Aprilia SR 70 Black Demon by GmaX ^^ Pora na mechanike >.

Kowal napisał:

Tablica CWL kojarzy mi się jednoznacznie...


Hahaha xD Mi też się tak kojarzy :lol:

Skąd są te tablice? :-P

Damianho napisał:

Skąd są te tablice? :-P


Powiat włocławski ...

A z czym wam się do cholery kojarzy CWL ?! O_O

Tez nie wiem o co im chodzi RudY, CWL to okolice Włoclawke niedaleko mnie :slight_smile:
Ja mam CSW ;]
CWL ?? CWEL czy o co wam chodzi ?

Danielson napisał:

CWEL



Dokładnie :D

Dobra ogarnijcie się. Mi też tak się kojarzy.

Ale jakoś SR mi nie podpadła do gustu. Trzeba było kupić czachę od Ditecha wsadzić ja na przód i zatopić wyglądałoby kozacko. No i brak przedniego błotnika… .

Popracuj jeszcze nad nią troszkę.

CWL mi się kojarzy z frajerem :roll:

Jakoś taka dziwna ta sr nie poóóóba mi się

daMik napisał:

CWL mi się kojarzy z frajerem :roll:


masz mała wyobraznie :]

a co do cwela xD to nam tez się to tak kojarzy xD to jest dokładnie rejestracja z Brzescia Kujawskiego :P ale dobrze xD powiat Włocławski :P

a co do Sr to się trochę popsuła po sezonie :/ wiec juz zaczałem ja remontowac na kolejny sezon...poki co wymieniłem pasek na Hebo (stary niewytrzymał), załozyłem nowe sprezynki sprzegła (po sezonie jedna pekła), załozyłem nowa linke ssania, nowa opona (oczywiscie na tył ^^), nowe kierunkowskazy tył, załozyłem audio (fotki wstawie pod koniec tygodnia, bo skuter stoi u dziadkow), do wymiany czekaja jeszcze klocki hamulcowe i mam zamiar jeszcze go pomalowac xD wypolerowac obkleic co nieco carbonem....postaram się oczywiscie zwiekszyc jeszcze osiagi aprilki i podejrzewam, ze to juz ostatni sezon co bede na niej smigał :)

mało w niej życia, ale wszystko przed Tobą :wink: czekam na kolejne wpisy i powodzenia ^^

Wykop :stuck_out_tongue:

to chyyba rekord: 2 lata xD

o fcuk! nie zwróciłam uwagi xD
odwiedzam co jakiś czas tematy nieczytane i w ogóle i podpis mnie zmylił ;D
wybaczcie, chłopcy ;*

spoko , nie sadze zeby ktos miał pretensje ,tu jest taki zamuł , ze tematy z przed 2 lat wisza na pierwszej stronie :slight_smile:

Haha, true :smiley:

kurde, ile stąd ludzi odeszło…

…i nie wróci więcej! :smiley: