Aprilia RX 50 Rekordzisty silnik 125 już jest ;)

Siemka po sprzedaniu wsk przeglądając internet trafiła mi się bardzo fajna apka za symboliczne 850 zł jest zrobiona na full cross z przodu amor został wymieniony na w pełni regulowany cały nowy napęd no i łożyska w kołach a tu daje listę co trzeba zrobić
-Cylek(jest już w drodze)
-Klocki na tył (to się kupi na miejscu)
-Klamkę sprzęgła(ta jest trochę pozdzierana
- zrobić światła
- zrobić hamulec przód (zacisk,klocki i przewód)
i zdobyć papiery to byłoby wszystko :slight_smile: tu wam zapodaje jedno foto jak to wygląda zaraz po przywiezieniu (teraz jest trochę rozebrana :slight_smile:
Jeździć już będzie w pon-wtorek gorzej z papierami tylko są mi do tego potrzebne aby pojechać na tor motocrossowy w mchowie

ReKoRd napisał:

nowy napęd


to se łańcuch naciągnij jak napęd nowy bo przecież on dosłownie wisi. oO
ogólnie strasznie styrana ta apka, ale czego chcieć za 850zł ;p
Daj lepsze foty ;p

Styrana nie jest tylko hamulce cylinder i apka jak nowa ;p mi to tam stylistyka wisi ważne aby zapierdzielało :slight_smile: a co do łańcucha to on powinien być luźny ale to się trochę naciągnie nie ma problemu

Ee no apka fajna po jakiś łąkach lub lesię by poszalał taką :wink:

Robertus napisał:

Ee no apka fajna po jakiś łąkach lub lesię by poszalał taką ;)

no i to właśnie chodzi w crossię żeby się wyszaleć :)

Co wy chcecie, dobrze się prezentuje :slight_smile:

ReKoRd napisał:

a co do łańcucha to on powinien być luźny


Wyjaśnij, na jakiej podstawie tak sądziszł

łańcuch to nie powinien być taki lużny, ale też nie żeby był na maxa naprężony bo się może urwać :wink:

To zależy w jakim modelu w jednym to producent każe żeby taki łańcuch był np w ktm a w innych żeby ściślej był ogólnie ten można trochę naciągnąć ale nie dużo przyjdzie cylinder odpalę przejadę się to będę się bawił w różne regulacje ogólnie jak ja crossy widzę u mnie to zawsze majo tak łańcuchy

a luźny może spadać…

fajna jeeest :stuck_out_tongue:

Fajna apka, powiedz mi taką rzecz, który to rok i jaki ma silnik :D?

2001r silnik minarelli am6 :slight_smile:

Łańuch w terenówkach ma być na tyle luźny żeby przy reskorowaniu nie był mocno naciągnięty :stuck_out_tongue:

To nawet nie jest taki stary :slight_smile: Naprawdę fajna apka:P Gratuluje zakupu :wink:

mówiłem że łańcuch ma być luźny! Ponieważ jak się jest w terenie to się jedzie pomału ale często się zrywa ze sprzęgła i żeby się nie urwał to musi być trochę luzu, a po drugie to tak jak mówi RudY o zawieszeniu.

U mnie w instrukcji producent nakazuje dać luz 1-2cm i czy jeżdżę w trasy, czy zapierdzielam w terenie, to bez różnicy dla łańcucha :wink: Kwestia instrukcji w książce serwisowej :wink:

Więc tak dzisiaj zrobiłem tylni hamulec ogólnie zostało mi czekać tylko na cylinder i zapierdzielać :slight_smile:

Mam nadzieje że mi przyjdzie w poniedziałek-wtorek już bym se nią pojeździł

To stary cyl zatartył?

No niestety zarznięty :confused:

[ Dodano: 07-07-2010, 15:40 ]
Aprilia chodzi zamiata jak głupia ;p i odkryłem że ma dyfuzor tecno ;p

trzeba to odkopać. Jak tam apkaż daj jakieś foty ;d

Apka dobrze chodzi planuje zrobić swapa 125 2t lub nawet 250 w 2t obecnie szukam silnika a wiem że się nie rozpadnie bo zawieszenie jest zmienione i koła też po zmieniane ;)miejsca w ramie na silnik też jest dużo i pytanie do rudego czy silnik dt jest wystarczająco mocno na tor czy nie bardzo :wink:

250 by było pewnie lepsze, ja się wypowiem tak że jechałem na tej deci i jak się wkręci to jest ogień, ale tam ma gianelli.
ja bym brał 250 2t lub 250 4t