Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

Przecież jak się kawałek przejade po drodze przez 5 min. to się nic nie stanie :/… Poza tym już to zrobiłem … I mi pali ok 10 litrów .:confused: Więc nie długo będzie przesiadka na 4 suwa :stuck_out_tongue:

Courte napisał:

I mi pali ok 10 litrów


Gaha ;P Tak jest ! To jest moc :)
Może masz lekko przytarty tak jak ja ?

Nie jest przytarty :stuck_out_tongue: bo kompresje ma bardzo dobrą . I na prawdę wolę 4 suwa , trochę gorzej chodzi ale jak dla mnie jest lepszy …

Ojtam nie znasz się :slight_smile:

wte co mówi, 4T wyprze 2T :stuck_out_tongue: :mrgreen:

Dzisiaj trochę po śmigałem po torze , no i Aprilia brała kąpiele błotne :smiley:

Nie chce mi się tutaj wklejać wszystkich fotek .

Foty są tutaj :

http://bikepics.com/members/courte/99etx125/default.asp?i=1763248&s=0

Powiem wam , że skakanie mi już wychodzi :slight_smile: , tylko niestety nikt nie uchwycił :frowning:

No no widać że brała kąpiele błotne,
I tak ma być.

Przytyka jak podczas kompieli silnika czy ladnie leci ??

Danielson napisał:

Przytyka jak podczas kompieli silnika czy ladnie leci ??




:566:

Nie rozumieć ;D

czy podczas kąpieli błotnych przytyka go?? (silnik) :slight_smile:

nie , nie przytyka cały czas leci :slight_smile: , nie przerywa ani nic ;D , DT’tka kumpla zaczęła przerywać od razu a ja jeździłem później a on stał , i u mnie nic się nie działo ;D !

mm to pewnie on ma filtr nie szczelny ;)) A co moze na full cross się przezuciszł? :smiley:

Co Ty ;D , Enduro to jest to :slight_smile: … Po dzisiejszej jezdzie nie chce zadnego supermoto :smiley: ! Chociaż jest ładniejsze :wink: .

Courte napisał:

nie chce zadnego supermoto

a kto mowil o sm ?? ja mowilem o full cross :D

Kurde może to źle zabrzmiało ;d , wiem że Ci chodziło o full cross’a , ale wolę Enduro i po tym sobie pomyślałem " pewnie zaraz ktoś napisze , a nie dawno to pisałeś że wolisz supermoto " :smiley: i dlatego napisalem ze nie chce sm’ki :wink: .

a kto mowil o sm ??


ON mówił, że chce SM :)

Courte napisał:

Co Ty ;D , Enduro to jest to :) ... Po dzisiejszej jezdzie nie chce zadnego supermoto :D !


Nareszcie zmądrzał :roll:

A co do Crossa ... wszyscy chcą, chcą a guzik (żeby nie powiedzieć gó**o :) ) o tym wiedzą >_<
I nie mówię tu o jeździe ...
I nie mówię tu, że ja jestem jakiś pr0
I nie pytać mnie teraz "niby dlaczego" bo nie chce mi się już tłumaczyć poraz enty ...

Pozdro ;) Jeździj ostro :)

Edit: aj nie było twojej wypowiedzi jak pisałem moją :P

RudY niby dlaczegoś :lol: :lol: :lol: xDDDD
a na serio to zależy od ludzia jedni wolą ścigi i świrować po drodze a inni crossy/enduro i wio na teren ;p
tylko trochę bezsensu kupować sobie też enduro jak w pobliżu nie ma żadnego toru ani innych ścieżek po których można by się wyszaleć ;p

RudY napisał:

A co do Crossa ... wszyscy chcą, chcą a guzik (żeby nie powiedzieć gó**o ) o tym wiedzą >_<
I nie mówię tu o jeździe ...
I nie mówię tu, że ja jestem jakiś pr0
I nie pytać mnie teraz "niby dlaczego" bo nie chce mi się już tłumaczyć poraz enty ...



Mówisz o jeździe ;-) W terenie zupełnie inaczej się jeździ(ale w prawdziwym terenie) :D

Niieee… wcale nie chodzi mi o jazdę :wink:
Ale fakt faktem - jest całkiem inaczej …

Fajne Enduro. Może chcesz je sprzedać ? Czym go później myjesz po takiej zabawie na błocie ? Pod ciśnieniem ?