Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

Foty :









Trochę i tak nie udane bo się szybko ciemno robi ;/. Niestety jeśli będzie jakiś up to tylko w ferie. Na razie nic w nią nie pakuję, bo kochany tatuś chyba serio myśli o sprzedaży ;/…

Eee… wybij mu to z głowy :stuck_out_tongue:

A ile ci dołożyliż Ile ty dałeś?

hmm… zaczęło się tak najpierw miałem skuter za 1400zł - cały wkład taty. Skuter sprzedaliśmy za 1450, kupił mi gilere sioux za 2000, sprzedaliśmy za 2900, kupił mi rieju za 4000 do którego 1000zł dołożyłem i w które dużo włożyłem i poszło za 4500zł. I teraz aprilie kupił za 3100. Czyli jakiś tam wkład miałem w te moto ale nie zbyt duży…

A te 1400zł co zostało od rieju to twoje czy starszy wziął?

wziął …

Dobrze się prezentuje :wink:

Masz na współwłasność? Jak tak, to wiesz co robić :-> Jak nie, to graj na zwłoke mówiąc, że chcą ci odebrać radość życia :stuck_out_tongue: :wink:

jeśli jest współwłaścicielem to bym doił na to że chce sprzedać bo podpis musi być obojga właścicieli

nie jestem niestety ;/. Ojciec jest właścicielem ech…

no niby jest potrzebny, ale jak ja moto kupowałem i się podpisywałem na umowie jako współwłaściciel, a jestem niepełnoletni to babka się rzucała że się nie powinienem podpisywać i w ogóle pierdoły :-/ i rodzice musieli napisać pisno ze zgadzają się na zarejestrowanie się moto na nieletniego syna :stuck_out_tongue: a jakbyś był współwłaściciel to dopiero masz przejebane, bo jak chcesz teraz sprzedać, a też jesteś osobą nieletnią to musisz mieć pozwolenie od sadu, ale nie wiem jak to za bardzo wygląda :expressionless:

Courte napisał:

nie jestem niestety ;/. Ojciec jest właścicielem ech...




I zaczynają się schody...
Masz dwa wyjścia:
1.Rozsądnie(i jedyne słuszne rozwiązanie) przebłagać ojca, by dał spokój ze sprzedażą.
2.Zbuntować się, że nie pozwalasz na sprzedaż... wiadmo,że wtedy skończy się ekspresową sprzedażą...

Najlepiej, jak użyjesz argumentów kalibru, że bez moto nie warto żyć itp. To zawsze skutkuje ;)

Albo niech Ci odda te 1000zł + to co włożyłeś w Rieju :stuck_out_tongue:

Albo powiedz że mu spalisz matkę, to zawsze działa :smiley:

nowe foty w dzień ;] :























Aprilia raczej zostaje :wink: .

Plany :

- kierunki REVO od mielocha ( te są ch*jowe, 2 się połamały i jeden rozwalił ;| )
- Handbary Acerbis’a : http://www.allegro.pl/item788126844_nowe_handbary_oslony_acerbis_09_zych_off_road.html
- Może tylna lampa LED : http://www.allegro.pl/item813037028_drc_lampa_tylna_led_model_flex_elastyczna.html pod zadupek żeby nie było jej widać i rejestracja za koło
- podwyższenie jej na maxa na amortyzatorze
- lusterko F1 czarne
- obszycie siędzenia na czarno
- wybebeszony dyfuzor + inna końcówka
- no i te nieszczęsne boczki…

Komentować ;p

no i elegancko :slight_smile: kupuj szybko te F1 bo te sa okropne
lampa spoko i ta rejka za kolo i będzie idealnie :slight_smile:
trochę mi się ten odcien zielonego nie podoba taki jakby wyblakly…
a ty przypadkiem nie miales handbarow polisporta ?

miałem, ale sprzedałem i to były listki i białe nie pasowały. A z doświadczenia wiem, że nie opłaca się ich małować …

A zielony taki wyszedł bo fotki fonem i straszna mgła dzisiaj :D…

EDIT!

Wczoraj trochę pośmigałem ;D, porobiłem lepsze foty. Kilka ale zawsze są :









- > Co krzywy <lol2> haha :smiley:


Przedstawię Wam moje nowe plany ;), mam zamiar bawić się w stunt więc o to moje plany :

Handbary Acerbis’a

Kierunki jakieś bo żadne mi nie działają aktualnie <lol2> :smiley:

http://allegro.pl/item801250391_panel_przedni_polisport_ktm_sx_2007_2009.html

taki panel zamiast lampy. I obok dać jakąś lampę, tylko nie mam pomysłu jak to zrobić ;/.

O tak jak tutaj :

http://www.crazymoto.net/index.php?app=core&amp;module=attach&amp;section=attach&amp;attach_rel_module=post&amp;attach_id=11862

Koła od Cagivy mito

Błotnik sm ACERBIS’a bądź POLISPORT’a

Stelaż

obszycie siędzenia

i może boczki jak jakieś znajdę

Już zaczynam zbierać kasę. Może w ferie uda mi się wszystko kupić :).

Tego panelu bym na razie nie kupował bo tak ładnie wygląda, a jak już kupujesz do stuntu to po co ci kierunkiż
Chyba że kupisz jakieś elastyczne,
Handbary będą dobre,
Fotki ładne :mrgreen:
Aha a stelaż?
jakieś crashe może?

w planach jest stelaż :). Crash’e nie potrzebne. No kierunki jakieś elastyczne. Poza tym nic na siłę, będę robił wszystko po trochu :P. Więc gleb nie powinno być chociaż pewnie się jakaś zdarzy ;D…

Jak kierunki elastyczne to kup takie jakie ma Rudy w swojej dt bo są mega elastyczne,
chyba że do stuntu kierunki będziesz odkręcał chociaż wątpię że ci się będzie chciało,
Gleby na pewno będą chociaż ci ich nie życze :lol:

jak elastyczne to polecam ci te strzałki co ja mam bo jak kuzynka wyjebała się na trekkerze , to tylko z gumki wyskoczył kierunek , i wisiał na kablu ale wziąłem ręką włożyłem z powrotem , wcisnąłem i było jak nowe :smiley:

ale ta owiewka jest brzydka… :smiley:

będę zakładać ten jeden boczek, który mam. Malować go na biało czy na czarno? Aha i może osłony lag też na biało dać? Pomocy :D!
BTW. Może w tym tygodnie będzie obszycie siędzenia i lusterko F1 :slight_smile: