Aprilia RS50 "słodka zuzia" :*

Chciałem przedstawić moją słodką, rzadko spotykaną Apkę :d

Silnik to podobno Minarelli AM3 lub RV3
Jest to wersja 3 biegowa, kupiłem ją za 1900zł. Posiada wydech sportowy gianelli. Ponoć rocznik 98 ale nie chce mi się wierzyć xDD

Plany najbiliższe ponieważ jest troszku optycznie dojechana, bo jest po szlifie.

Plany na najbliższy miesiąc:

-Wymiana filtra powietrza, czyszczenie gaźnika
-Malowanie owiewek
-Tankpad
-Diodowa na tył
-Przepatrzenie wszystkiego i przygotowanie odpowiednio do sezonu :stuck_out_tongue:
Niestety urwana jest łapa tylnego hamulca :confused: (ten element który trzyma zacisk)

Jakie malowanie proponujecie, bo chciałbym pomalować tak jak tzr mojego kumpla.
Poniżej zdjęcie.

Moja rska przed szlifem:


Malowanie kumpla tzrki :

Powiedz jak to się zbiera na 3b. W sumie nawet lepiej mieć te 3b bo huską to też jeżdżę praktycznie na 5 i 6biegu.

Pierwszy :->

No 3 biegu zbiera się średnio, najlepiej przyredukować , walnąć obroty i dopiero. Bo tam jest taki gaxnik który nie ma regulacji :confused: I podobno ten gaźnik zamula właśnie rski.

Chciałeś to masz :smiley:
Słit ! :stuck_out_tongue:

Maluj na ten bord bo jest sexi :slight_smile: Albo ciemny niebieski … RÓŻOWY !

No spoko RS-ka :stuck_out_tongue: Ale nie małował bym tak jak tą rs ;d Może biało czarna czy cos :stuck_out_tongue:

Ciemny niebieski z brokatem mi się podobuje, od poniedziałku zaczynam z kuzynem ciężko pracę nad nim.

E na rska fajna :slight_smile:
A jak tam osiągiż

to nie jest RS, tylko AF1 :D!



oto af1 mojego kumpla, ma swapa na am6 ;p…

Courte zdjęcie się nie wyświetla, a osiągi to ok 100km.h więc całkiem dobrze jak na 50ccm.

nie wyswietla się? Mi się wyświetla :P…

http://photos.nasza-klasa.pl/18226071/18/other/std/cfb90b250f.jpeg

kliknij 2 razy jakby nie chciało wejść

Oj rafal :stuck_out_tongue: Nawet nie wiesz co masz za moto :smiley:

ale te malowanie jakie było przed szlifem było sexy, ja bym takei dawał ewentualnie lekko inne kolorki, lub na odwrót ten czarny z żółtym.



Chłopcy potrzebuje nr koloru tego zielonego bo mnie urzekł :smiley:

ja mam podobny na Aprilli, ale Ci nie pomogę z nr :P. Idź tam gdzie miećszają lakier, wydrukuj fotę i dobierzesz coś podobnego

chyba że nie będziesz sam małował do idź ze zdjęciem do lakiernika i niech ci pomaluje na taki sam kolor a jak nie to to to nie wiem co

Ej co myślicie o przeróbce na streetaż i jak jest z polskim prawem ?

rafal93 napisał:

Ej co myślicie o przeróbce na streetaż i jak jest z polskim prawem ?


Możesz robić, co chcesz, byleś zachował warunki pojazdu drogowego(oświetlenie itd.), czyli możesz robić street'a i nie złamiesz prawa ;)

Ale to nie będzie dobrze wyglądać wg mnie ;)

no mnie też się tak wydaje, teraz będzie ładnie, lepiej nie kombinować

daj ładną owiewkę na przód i wwal boczne plastiki :slight_smile:

kombinuj!!! Rób na street’a i stuńć!!! :smiley: