Aprilia RS 125 By Adverion

Adverion napisał:

seryjnego od skutera nie będę kładł bo za mały



weź dwa(lub cztery :P ) równolegle podłącz :P

jak będzie miał duży opór i mało paliwa będzie przez niego przelatywało, tzn za mało na potrzeby apki i za wolno to Adi będzie zaraz zakładał temat w serisię że mu przerywa na wysokich albo gaśnie ;p
nawet jak 8 ich podłączy to szybkości przepływu nie zmieni a jeszcze pogorszy xD

nawet jak 8 ich podłączy to szybkości przepływu nie zmieni a jeszcze pogorszy xD


Równolegle, a nie szeregowo ! Tylko by se musiał taki rozgałęźnik zrobić :)

Mafioz napisał:

nawet jak 8 ich podłączy to szybkości przepływu nie zmieni a jeszcze pogorszy xD



Ty weź się ogar :P Jak zwiększy przepustowość(kilka filtrów równolegle! NIE SZEREGOWO!), to ilość płynącego paliwa w jednostce czasu będzie większa, jak na jednym filtrze. Co daje nam większą szybkość przepływu paliwa ;) Ogar się modzie :P


Ty Rudy(olfie), jak edytowałem posta, to twojej odpowiedzi nie było :P

Przecież przed chwilą napisałem to samo :smiley:
Ogar się szary użytkowniku :stuck_out_tongue:

taa to od razu wchodze na meilocha i kupuje z 10 :mrgreen: bo przecież ona ma sadzić 200km/h :stuck_out_tongue:
Mi to wyłącznie do tego jest potrzebne abym nie czyścił 5 razy gaźnika w ciagu 2 miesięcy bo się zapcha ja kw skucie…
No chociaż w skuterze jest 12mm a tu 28mm więc dwa razy taki i jeszcze trochę to się tak szybko nie zapcha :smiley:

A mówiłem już że gazboxa ze skutera do RS przełożyłem :?: :mrgreen:

takie kombinowanie kurde a kupi jeden większy i będzie spokój.
chory jestem i mi się miećsza, byłem pewny że było napisane szeregowo xd

Mafioz napisał:

chory jestem i mi się miećsza, byłem pewny że było napisane szeregowo xd



To nie wytłumaczenie, bo chory jesteś cały czas :P

Adverion napisał:

A mówiłem już że gazboxa ze skutera do RS przełożyłem :?: :mrgreen:



Ty weź plastiki, silnik, rame,... wszystko przełóż ze skutera do RS :P

[ Dodano: 22-02-2010, 22:52 ]
OOO! Zrób Rox RS :lol:

taa już robię ehe :smiley:
wiocha jak ch*j by była :smiley:

Adverion napisał:

wiocha jak ch*j by była :-D


No cooo ty :P
Byś strzelił czachę od roxa i tył cały i chłoooopie :D

No i przyszła pierwsza paczka z zestawem polerskim :roll: jeszcze czekam na drugą z pastą gradacji 1500 :roll:

Foty:





I teraz tak bo pasta biała jest niby do aluminium
a pasta zielona jest do aluminium stali nierdzewnej i do stali małowanej… i której teraz użyć do ramy ? :stuck_out_tongue:
Bo jakoś nie mam przekonania do tych rzeczy co są np. typowo do aluminium :stuck_out_tongue:

aa widzę dębowe mocne, wode zywiec zdrój i chusteczki regina a w tyle koleś żłopiący prawdopodobnie piwko xD

To jak druga paczuszka przyjdzie bierzesz się za polerowanie tej ramy?:smiley:

no oczywiście w piątek już się biorę :wink:

ta co jest tylko do aluminium to na pewno ma mniejsza gradacje :slight_smile: wiesz będzie lepsza do wykonczenia :wink: czekam na foty polelek ;]

do wykończenia i tak zamówiłem osobno 1500 :stuck_out_tongue:
A powinno się myć czymś filc czy też krążek bawełniany przed zmianą pasty ?

Adverion napisał:

A powinno się myć czymś filc czy też krążek bawełniany przed zmianą pasty ?


Tak, ciepłą wodą bądź ciepłą wodą z jakimś płynem do mycia ;) Najlepiej nalać w miskę wody z płynem, założyć filc na wiertare i jazda :D

Ale później należy to czymś chyba wysuszyć no nie ? bo tak szybko to się suche nie zrobi :stuck_out_tongue:

wyjmij z wody i kręć to wyschnie xD

Polecam opalarką, ale ostrożnie (na najmniejszym stopniu opalania), ew. jeśli nie posiadasz tego przydatnego urządzenia proponuje kupić, bo i tak się przyda lub pożyczyć suszarkę od mamy/sióstr jeśli owe posiadasz.

Pozdrawiam.

wykorzystam sposób Kowala, :stuck_out_tongue: