tongue: :

A katody są za drogie…a ten neon który sam zrobie wyniesię mnie 2,50zł

[ Dodano: 2008-12-23, 10:36 ]

kłos napisał:

kup kozackie lampy

najpierw trzeba mieć za co :lol: lampy kupie tylko na tył bo z przodu jest dobrze jeszcze jak zrobie brewke albo kiedys bad look to będzie ładnie wyglądało :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 2008-12-23, 17:35 ]
Dzisiaj tylko trochę poszpachlowałem :-/ Z dzisiejszego dnia jestem niezadowolony… Co prawda poszpachlowałem wszystkie plastiki, ale jutro bede jeszcze to równał i poprawiał…
Sorry, ze tylko jedna fotka :stuck_out_tongue: :

A co do lamp to kupie nowe, albo zrobie sam…się zobaczy :lol:

[ Dodano: 2008-12-29, 20:38 ]
Dzisiaj dotarłem drugą warstwe szpachlu i pomalowałem szpachle podkładem :mrgreen:
Jutro moze bede miał farbe to pomaluje plastiki…
Fotki z dzisiaj:




[ Dodano: 2009-01-03, 19:57 ]
A wiec tak miałem małe opóźnienie…wczoraj dopiero pomalowałem plastiki…3 warstwy…ale jeszcze do małych poprawek :-/ bo powyskakiwały jakieś kopki smiećszne… :-/ . No i zrobiłem trochę audio…

Fotki:





[ Dodano: 09-04-2009, 22:09 ]
Mineło trochę czasu…skuter juz dawno pomalowany xD a ja zapomniałem i moim tamacie :stuck_out_tongue:
ale juz robie duzzzyyyy UPPPPP

Fotki czaszy:





Skuter bez plastików:





Podczas czyszczenia silnika:







Podczas składania:





Po złożeniu:



Na dodatkowym oświetleniu:







Wyciągniety silnik:








Polerki:





Różne:








Sorry za jakość ale wszystkie foty robiłem telefonem :-? jeśli sa jakieś rozmazane to dlatego, ze w garażu było tak zimo, ze az mi się rece trzesły :mrgreen:

Przedwczoraj doszła paczka ze s-c, a w niej:
:arrow: 2 lusterka F1 chrom
:arrow: Kopniak bgm chrom
:arrow: Brewka

Jutro postaram się wstawic jakieś fotki…aktualnie bede małował jeszcze atrape i owiewke na czarny mat :stuck_out_tongue: wiec fotki beda bez atrapy :-? ZAPRASZAM DO OCENIANIA :!:

[ Dodano: 28-05-2009, 17:30 ]
Witam po długiej przerwie w pracach. Jakiś tydzień temu jechałem z kumplami i dobrze, ze dojezdzałem akurat do domu a skuter zaczał przerywac i gdy stanałem juz nie chciał ruszyc…siedziałem przy nim 3 dni i próbowałem wyrególowac gaźnik lecz nie udało się…wkoncu zdjałem cyl, był tycke przytarty…juz był wczesniej i chodził elegancko a tu nagle…nie miałem juz na niego sił xD i oddałem go do mechanika stoi on tam do tej pory…

Do wymiany mam cyl, gazior, łozysko igiełkowe i simeringi na wale…

Złozyłem juz zamówienie na SKUTER-CENTRUM:
Cylinder Malossi Sport 70cc
Gaźnik Dell’orto 17,5 mm
Łożysko igiełkowe Malossi na sworzeń 10mm
Siemeringi wzmocnione

Koszt to ok. 1200zł :shock:

Oprócz tego mam włozone:
Wał Hebo Racing HPC
Zawór i membrany HEBO
Wkład filtra powietrza Malossi

[ Dodano: 16-06-2009, 14:18 ]
Wiec tak, wszystko juz złozone dawno i dotarte :] poki co nie mam gdzie się rozpedzic i moje osiagniecie to 120km/h jak bede miał fona to dam filmik z jazdy

super SR ;]

Oj gmax, chyba ludzie olali trochę temat ;/
Ladnie ladnie ae 120km/h na małossim ? moze licznikowe i trochę przesadzone co ?

no sr ładna , lubie ludzi którzy robią coś samemu a nie do mechanika zapier*alaja , długo polerowałeś silnik

Kierownica BMX fajnie by wyglądała :stuck_out_tongue: Trzeba przyznać SR ciekawie zrobiona :smiley:

no właśnie BMX by się przydała, a ten silnik to już jest do końca wypolerowany?
Razem z pastą?

Tablica CWL kojarzy mi się jednoznacznie…

Kowal napisał:

Tablica CWL kojarzy mi się jednoznacznie...



nie tylko Tobie xD!