Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

aa :stuck_out_tongue: ,to też kiedyś było 50 , kolega nie narzeka już ponad 2 lata ma , w tym roku wsadził 125 :stuck_out_tongue_winking_eye: i fajnie chodzi . Tak 100 - 110 idzie i przyspieszenie też w miare :wink: .

Courte napisał:

w tym roku wsadził 125 ;

Z jakiego moto?

Courte napisał:

kolega nie narzeka już ponad 2 lata ma


Jak na to cholerstwo można nie narzekać :(

Courte napisał:

w tym roku wsadził 125 ;P


Nie boi się ?! 125 w tym gównie ?! :o

125 4T nowy chiński silnik … Oj tam pierdzielisz ;p , jak nie umiałeś dbać to ci się rozwalało …

Taa… W DT mi się jakoś nic nie dzieje :slight_smile:

Popieram Rudego że to gówno, żeby koło obróciło mu się na piachu to mu tył dźwigałem :smiley:

Niet ! Sam też rył :stuck_out_tongue:

Dobra koniec OT :smiley: ! Ja mam swoje zdanie i wy też… :stuck_out_tongue:

nie beda za duze kola prod/tyl 17 cali ??? ;/ wydaje mi się ze na nich jak moza będzie wyglądac… Ja bym dal mniejsze ale szersze… A co do tego kinroada to kumpel ma 50ccm i katujemy go i się trzyma… nie narzeka na niego… tylko teraz cylinder wymienil bo bez oleju jezdzil i plastiki się rozdupczyly

Danielson, w SM są (chyba) zawsze 17"
zobaczymy jak to będzie wyglądać z tymi felgami :slight_smile:

no mi się wydawało ze sa mniejsze spojrz np na sende wydaje się jakby z 14-15 miala…

SM zawsze powinno mieć 17" ! :slight_smile:

No SM mają zawsze 17, wiem bo w mojej też mam 17 :stuck_out_tongue:

tak SM ma 17-tki zawsze . W rieju miałem 17 tki . BTW . Danielson :stuck_out_tongue: ja mam teraz z tyłu 18 i z przodu 21 więc tamte koła by były mniejsze a nie większe . Ale jednak nie będzie SM’ki dowiadywałem się i dużo przeróbek jest i wgl. żeby takie założyć :stuck_out_tongue_winking_eye: . Ale za to będzie ładne Enduro :stuck_out_tongue: . Z nową owiewą i błotnikiem .

a to sorry wszystim :wink: musialo mi się cos poje.bac… a jaka dokladnie owiewke i błotnik dajeszł?? te co chciales czy inny pomysl… ?

Błotnik od YZ’ty i owiewka ta co chciałem :wink: .


NOWY POST

No i błotnik już kupiony ;p , tanio mi się udało kupić akurat :stuck_out_tongue_winking_eye: , to może jeszcze na jakieś lusterko starczy :smiley: .

http://allegro.pl/item684880617.html

nie wiem jak w rzeczywistosci ale na focie wygląda jak lopata xD ale zobaczymy jak zlozysz :wink: lusterko to dawaj f1 czarne albo carbon

Błotnik z YZ wymiata :stuck_out_tongue:

http://www.bikez.com/pictures/yamaha/2006/22568_0_1_2_yz%20125_Image%20credits%20-%20Yamaha.jpg

Oj tam wcale nie łopata :smiley:

lopata moze nie ale jak się zakopiesz to mozesz się nim odkopac :stuck_out_tongue_winking_eye: a na jaki kolor będziesz małowal ?