Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

biały , albo pod kolor moto , a to z tyłu ten plasticzek z tymi wlotami zostawię biały :smiley:

i jak tam prace idom nad aprilom ?

No nie nazwałbym tego pracami :stuck_out_tongue: , raczej : kup zamontuj , bo przecież nie będę robił custom’a plastików jak w skuterach :stuck_out_tongue:

Tutaj fotki przyszedł błotnik , szału nie ma w przyszłym tygodniu będzie małowany … :





Dzisiaj byłem u kumpla i patrzyliśmy jak wygląda z jego lampą :stuck_out_tongue: :







I co sądzicie :D?

Luks z jego lampą.

P.S. widziałem twoją SR, na żywo jeszczer lepiej wygląda. Gratulacje.

Jaką SR :D?

Kurde, pomyliłem z gesiem.

xD spoko…

No z lampą nową będzie w pytke :wink:

nom jusz luks jest z tamtom bialom lampa. nie widzialem ze z takiego brzydkiego motoru (na poczatku) można zrobić cos tak pieknego.

a moze zrob jom na supermoto ? jesczze fajnie by wyglondala.


a courte ile ty maz lat ?

wygląda ladnie ;)) ale lopata zalatuje ;PP

jakom wam znuw lopatom ?

Ronin, naucz się poprawnej polszczyzny albo zainstaluj Firefoxa sobie najnowszego!!

A z tą lampą wygląda supcio :slight_smile:

Ronin napisał:

a courte ile ty maz lat ?



koleś sprawdź sobie w jego profilu i naucz się pisać. OK??

ta owiewka jest zajefajna całkowicie zmieńiła wygląd motocykla :-)

No jest tak trochę jakby łopata ten błotnik nie ukrywam . A co do lampy :smiley: czy ktoś pisał , że ja ją kupię :D? Kurde może zimą , ale nie teraz bo muszę sobie kask kupić :wink: . Także na razie tak będę jeździć tylko pomaluję błotnik i zimą piaskowanie i malowanie ramy na srebrno no i nowa owiewka i to będzie wszystko :slight_smile: .

ale po co bendziesz małowal tom rame ? pszeciesz rama jest za karoserjom wienc i tak jej nie widac… wiec pmysl czy ci to się oplaca. bo wiesz chyba rze to nie mało kosztuje ???

kurde teraz ja się Ciebie spytam . Ronin ile Ty masz lat bo mi tu wygląda , że albo sobie robisz jaja albo masz z 10 lat… Rama była widać trochę pordzewiała i koleś pomalował ją sprayem w nie których miejscach i to brzydko wygląda . Więc zimą muszę rozebrać całe moto wypiaskować ramę i zrobić to porządnie…

aaha ok nie wiedzialem rze tak bbylo.

mam 9 alt.

Courte, a w terenie lub na torze jak apka idzie ?? ladnie czy brak czasem mocy ??

Z tego co wiem (rotax) to tam jest jakoś 30kM … ja mam 25kM i na torze daje radę Decia :wink:

Danielson napisał:

Courte, a w terenie lub na torze jak apka idzie ?? ladnie czy brak czasem mocy ??


No w terenie dobrze sobie radzi :) , w sumie mocy nie brakuje , pomimo że jest zablokowana na króćcu :) .