Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

no może kupię , ale szczerze wolałbym jedno bo po pierwsze taniej a po drugie prawe i tak mi nie potrzebne :stuck_out_tongue:

Ja zamawiam któreś z tych… :stuck_out_tongue: a masz gdzieś namiary na jedno? xD Bo też bd zakładał tylko lewe :stuck_out_tongue:
Co do Apy to mi się podoba :slight_smile: zobaczymy jak będzie z tymi dodatkami co zamówisz… I mi by się np ta owiewka podobała :stuck_out_tongue:

a może się zgramy i jeden kupi 2 sztuki a później odsprzeda ;> ?

Ale jest prawe i lewe więc odpada.

[ Dodano: 25-06-2009, 22:11 ]
Chyba że da się jakoś przekręcić, ale wątpię.

Miałem już te lusterka a nawet 2 komplety bo w rieju i w gilerze też miałem . I może służyć jedno jako prawe i lewe nie ma żadnej różnicy ;] .

Ja jednak kupię sobię cały komplet bo jak można przekręcać to bd miał jedno w zapasię w razie jakiejś awarii :wink:

esz :smiley: idź ty :smiley: takto byś miał z 30-40zł w kieszeni :smiley:

Wiem ale jakby mi się coś stało z jednym to bym miał kolejne 55zł w dupie xDD

mateuszpasiu napisał:

kolejne 55zł w dupie


niezłe porównanie ,ale chyba w dupe :D

Aprilika bardzo ładna ;-) z lusterkami będzie jeszcze ładniejsza :-)

Favete napisał:

A masz A1 ?


Courte maszł? :d czy jezdzisz jak rudy ?? :]
Dla sprostowania zeb nie bylo więcej nieporozumiećn to tak:
125ccm: rotax 123 (starszy i mocniejszy) i 122 (nowszy)
50ccm: minareli am3/4/5/6 no i derbiak
Lusterko tylko i wylacznie czarne :D a z dwoma tez by ladnie wyglądał ;D jakieś polerki planujeszł

nie mam A1 i nie jeżdżę jak Rudy :smiley: … A czego proponujesz polerkę:P ? Ale chyba nie pasuje zbytnio do enduro polerka ;p …

Czemu nie ? w sloncu będzie ci ladnie swiecilo :wink: np. lagi, felgi ladnie będzie się prezentowalo :slight_smile: Czyli tak jak Wino jezdziszł :smiley:

ale po co polerkiż? :roll:
przecież jak zacznie jeździć po terenie to będzie lipa :expressionless:

Niekoniecznie :wink: ja moim speedem jezdze bomojej drodze ktora prowadzi od glownej do dome czyli 800m zywego blota :d i polerka przez miesiąc się trzyma jeszcze nawet jej nie odswiezalem

Courte napisał:

nie mam A1 i nie jeżdżę jak Rudy :D


On jeździ jeszcze gorzej ... ma 125/50 dziad ! :P

RudY przynajmniej się nie ukrywa że jeździ 125 a ty się kryjesz!!! :smiley: :smiley: :smiley:
Obydwaj łamiećie przepisy :!: :!: :lol:

Ale rudy mniej lamieć :smiley: A zlapali juz cie?? bo bym z checia kupil np. tzr 125 belgarde zeby posmigac ale nie wiem czy bd mnie czesto lapac i jak zlapia to co zrobia ;/

Będziesz jeździł spokojnie i normalnie i przede wszystkim z kaskiem to nawet na Ciebie patrzeć nie będą…
Nie wiem co będzie jak będą stać i łapać ale w tedy chyba będę zawracał bo wole nie ryzykować 500PLN i dalszych konsekwencji >_<

a jakie sa dalsze konsekwencje ?? ;] bo jestem ciekawy bo moze tez na takie cos się skusze :smiley:

A to może nie w tym temacie ? A co Ty kurde Rudy jesteś taki pewny siebie ? I ja i Ty mamy przerąbane moim zdaniem Ty masz bardziej… Bo jak uczestniczysz w wypadku to jest zawsze Twoja wina , bo jeździsz bez uprawnień . U mnie z resztą tak samo , ale nie każdy policjant się zna , i rozpozna 125 od 50 . A jak coś to można powiedzieć, że się nie znam dopiero co kupiłem z tatą i sprzedający mówił że to 50 . Więc się tak nie mądruj …