Aprilia RS 125 By Adverion

to że ma RS za x tysięcy to nie znaczy że mu starzy życie ułożą… :573:
oj norvid, norvid :573:

OMG teraz to ja nie wiem czy się śmiać czy płakać… :mrgreen:

wiktor24 napisał:

to że ma RS za x tysięcy to nie znaczy że mu starzy życie ułożą… :573:



Otóż to… :!: Nie powinno się liczyć na kogoś lecz na samego siebie… rodziców nie będę miał wiecznie a sam też niedługo będę dorosły i sam będę musiał zarabiać na siebie :!:
I uwierz mi wcale nie mam tak dobrze, a raczej wiecznie przesrane… I nie jestem żaden bogaty tylko normalny człowiek jak to każdy a że mam RS to po prostu raz (i chyba ostatni) pofarciło mi się

Dobra tam nie bądź taki skromny ;D Przemas też nie jest gorszy jego ojciec ma jakąś firmę, która zatrudnia ponad 200 pracowników fizycznych, to ma dochód, że hoho.




Ale spamu się narobiło. Prze zemnie można powiedzieć. Nie powinienem zaglądać do cudzego portfela ;/

No widzisz przemas może ma kasy ale ja nie mam kasy jak lodu tyko normalny przeciętny Polak… :roll: dobra ale koniec spamu bezsensownego…

PS. Możesz się nawet Carmen zapytać że mieszkam sobie normalnie i nie mam jakiejś willi z basenem i cuda na kiju tylko normalnie wszystko…

No w Piątek z nudów zrobiłem fajną koszuleczkę Hebo :roll: Poszukam foty i jak znajdę to wstawię :sunglasses:

Oto Fotki:





No i od tej pory bluzka ta stała się moim nowym kostiumem na RySke na Lato :lol:

jak rodzice Adiego są już ustatkowani w sęsię dom, samochód stałe dochodu itd i nie mają jakiśch wielkich wydatków to co za problem mają żeby przez jakiś czas troszkę poodkładać i kupić synowi moto?
a Adi ma brata więc rodzice kupując jemu moto “dali” skuter bratu z tego co pamiętam więc wiesz ;p
żeby mieć nową apke czy też 2 letnią to bogaczem nie trzeba być ;p

w sumie ci powiem że masz racje…
A nawet ci powiem że jak udało mi się ich uroić to chcieli kupić nową z salonu ale oczywiście ja nie chciałem bo wtedy to już w ogóle by mi jej nie odblokowali a te nowsze jak niektórzy wiedzą są słabsze i nie mają zaworu wydechowego… :roll:

a ja nawet jakby mi chcieli nową pake kupić za 22tyś z salonu z myślą że za 2 lata bd miał 18 lat i będę mógł autem jeździć to bym się zastanawiał czy się opłaca, bo niby nie ja kase bym wykładał ale i tak byłoby mi tej kasy szkoda :stuck_out_tongue:

co innego jakby Ci kupili R1 z salonu to by wtedy można mówić że masz nieźle nadzianych rodziców ;p

Mafioz, niby masz rację, ale ja też bogaczem nie jestem, ale żeby mieć apkę za 17tys to moi rodzice musieliby mieć dużo więcej kasy. No bo sory, przykładowo moi rodzice mają samochód za 17,5 tysiąca więc w życiu nie przeznaczyliby takiej kwoty na motocykl dla mnie. Żeby dostać taki motocykl musieliby mieć dużo więcej kasy.

Mafioz napisał:

bogaczem nie trzeba być



Może nie bogaczem, ale na pewno nie przeciętnym, bo przykładowo, ile osób w waszej szkole ma skuter lub motocykl za więcej niż 10tysięcy? U mnie max. 3-4 osoby mogłyby mieć, ale raczej nie mają (wszystkich nie znam, ale znam na pewno jedną osobę, która mogłaby mieć spokojnie taką apkę). A to że 3 osoby ma 150 osób w szkole teoretycznie mogłoby mieć taki sprzęt przeciętniactwem nie jest.

Adi, nie czuj się urażony, ale to jest moje zdanie na ten temat.

Możesz powiedzieć jak robiłeś tę koszulkę?

heh ojciec powiedział że mi nigdy większej pojemności nie kupi jak 125 :mrgreen: :stuck_out_tongue:
Co innego auto :roll:
A jeszcze jedna ciekawostka :mrgreen: propo Jet’a… To kto wie czy nie będzie sprzedawany bo brat w ogóle, no prawie w ogóle nim nie jeździ… jego bardziej interesują rowery… no i za tą kasę co by była za skutera + jeszcze ileś by tam dołożyli i by mu kupili jakiś lepszy rower…
Niestety brat nie poszedł w moje ślady i woli rowery :-? Głupi jest i tyle :stuck_out_tongue:
Nawet go na zakończenie sezonu nie wyczyścił ani nic i stoi upaprany … A zamiast go jeszcze tuningować to on debil nie :smiley:

Pier***cie i spamujecie …

Właśnie … mów jak z tą koszulką sprawa wygląda :smiley:

Edit:
A ja jestem fajny i lubie i rowery i moto :smiley:

Adverion napisał:

no i za tą kasę co by była za skutera + jeszcze ileś by tam dołożyli i by mu kupili jakiś lepszy rower...



Ze skutera będzie ok. 5 tysi. Przeznaczyłbyś to "+ileś tam" na rower? Moim zdaniem za jeta spokojnie można kupić wypasiony rower dla amatora bez tej dopłaty. I ten rower naprawdę będzie już jak np. runner czy sr w klasie skuterówej.

Kowal napisał:

Adi, nie czuj się urażony, ale to jest moje zdanie na ten temat.


A powiedz mi dlaczego mam się czuć urażony :?: :roll:

Kowal napisał:

Możesz powiedzieć jak robiłeś tę koszulkę?


Daj 100zł i ci mogę zrobić jaką chcesz Nike,Reebok,Addidas,D&G,Hugo Boss,Armani .. Jaką chcesz :mrgreen:
A tak na serio to idziesz kupujesz papier do naprasowywanek drukujesz w najlepszej jakości wycinasz i naprasowywujesz .. Proste jak konstrukcja gwoździa :roll:

A taki rower jak jest warty Jet to on teraz ma... no trochę tańszy... o jakąś połowę :-P no to po co mu podobnej klasy... :?:
Ja bym tam w życiu na nogo pęda nie przeznaczył nawet 100zł :!:

I co było bazą do koszulkiż Zwykła bazarówka czy coś markowego?

zwykła stara bazarówa :stuck_out_tongue: Na markowej bym nie robił bo to ma wyglądać że to jest oryginał Hebo a tak to by pisało Nike a niżej Hebo no to trochę głupio :stuck_out_tongue:

I twoi rodzice kupiliby mu rower jeszcze droższy niż 5 tysię

Teraz chyba nikt nie ma wątpliwości , że nie jesteś przeciętny, przynajmniej ja, bo przeciętni na pewno nie przeznaczają takiej kwoty na rower.
Chyba że wiesz, ktoś jest singlem, zarabia tylko na siebie, wtedy tak.

Ja tam mam rower za 2k (sam se zarobiłem) i DT za 6k (1k miałem tylko dołożone - reszta sam) i kuj Ci w kakao, że tak powiem :wink:
Może zakończmy temat kasy ? Bo wątpię, że Adiemu chce się odpowiadać na tego typu pytania - ja tam osobiście nie lubię …

Adi - powiedz mi … ile taki papier kosztuje ? Bo na allegro ni ma ! ;[

Edit!!!:
Jak na Adveriona pasję przeznaczyli 17k (czy tam ile) to dlaczego na pasję jego brata nie mieli by przeznaczyć pięciu tysięcy …

I trochę się machnąłeś w poprzednim poście Adverion bo napisałeś “Nike, a niżej napis Nike” :smiley: Czy coś takiego :stuck_out_tongue:

No patrz… czemu mieli by mnie wywyższać jak ja bym miał apke a on by wtedy nic nie wiał tylko rozdupconego quada… a że jego pasją są rowery no to wiesz… jego sprawa …

O popatrz na mój edit XD Mamy ten sam tok rozumowania przeciwko Kowalowi :smiley:
Napisałem to zanim widziałem Twojego posta jak coś :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

Bo wątpię, że Adiemu chce się odpowiadać na tego typu pytania - ja tam osobiście nie lubię ...


Ohh.. znowu muszę ci to powiedzieć.. LUBIÊ CIÊ!! ;-)

RudY napisał:

Adi - powiedz mi .. ile taki papier kosztuje ? Bo na allegro ni ma ! ;[



Trudno powiedzieć bo dawno go kupowałem a jakoś tak mnie napadło i go znalazłem... a kupowałem z rok temu jak nie lepiej
ale coś około 10-20zł za 10 kartek... tani to on nie jest...

No w sumie to masz rację z tym wywyższaniem. Dobra, kończymy powoli spam, jeszcze rowiej wątpliwość na temat papieru i naprasowanek i koniec.