Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

RudY, rotax 123 ten starsz ma ponad 30KM ten nowsz 122 ma trochę mniej ciekawe jakiego on ma ;)) a zawieszenie rama wytrzymale ?? hopki daje rade pokonac ?

Danielson napisał:

a zawieszenie rama wytrzymale ?? hopki daje rade pokonac ?


Na 100% ... przecież to jest robione w teren ... i firmowe więc musi trzymać ...

To jest rotax 122 ale teraz jak jest zablokowana to zostaję za odblokowaną DT 125 tak z metr góra 2 :wink: , nie wiem bo szczerze mówiąc jeszcze nie skakałem , ale wszyscy piszą że to jedne z najlepszych enduro do skakania i w teren , ale czy to prawda :P? Sprawdzimy…

Drogi Szymonie :DD (wiem o tobie wszystko :P)
Moja DyTy waży 127kg i na skakanie jako tako nie narzekam … czuć, że jest ciężka i szybko opada aaaallee daje radę :slight_smile:
Nie wiem ile waży twój ale zdaje się, że mniej … a nawet i jakby ważył 150kg to wrażenia z pierwszych skoków (i pobijanie własnych rekordów) są nie do zapomnienia :smiley:

P.S. Dźwigaj to zawieszenie na max :stuck_out_tongue_winking_eye:

no będę próbować tym bardziej , że mam tor motocrossowy nie daleko :slight_smile: .

BTW. A niby skąd wiesz o mnie wszystko :smiley: ?

Jak masz tor niedaleko to gicior :stuck_out_tongue: Możesz Aprilkę katować na nasypach :smiley:

ja mam 2km od domu w lesię fajny tor i zastanawiam się czy przypadkiem zamiast tzr125 nie wziasc jakiegos etx/dt ;))

Błotnik pomalowany , przy Apce już nie dużo się zmieni , może dlatego że już mi się podoba taka jaka jest i szkoda mi kasy w nią ładować, chyba dojdzie tylko nowa okleina zimą bo ta jest porysowana i kolega w tym tygodniu ma mi dorobić boczek, lepsze to niż żeby nie było wcale . A wszystko dlatego że aprilia na początek sezonu 2010, najpóźniej w czerwcu 2010 idzie na sprzedaż , jednak moim przeznaczeniem jest supermoto :slight_smile: ! Myślę nad jakąś Aprilią MX 125 albo DTX 125 , chyba że mnie weźmie na 4T niby mniejsza moc ale ciągnie od dołu :stuck_out_tongue: i mało pali …
Dobra mniejsza o to to nie w tym temacie :smiley: .


Tutaj foty :wink: :







I znowu będziesz brał 125 ?!
W DT będzie Ci brakować mocy bo ma 22kM po odblokowaniu :stuck_out_tongue:

Wyczekaj moment, gdy kurs $ będzie kiepski i kupuj ktm’a z USA. naprawdę warto, bo za połowę ceny można kupić sprzęt, ze mucha nie siada :wink:

RudY Jak to :o ? 22 konie ? Przecież to ten sam silnik co Ty masz i co mój kumpel ten sam co w tym modelu starszym :] . A Wy miacie ok. 28 :D! Dywersant :slight_smile: nie no z Ameryki nie będę sprowadzać . A co w tym złego , że znowu 125 :D?

Courte napisał:

RudY Jak to :o ? 22 konie ? Przecież to ten sam silnik co Ty masz i co mój kumpel ten sam co w tym modelu starszym :]


DT 125 (odblokowana) - obojętnie który rocznik, obojętnie jaka wersja - 22kM fabrycznie !
TDR 125 ten sam silnik ...
I to nie są dane jakieś z mojej głowy czy z jakichś byle jakich stron tylko z pewnych źródeł !

Courte napisał:

A co w tym złego , że znowu 125 :D ?


Nie lepiej coś mocniejszego ? Albo wrzuć do Apki koła SM i tyle ...

RudY napisał:

Albo wrzuć do Apki koła SM i tyle ...



koła to nie wszystko :P Chamulce trzeba przerabiać, zawieszenie zrobić twardsze, żeby to było prawdziwe SM, a to nie takie hop siup :P

Cicho ! Ty mu miałeś nic nie mówić bo się zniechęci ! :smiley:

sorry :stuck_out_tongue: więc to co powiedziałem, to nieprawda była :stuck_out_tongue:

nie no wrzuciłbym koła sm ale żadne nie pasują bez przeróbek a nie chce mi się w to bawić .:confused: Zobaczymy … Już w sumie sam nie wiem co robić ;D . Zobaczycie rezultaty zimą jeśli już bo teraz przy niej nic nie będę robić . I dzisiaj albo jutro przyjdzie mi w końcu króciec odblokowany :evil: . Zobaczymy ile z niej wycisne ;D .

RudY a dałbyś mi linka do tej strony, gdzie jest napisane że DT’ta ma 22 konie ;D . Bo mój kumpel mówi że on ma 28 :stuck_out_tongue: . A ma rocznik 2000 ;D .

Courte napisał:

RudY a dałbyś mi linka do tej strony, gdzie jest napisane że DT'ta ma 22 konie ;D . Bo mój kumpel mówi że on ma 28 :P . A ma rocznik 2000 ;D .


1. Na stacji diagnostycznej znajomy mówił
2. I niektóre dobre strony WWW też to mówią :)
3. Teraz już nie pamiętam, ale jeszcze w jakimś pewnym źródle czytałem ...
Nie pamiętam już dokładnie ...

A on niby skąd twierdzi, że ma 28kM ?

Edit: Teraz już na prawdę nie pamiętam stron na których to sprawdzałem i nie wykluczam faktu, że się mylę :)

Edit2: MAM ! ZNALAZŁEM ! :D "W wersji otwartej DT 125 R osiąga moc 22 KM, ale od początku była oferowana z mocą zdławioną do 12 KM za pomocą podkładki w króćcu wydechowym." <- Takie coś było w jakimś tam miećsięczniku w artykułe o DT 125 :)

Wczoraj założyłem króciec odblokowany , tylko że on jest od RS , z tym samym silnikiem , ale mój oryginalny idzie tak pod kątem a ten prosto :confused: i nie mogę go połączyć z filtrem powietrza . Ale przejechałem się bez filtra i powiem że GITOWO chodzi :stuck_out_tongue:

Courte napisał:

Ale przejechałem się bez filtra



Nie no, gratsy :P

A za 5 dni UP ze szlif cylka xD stozek zaloz jkak seria nie podchodzi :stuck_out_tongue: