Aprilia RS50 "słodka zuzia" :*



Prace nad streetem trwają, kierownica zostaje w takiej pozycji jak jest bo jak jest odwrócona to jest nie wygodnie. Narazie zbieram kase na jakąs fajną owiewkę i rozkminiam jak zamontować lewe lusterko.

Mi się ogółem podobają streety tylko nie o takich małych pojemnościach (50-125)
Chodzi mi o to że w streetach pokazuje co się ma “pod maską” a tutaj cylinder wielkości pięści więc jakoś tak mi tutaj nie pasuje trochę. :roll:

jeśli chcesz z tą kierą zostawić to sobie odpuść bo nie wygląda ciekawie…
teraz wygląda bardziej jak dragster a nie street :stuck_out_tongue:

te boczne plastiki by mogły być ale jakoś ładnie je przyciąć albo coś i by było fajnie raczej :wink:

nie bd przycinał plastików bo kiedyś do sprzedaży się założy. Odwrócił bym tą kiere ale śruby są tak zapieczone i nieda rady :confused: nie orientujecie się ile może kosztować ten adapter do normalnej kiery?

jak ty chcesz odwracać kiere . można co najwyżej wyprostować , klipy albo dać cała prosta kierownice ,

wszystko można, nie dawaj tam już żadnych owiewek, teraz jest cacy i tak ma być ale brakuje mu dopieszczenia :wink:

To tak kiere jakoś wyprostuję :P. Motorek bd cały małowany, wyczyszczony itp. Naklejeczki, itp. Kierunki diodowe już zakupiłem. Lampa na tył od roxa diodowa i szersza oponka na tył od kumpla :D. Efekt końcowy powinien być zadowalający :stuck_out_tongue: Jak bd miał czas w zimie to zrobię taki fajny pług na spód silnika i bd słit

rafal93, ten adapter to wiezyczki. sto cos za dwie zaplacisz na allegro wtedy tylk wywiercic dziury nagwintowac i przykrecic.

jednak wole wyprostować seryjną niż bawić się z tymi wieżyczkami. A po wyprostowaniu wygląda tak :

Na tym zdjeciu akurat za pięknie to nie wygląda :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

za pięknie to nie wygląda



bo tu sa kabelki nie pochowane i nie ma owiewy i tak klata jakas po huju , a ta rs'ka ma właśnie ruchome klipy tylko coś trzeba tam przyciąć jak byś chciał dać do siebie , jak tam kiedyś czytałem na innym forum właśnie ktoś chyba do tzr dawał klipy od rs

No w mojej się niestety nieda bo klipy są zintegrowane z półką, ale dam owiewkę diablo i bd ładnie :stuck_out_tongue:
Tak jak tutaj:

Szczerze? Nie potrzebie robisz tego strita ;D . Ja bym zostawił taką jaka jest :slight_smile: . To właśnie jest AF1 :slight_smile: Kumpel ma idento i też 3 biegi :smiley:

owiewkę daj POLISPORT MMX! I będzie miód!

A macie jakiś pomysł czym zaślepić ten prześwit między silnikiem a lagami ?

rafal93 napisał:

A macie jakiś pomysł czym zaślepić ten prześwit między silnikiem a lagami ?



Po co ??

daj owiewkę od derbi sendy DRD , siwy może y wiesz gdzie jest to foto tzr , z tą owiewką ..

gdzieś było na ss ale znaleźć nie mogę

Chce wrzucić tą owiewkę



albo



Którą wybrać? A co do tego prześwitu to znalazłem owiewkę na chłodnice i będzie git :stuck_out_tongue:
Polisporta nie kupie bo mnie na niego nie stać.

ta druga juz prędzej bo ta pierwsza jest paskudna

Ja uważam tak jak Robertus, streety w małych pojemnościach to nie to, a robiąc streeta z tej apki dokonałeś profanacji ;/ Z owiewkami jest cacy, ma to coś i ładna jest a street to rama na kółkach, silnik za mały, nie ma co pokazywać ;/
Mi się w ogóle nie podoba teraz. Jak miałeś plastiki ładne to mogłeś zostawić. Co innego jak ktoś kupi starego rzęcha co wygląda jak kupa i owiewki z dupy brzydkie itd, to wtedy rozumiem streeta.
Felgi mi się podobają strasznie w tej apce :stuck_out_tongue: