Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

RudY napisał:

miałbyś Enduro to byś wiedział, że wystarczy jedna większa kałuża aby umyć nasze terenówki :)


Hahaha :-D i przy okazji siebie :-D
Może to przez te manetki wydaje się czystył :-P

UP !

Moja tarcza hamulcowa z tyłu jest lekko pęknięta :confused: , zamówiłem od KTM’a i dzisiaj przyszła . Przyszły też kierunki , i UWAGA “TUNINGOWY” Filterek Paliwa :smiley: Niebieski , podobno dodaje z 10KM xD .

Dzisiaj zakładam tarczę , filterek oraz kierunki na przód , bo jutro przychodzą części z mielocha i na tył dopiero założę z lampą .

Fota :

A będzie pasowac tarcza od ktm ?? :] A i wreszcie cos ruszylo ;d bo ostatnio cicho tu bylo :slight_smile: Pokaz jak zamontujesz wszystko

No właśnie będzie bo do Aprilli nie mogłem kupić i pojechałem do sklepu i koleś mi powiedział że mam założoną od KTM’a ;p , a ta jest taka sama tylko ma fajniejszy wzór :stuck_out_tongue:

UPP !

Dzisiaj rano przyszły części z mielocha :



Po rozpakowaniu :stuck_out_tongue: :



Szybko poszedłem do garażu wszystko zakładać tutaj foty :

Moto już od poniedziałku zarejestrowane , rejestracja na starym błotniku :



Błotnik już zdjęty :

( ręka mi się trzęsła :smiley: )

Pierwsza przymiarka :



I tutaj już przykręcony :



Kierunki i rejestracja są już przykręcone , wszystko jest zrobione tylko niestety nie mam fotek całości . Będą jutro . ;]

noo i od razu lepiej :smiley: tył bez porównania, dużo lepiej wygląda :smiley:

Daj fotki z przodu. Te białe handbary chyba trochę tu nie pasują… :-/
Ale błotniczek jak najbardziej wporzo :smiley:

Na tych zdjęciach wygląda to nieźle, ale przyda się więcej.

Białe handbary pasują :slight_smile: . Błotnik będzie małowany jeszcze na biało i będzie biała okleina na przedniej czaszy . BTW . Mam problem z kierunkami :confused: . Nie świecą mi tylko coś bzęczy widać są za mocne . Bo jak podłączyłem jeden to świecił . Co teraz zrobić ? Jak wymienię przerywacz to będzie dobrze ? Czy lepiej słabsze żarówki wsadzić ?

Hmmm… w całym temacie jest tylko jedna fota tyłu :stuck_out_tongue: Ta u góry właśnie :slight_smile:
I tak patrze patrze … błotnik (przód) ten sam co w DT, lampa (tył) ta sama a i plastiki w cholere podobne (tylko się mocowania różnią) :slight_smile: Aż boję się pomyśleć co jeszcze :smiley:

I ogólnie zdjęcia wyglądają jakby były odwrócone :stuck_out_tongue:
łańcuch tak dziwnie z prawej (tylko w paru motorach tak widziałem)
kranik też z prawej
Wydech z lewej :smiley:

Eaah :stuck_out_tongue: te motocykle :smiley:

RudY, nie są odwrócone bo na fotce z rejstracją wydech jest z lewej a literki na rejce są dobrze :stuck_out_tongue:
a jakby odwracał to by miał boczną nóżkę w prawej strony normalnie xD

Wiem :smiley: ale wszystko jest na opak :smiley:

oryginalnie :stuck_out_tongue: chociaż tak mają niektóre motory np. aprilia rs 125;p

a pomoże ktoś z tymi kierunkami :D?

taniej chyba będzie wsadzić słabsze żarówki. zobacz bo może te z oryginalnych kierunków pasują .

Obiecane fotki , jakby ktoś nie zauważył to jest zdjęta okleina z przedniej czachy :stuck_out_tongue: , myślę że wygląda o wiele lepiej , błotnik będzie małowany na biało i będzie GIT :stuck_out_tongue: .










Racja, wygląda lepiej :stuck_out_tongue:
Całego go daj na biało, a nie tylko błotnik :smiley:
A jak tam kierunkiż Już naprawione? :slight_smile:

tak , wsadziłem do przodu żarówki 4W a z tyłu zostawiłem takie jak były czyli 23W i jest GIT :smiley: . Oj tam moim zdaniem jak będzie biały błotnik to już będzie super … ;D .

No zobaczymy :slight_smile:
A kiedy zamierzasz go pomalować?

błotnik jakoś nie długo do końca lipca myślę, że pomaluję.

no nice ten tylek wygląda. pasuje idelanie. ciekawe czy ta tylna lampa dobrze oswietla. a kierunki mogles kupić u mielocha za 40zl dwie sztuki. ja je mam sa zajebiste. wyginaja się i wgl w sam raz na enduro ;d /supermoto.