Aprilia RS50 "słodka zuzia" :*



ta owiewka i ch u j :smiley: ;]

Własnie w owiewkach wygląda jak kupa, bo ta przednia lampa jest taka kwadratowa, to jest najstarsza wersja. A street jest w moim stylu

nie mogę znaleźć tej zajebistej tzr , ale chciałem właśnie wkleić to co pokazał Courte

co źle wygląda taka tzr?? zajebiście wygląda kij że pierdzi , ale te paczkę leci to na miasto styka :slight_smile:

wrona napisał:

co źle wygląda taka tzr??


zależy czy brać pod uwagę jak się silnik prezentuje czy nie, styl faktycznie ma ładny, nawet bardzo, ale przydałby się silnik większy, żeby było go bardziej widać spod tej ramy bo tak to strasznie ubogo i chudo wygląda ten motor ;p Mi się streety bardzo podobają ogólnie, ale nie w tych pojemnościach i wolałbym yamahe fazer niż R6 ;p
Jak Ci się lampa nie podoba zrób coustoma ;p

No właśnie Mafioz dobrze gada. Streety są zaje*iste tylko żeby była zapełniona ta przestrzeń pod bakiem i dlatego w moto o małych silnikach to tak nie za bardzo wygląda…

Panowie wystąpił problem :confused: Nie kręci się pompa wody i się strasznie grzeje. Jak to naprawić. Gdy ruszam wiatraczkiem to ma lekki opór, czy ta naprawa jest kosztównaż

Moze tryb się rozsypał :stuck_out_tongue: trzeba wyjąć i obejrzeć

Bd trzeba chyba rozkręcić ten silnik i popatrzeć na tą pompę, bo na tych gorącach to strach nawet pare metrów przejeżdzać bez chłodzenia.

Ten “sreet” wyglądałby cacy, gdyby nie ten wielki wystający zadupek… :stuck_out_tongue:


AC rulez :622:

Ej może wiecie jak święcą te owiewki streetą bo czasami bd śmigał w nocy i chce coś widzieć na drodzę xDD

Widzę że są to halogeny a nie soczewki więc wmiare dobrze będą świecić

te ufo sa chujowe , bo maja te halogenki kuchenne a to świeci jak gówno :slight_smile:

Aha czyli to działa na takiej zasadzie albo wygląda albo świeci :confused:

a lepiej takie halogeny kuchenne świecą niż soczewki w skuterze??

kolega ma w rieju soczewki oryginalnie to lipa straszna, na drogowych ciągle jeździ bo na mijania nic nie świeci ;p
Halogeny to idź z kuchni wymontuj, dla mnie trochę śmieszne to jest xD Halogent, praktycznie takie same co świecą w kuchni na blat czy w kibelu są montowane do tjuningowycch lamp xD

A da się jakoś przerobić te owiewki i wstawić normalną żarówkę przynajmniej jedną ?

wrona napisał:

te ufo sa wacuś , bo maja te halogenki kuchenne a to świeci jak gówno :)




nie wiesz to się nie wypowiadaj, ja mam ufo i halogeny. Mam na normalne światła halogen 20W i na długich 50W. I Ci powiem że w życiu w żadnym motocyklu tak dobrze nie widziałem w nocy. Naprawdę super świecą i wszystko widzę. Świeci podobnie jak światło w samochodzie, tylko że kierowcą z naprzeciwka po oczach też no ale co tam :D:D

Courte napisał:

I Ci powiem że w życiu w żadnym motocyklu tak dobrze nie widziałem w nocy.



Tzn, że na niewielu motocyklach jeździłeś :P Wg mnie najlepsze są: jedna lub dwie(o tak :D ) lampy z żarnikami H7 zamontowanymi na stelażu do ramy lub na półce i dorobiona jakaś ładna ładnie pomalowana owiewka z plexi ;) Tylko to już trzeba mieć wizję projektu :P

Dywersant napisał:

Courte napisał:

I Ci powiem że w życiu w żadnym motocyklu tak dobrze nie widziałem w nocy.



Tzn, że na niewielu motocyklach jeździłeś :P Wg mnie najlepsze są: jedna lub dwie(o tak :D ) lampy z żarnikami H7 zamontowanymi na stelażu do ramy lub na półce i dorobiona jakaś ładna ładnie pomalowana owiewka z plexi ;) Tylko to już trzeba mieć wizję projektu :P




VFR 750, DT 125, Rieju SMX 50, Gilera Sioux 50, Aprilia Af1 50, Honda NSR 125, Yamaha TZR 50, Yamaha TZR 125, Yamaha XS 400... dalej mi się nie chce wypisywać.

Bardzo dobrze świeciło, bym Ci pokazał Dywer tzn. zrobił zdjęcie ale nie mam już czego ;].

Courte napisał:

Bardzo dobrze świeciło, bym Ci pokazał Dywer tzn. zrobił zdjęcie ale nie mam już czego ;]


Zawaliłeś sprawę :P