Aprilia RS

Courte napisał:

wrona ... :



o co ci chodzi ?!

bo to co ja napiałem do wina to było zapytanie ironiczne .. że niby z której strony mu to przypomina cbr ..

coś chyba źle przeczytałeś

Przepraszam, myślałem, że to odnosiło do tego co Dywer napisał :slight_smile: " Mafioz, ja z tej strony info wypisałem "…


a mi to tam ta rs 125 przypomina po prostu aprilie RSV4 na której była wzorowana a nie jakieś cbr’ki xd

wgl nie czaje jak coś jest ewidentnie podobne do jakiejś rzeczy w tym wypadku RS do RSV4 to jak można mówić że rs jest podobna do jakiejś tam cbr skoro jest identyczna jak rsv4 nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ;p po co szukać jakiegoś odległego podobieństwa, współczesne ścigi wszystkie są do siebie trochę podbne, mają często podobną linie itd.

mi to się w tych nowych nie podoba że robią coraz to mniej zabudowane silniki i trochę głupio wygląda… np. najnowsza cbr 600 czy tam 1000 jest brzydsza od poprzedniczki …

a mi się to wlaśnie podoba, silnik w motocyklu to jedna z piękniejszych rzeczy i jedna z najważniejszych więc trzeba to pokazać ;D

Wino, mi się pokiełbasiło z cbr 125 z 2011 bo o tym była gada wczesniej i jakos tak… ale walić

ale zwróćcie uwage , co kurwa muszą ćpać ci projektanci, wydechy to coraz bardziej , kurde przypominają nie wiadomo co przecież to ni w chuj ni w pępek , zupełnie nie pasuje do stylistyki moto chociażby …

Mafioz napisał:

współczesne ścigi wszystkie są do siebie trochę podbne, mają często podobną linie itd.



Tak, bo crossy nie mają podobnej lini, tak jak skutery, cruisery, choppery itp...

Kowal, nie bede ci tłumaczył o co mi chodziło… -.-

a ja nie wiem nawet o co Kowalowi chodzi :smiley:

Mafioz napisał:

mają często podobną linie



Podobną linię mają wszystkie skutery, podobną linię mają crossy itd.

PASUJE CI TERAZ?
I wiem że ci chodziło o design, ale nie pisz w takim razie o lini.

to jak wiesz o co mi chodziło i pewnie większość osób wie to po kiego wafla się czepiasz bo nie czaje ;/

no bo on jest zbyt drobiazgowy ;p.

A o czym tam pisaliście(kłótnia) na poprzedniej stronie? Bo nie chce mi się wracać :stuck_out_tongue:

To że Mafioz powiedział coś o liniach a kowal też o liniach i że kowal o liniach źle zrozumiał i buum :wink:

Nie źle zrobumiałem tylko mafioz niepotrzebnie napisał że nowe ścigacze mają podobną linię. Bo mają, ale każdy rodzaj moto ma podobną linię.

A ty jak zwykle się czepiasz … było mniej więcej wiadomo o co chodzi i wszystkim to pasowało :stuck_out_tongue:

Skończcie już ten temat!

ale kowal jest forumowym polonistą i będzie pilnował naszych wypowiedzi abyśmy więcej wiedzy i umiejętności posługiwania się polszczyzną wynieśli z forum od niego niż ze szkół! ;d

Kowal napisał:

Nie źle zrobumiałem tylko mafioz niepotrzebnie napisał że nowe ścigacze mają podobną linię. Bo mają, ale każdy rodzaj moto ma podobną linię.


poprawnie powinno to brzmieć:
Nie zrozumiałem tego źle, tylko Mafioz niepotrzebnie napisał, że nowe ścigacze mają podobną linie. Każdy rodzaj moto ma podobną linię, ścigacze mają co najwyżej podobny design.
Jakie popełniłeś błędy?
-zły szyk wyrazów w pierwszym zdaniu, który spowodował, ze brzmiało trochę niezrozumiale.
-przed “że” stawiamy przecinek
-nie rozpoczyna się zdania od słowa “bo”
-drugie zdanie jest kompletnie nie logiczne i źle napisane, ale jakoś poprawiłem, mam nadzieje, że o to ci chodziło.
-w pierwszym zdaniu zaprzeczasz mojej wypowiedzi, a w drugim potwierdzasz słowami “bo mają” nie rozumiem.
-co to znaczy “zrobumiałem”?
ogólnie kowal… czepisz się naszej polszczyzny a zobacz ile sam błędów robisz i jak piszesz, trzeba się domyślać o co ci chodziło, pomijając, że literki w wyrazie Ci się mylą.

Ja zakończyłem postem wczorajszym o 20.44. Potem to tylko wy wyciągaliście temat do dyskusji.

A jakbyś jej nie rozpoczął to by było w ogóle najlepiej, także, nie zwalaj winy na innych ;D