Aprilia RS 125 By Adverion

RudY napisał:

I trochę się machnąłeś w poprzednim poście Adverion bo napisałeś "Nike, a niżej napis Nike" :D Czy coś takiego :p


Nie kumam ? :mrgreen:

Ohh.. znowu muszę ci to powiedzieć.. LUBIÊ CIÊ!! ;-)


:** :D

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?p=86465#86465 <- o tam ... chyba miało być: Nike a niżej Hebo :D

a już widzę mój błąd i zaraz go poprawię :stuck_out_tongue:
ogólnie to fajnie wyszło to coś i fajnie to wygląd i chyba zacznę na tym bić kasę :mrgreen:

Naprasowała mamusia ? :smiley:

ej… ale ta bluzka naprawdę wygląda, jak kupna :wink:
Chyba i ja takie coś sobie zrobię :stuck_out_tongue:

Dywer - to jest nas dwóch :slight_smile:
Bo efekt jest na prawdę ładny :wink:

Nie no wziąłem sprawę w własne ręce i się pofatygowałem i sam wszystko zrobiłem :stuck_out_tongue:
Jeszcze będę jedną robił i będę naklejał nazwy i logo wszystkich firm tych bardziej znanych :wink: tylko muszę się wybrać na bazarek i zakupić taką bluzkę tylko że czarną bo na białej najmniejsze zabrudzenie będzie widać jak będę np. latem śmigał to te muszki i w ogóle te świństwa co latają :stuck_out_tongue:

http://www.allegro.pl/item864922287_naprasowywanki_na_koszulki_emtec_t_shirt_10_szt.html
Jednak jest na allegro… no trochę droższy niż mówiłem…

RudY napisał:

to jest nas dwóch


trzech :-D

na serio jakbyś nie napisał że sam zrobiłeś to bym uwierzył że kupiłeś :-P

Adverion napisał:


PS. Możesz się nawet Carmen zapytać że mieszkam sobie normalnie i nie mam jakiejś willi z basenem i cuda na kiju tylko normalnie wszystko...



Potwierdzaam.
I nie, nie nocuje u Adriana co dwa dni. Raz byłam, widziałam. Normalny dom. xD

[ Komentarz dodany przez: RudY: 03-01-2010, 13:01 ]
Normalny dom z basenem i sprzątaczką i dwoma służącymi ... Aha zapomniałam o natryskach i dżakuzi :D
Żartuję :P

Carmen, a Adi był u Ciebie? :smiley:

Z tego co pamiętam to nie. xD Ja do mojego burdelu postronnych nie wpuszczam. xD

Carmen napisał:

Ja do mojego burdelu postronnych nie wpuszczam. xD


ja też xd

Adi, kiedy mi załatwisz te wymiary? :-P

no więc macie potwierdzenie :wink:
Jak zdejmę moto ze stojaka :lol: dziś posprzątałem tam więc myślę że w najbliższy weekend da się radę :wink: Bo w tygodniu nie ma szans :-/

No nieeee, spale Ci matkę! :smiley:

Damianho napisał:

No nieeee, spale Ci matkę! :-D



Debil! :P

Fajna rozmowa tu się toczy:D Co kogo interesuje ile kto zarabia i skad na to maż Bo mnie to za bardzo nie obchodzi:P Mam neosa i się nie chwale :D :P

powiem ci że mnie to też nie interesuje … no ale gdzie Norvid tam spam :-/ Ja tylko odpowiadam na pytania :stuck_out_tongue:

wgl to ja nie rozumiem takiego chwalenia się: “o, ja to jeżdże moto za x tys” “a ja za y tys i jestem lepszy” :573: (znaczy może nie było akurat takich zdań ale chodzi o zasadę)

według mnie każdy jeździ tym na co go stać i tym czym lubi.
nie robi na mnie wrażenia to że ktoś ma lepsze moto, droższe itp. po prostu ma szczęście, czy sam sobie zarobił :slight_smile:

Wrażenie to jest jak np. 16-sto latek jeździ sprzętem, nawet nie drogim, za swoją kasę ale przez niego zarobioną.

skończcie już… 2 strony gadania o majątku Adiego…
nie wiem zazdrość czy coś
Jego rodzice, kasa rodziców, sami ją zarobili i co za nią kupują i ile jej mają to ich sprawa a nie nas tu na forum, jakby nie mieli gdzie mieszkać i 2431lat zbierali na tą apke to też nie nasza sprawa no to end tego tematu ;p

właśnie bo albo ja mam wrażenie albo wy próbujecie mnie wrobić w to że się niby chwalę moto … :-? Wcale taki nie jestem i nie lubię się chwalić … :evil: