Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

ale jak zlapia to kary wieksze :wink:

Wszystko ma swoje plusy i minusy… Jakbym chciał jeździć z dużą blachą to bym miał jeszcze lepsze moto ;p . Ale wolałem z małą i zapłacić trochę więcej…

Courte z tego co ja widzę to ty się tu teraz mądrujesz … nie ważne zresztą …
Gdyby mnie złapali - mam tylko (aż) 500zł mandatu i sprawa do sądu rodzinnego
A Ciebie złapią to nie masz niby nic tylko jak się połapią to bulisz jakieś tysiące za okradanie i oszukiwanie państwa bla bla i takie tam głupoty

I wcale nie mówię że jestem pewny siebie bo wiem, że też nie jeżdżę zgodnie z prawem …

Danielson - o konsekwencjach poszukaj tematów bo było chyba nawet kilka :slight_smile:

Jakies postepy w pracach ?? myslales nad tymi polerkami ?

na razie czekam na rejestracje i dopiero zamawiam resztę części od mielocha … a mianowicie lampę na tył , błotnik przód i handbary .

Dzisiaj zamówiłem kierunki o takie :

http://allegro.pl/item667554085_tuning_kierunkowskazy_carbon_czarne_naciecia.html

PS. W tym tygodniu go odblokuję całkowicie bo jest jeszcze bloknięty na module przez co ma muła strasznego na niskich obrotach . Oraz doszła mi jeszcze robota a mianowicie trzeba pospawać wydech bo jest dziura niestety :confused:

PS. Na moto jest nowa oponka z przodu no i to tyle ;] …

Courte, albo mi się wydaje albo te kierunki to takie trochę z dupy są :confused:

dlaczegoś

Tandetnie wyglądają, ale zobaczymy jak będą działać :slight_smile:

nie wiem po czym tak wnioskujesz ale dobra ;] … Moim zdaniem wcale nie wyglądają tandetnie…

Nawet fajne są.

Fajne są :smiley: Podobniejsze miałem w Roxie :smiley:

mój kolega ma takie i ta guma parcieje szybko :confused:

E tam parcieje, nie dołujmy go, nawet sąfajne

UP , coś tam powoli się dzieje . Manetki progrip i fota z nowym laciem z przodu ;] , reszte części zamawiam po rejestracji …

Foty :




Z przodu Heidenauki czy mi się zdaje ? :stuck_out_tongue:

wydaje Ci się :stuck_out_tongue: . Jakaś schiko czy coś takiego ;] , ale dobra guma ;D …

Ciekawy sprzęt, fajne te manetki są :stuck_out_tongue:

Eeej, umyta wygląda o wiele lepiej :smiley:

ej :smiley: ja jej wcale nie myłem xD

No widzisz Damianho … miałbyś Enduro to byś wiedział, że wystarczy jedna większa kałuża aby umyć nasze terenówki :slight_smile: