Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

Kolor zostaw tak jak jest, do tego biały błotnik i handbary, ściągnij naklejki i naklej jakieś takie fajne :stuck_out_tongue: To moja wizja tej Aprilii :smiley:

ja mam podobną . I chyba będzie good co nie :stuck_out_tongue_winking_eye: ? A owiewki nie zmieniać :D?

Niee :stuck_out_tongue: Tylko to co wyżej :wink:

no niezla maszynka ;p trochę stara ;d

Fajna, 125 to już pójdzie :stuck_out_tongue: Ma silnik AM6? Co do owiewki to mi się nie podobają takie tupu UFO czy jakoś tak :stuck_out_tongue: Pozdro.

Jasiu226 napisał:

Ma silnik AM6?


Błagam ... powiedz, że żartujesz ... :/

RudY napisał:

Jasiu226 napisał/a:
Ma silnik AM6?

Błagam ... powiedz, że żartujesz ... :/


Pomylilo się chlopakowi ;)

Silnik pewnie rotax 123 chyba ze ma ten nowy silnik 122 ale nie wiem ;) niech wlasciciel napisze ;)

jest to rotax 122 . Dzisiaj wszystko zrobiłem czyli linka sprzęgła i paliwo już nie ucieka . Przejechałem się kawałek i kurde zarąbiście chodzi , nie mogę się doczekać kiedy będzie zarejestrowana…

A masz A1 ?

RudY napisał:

Błagam ... powiedz, że żartujesz ... :/

Nie, nie znam się na SM za bardzo xD

Na jakich SM’ach :d
Chyba w ogóle na biegówkach ; ) To jest 125 a AM6’stki były w 50’tkach

xD Enduro znaczy się :smiley: Teraz chyba dobrze, coś :stuck_out_tongue: Zapomniałem z tymi 125 i 50 :smiley:

Panowie , takie pytanie mam :smiley: . Dzisiaj zamawiam różne części i muszę też lusterko zamówić . Myślicie że czarne F1 będzie pasować :stuck_out_tongue_winking_eye: do białych handbarów z białym błotnikiem i białymi handbarami :smiley: do całości :stuck_out_tongue: ?

pozdro ;]

Będzie kontrast :stuck_out_tongue_winking_eye: Dobrze będzie ;D

bo chrom to chyba nie co :/?

nie chrom do białego , nie!! :wink:
czarne jak najbardziej :slight_smile:

cholera bo nie ma czarnych na allegro :(…

no to ostatecznie carbon jak jest ale to nie będzie to samo :frowning:

no właśnie tylko są chromy :confused: . Ja chcę czarne i nie ma innego wyjścia :smiley: … napisałem do kolesia czy nie ma czasem czarnych :slight_smile: .

Courte, jak nie ma czarnego na allegro jak jest xD http://moto.allegro.pl/item648760588_lusterka_prostokatne_czarne_lakier_m10_lu11196.html