Aprilia RS 125 By Adverion

daj to na 2 śruby :wink:

łał, gangsta. Adi Budowniczy xD

Czekamy na filmik :stuck_out_tongue:

zapewniam was że jest to bardzo sztywne :roll: jest na 1 śrubę a raczej śrubkę :mrgreen: ale jest sztywne w pyte… ta blach też … zapomniałem jak to się nazywało ale dziadek mi mówił… jakaś tam że wcale nie rdzewieje… to piłką do metalu miałem ciężko to ciąć i boshem musiałem i szlifować też :smiley: Ale to szybko się chłodzi po szlifowaniu boshem z 3 min po 5-10 sek. jest normalnie to chłodne …

A najlepsze jest to że można sobie regulować kąt nachylenia aparatu oraz na boki można też regulować :slight_smile: teraz zrobiłem że patrzy właśnie na licznik tak jak na foto i skręciłem na sztywno… :roll:

A zdjęcie na stojaku hmm poszukam jakiegoś :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 26-12-2009, 22:22 ]
No znalazłem… :roll:
Łapcie:



czemu ona jest taka zaje*ista :D?

Eaaa tam :smiley:

Widzę te takie uchwyty do pompek :smiley:

Kowal napisał:

Co to są te 2 co leżą z prawej pod ścianą?


Ale ty kurde spamisz :-P

Adi, weź mi taki kup podniśnik! :-D

Ale podłogę to chyba specjalnie do zdjęcia wyszorowałeś, bo aż się maszyna odbija :stuck_out_tongue:

Ona stoi w siłowni :mrgreen: a obok za drzwiami w normalnym garażu na betonie stoi skuter … nie zasłużył żeby stać koło RS :mrgreen:

Courte a no tak musi być w końcu ja bym nie chodził z pasztetem… to jest moja panienka :->

ja do tematu chyba dopiero 2 raz wbiłem i teraz dopiero obczaiłem.
Ona jest przepiękna :slight_smile: :stuck_out_tongue:

no ładnie się prezentuje na tym stojaku,
Rudy też tak patrze uchwyty do pompek :smiley:
Aha a jest ona taka stabilnaż pewnie na tym stoiż

pewnie pewnie… odpalałem ją na tym gazowałem na biegu jałowym i mimo wibracji stoi stabilnie…
Ona w ogóle była z lekka rozkręcona bo robiłem całkowity przegląd :mrgreen:

Dam kilka fotek:

Jak była rozkręcona i przechodziła przegląd ogólny na nowy sezon :mrgreen: :




Wyczyszczony zawór wydechowy ( już nie chciało mi się go polerować … ) :



Haha taka naklejka dla picu :mrgreen: :



I dla ciekawostki zobaczcie sobie RS w malowaniu Repsol :roll: :






Jak dla mnie jest prze piękna :slight_smile:

no w ogóle te nowe RS’ki są super :slight_smile:

tylko rozwala mnie to :

http://bikepics.com/pictures/1253627/

W porównaniu do mojej aprilli. Zastanawiam się jak na tym można jeździć :D. Bez urazy oczywiście :).

Tylko ta Repsol to koleś sobie sam pomalował …
A odp. na twoje pytanie jest bardzo prosta… To jest sprzęt sportowy a nie terenowy… niestety ale ścigi są robione jak najniższe i mają twarde zawieszenie a nie tak jak crossy czy enduro :wink:
Wyobraź sobie RS wyższą od twojej ETX jak by to wyglądało :!: :lol: wysoki ścigacz … nawet sobie tego wyobrazić nie umiem :mrgreen:

A i może wygląda na małą ale w rzeczywistości jest dość duża… :roll: Na pewno większa od TZR i CBR 600

Twoja RS jest większa niż CBR 600 ?! o_O

Tak … to nie wiedziałeś że cbr 600 są małe ? :stuck_out_tongue:
Raz mi mówili ludzie że RS jest większa od cbr 600 no ale ja nie wierzyłem … no i raz sobie z kumplami byliśmy na stacji postawiliśmy moto i siędzieliśmy na ławkach i muciliśmy chipsy No i właśnie podjechał jeden Koleś cbr 600 i stanął koło mojej RS a drugi Ninja 600 no i ja podchodzę tak sobie patrzę i rzeczywiście RS jest większa … tzn. dłuższa, szersza (tutaj podobnie są szerokie) a z wysokością to takie same…
No ale od Ninja już nie jest większa :smiley:

Te zdjęcia typa z RS Repsol widziałem na bikepics.com Gość jest z Rumunii i z paroma innymi tworzy tam lokalną mafię motocyklową :->

Haha ja chcę do nich dołączyć :mrgreen:
Ha teraz to ja muszę potrenować na nowy sezon stopale i whelie :stuck_out_tongue: :wink: takie lekkie, żeby nie jebnąć na ryj albo dupsko :mrgreen: bo moto by było szkoda …

Dywersant napisał:

Gość jest z Rumunii i z paroma innymi tworzy tam lokalną mafię motocyklową :->


To ten co jak byliśmy po te winko nas zastawili ?
Że niby po ich terenie jeździmy czy coś ...

Adverion napisał:

rzeczywiście RS jest większa


Dałbym głowę uciąć, że CBR będzie większa o dużo :p

Uwierz mi że nie :!: Po co miał bym ci kit wciskać …
CBR jest na prawdę mała … przynajmniej ta starsza wersja …
Bo ta prawie najnowsza … to co była bodajże w 2008r … to siędziałem na niej hmm z jakieś 2 lata temu ale to była 1000ccm i albo mi się zdaje albo ona jest większa od tej 600 …
ale ta 600cccm z roku chyba 1999 jest mniejsza od mojej RS :!:

Siedziałem też na Yamaszce Thundercat to też nie jest duża … na pewno niższa niż RS tzn. siędzisko…

Ojj… RudY TO byś już bez głowy chodził :mrgreen:

też myślałem że CBR’a większa od RS :smiley: