Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

Courte napisał:

na czarno



a osłonki lagów zostaw jakie są :D

dzięki za odpowiedź! Niech się ktoś jeszcze wypowie :D! Bo mnie kusi ten biały, tylko albo może wyjść fajnie albo do dupy ;D…

Owiewki sportowe muszą mieć na dole szczelną wannę, która w razie awarii pomieści olej i płyn chłodniczy. Na czas wyścigów suchych wanna powinna być zaślepiona dwoma korkami, które demontowane są w chwili jazdy po mokrej nawierzchni. Inną ważną sprawą jest tzw. płetwa, czyli mały spoilerek przy tylnej zębatce mocowany do wahacza, który zapobiegać ma dostaniu się np. nogi między łańcuch a zębatkę.
Czesi wymagają dodatkowego zabezpieczenia przewodów z odm. Można tego dokonać mocując na końcu przewodów np. puszkę po napoju 0,2 litra.


Pytaliście się o puszke :stuck_out_tongue:
Teraz macie odpowiedz ze to upodobnianie maszyn do maszyn wyscigowych :stuck_out_tongue: czyli moda xD

Super taka aprilka :wink: Moze kiedys sobie taka sprawie xD ale ogolnie spoko !

Dzisiaj zdjąłem koło bo poszła mi dętka :).

Foty :

(VFR’a się załapała ;P)





W najbliższym czasie będzie lusterko F1, obszycie siędzenia ( zielone czy czarne?), stelaż :slight_smile: i pomaluje boczek i błotnik.



zielone siedzenie :D, moim zdaniem lajtowo!

Fajnie wygląda z tym zielonym siędziskiem !
Zaje****e nawet :wink:

Rób zielone, bo z czarnym będzie monotonnie :wink:

Przyszło mi lusterko i kierunki elastyczne za uwaga 20zł z przesyłką :D… One pójdą na tył a na przód dam te co były tzn. zrobię z 4 uszkodzonych 2 sprawne :D…





Zmatowiłem też boczek…



Założę, poszpachluję i pomaluję jak będzie wolne bo na razie mam niezły zapierdziel w szkole :/…

Takie same kierunki chyba mam w Husce

Przemas92 napisał:

Takie same kierunki chyba mam w Husce



bardzo możliwe :)

Ja mam takie na bank w DT :slight_smile: wytrzymałe są :smiley: parę razy o drzwi od garażu zahaczyłem i nic xD Lustereczko tez takie jak moje, tylko ja tam czarne ^^, :smiley:

Fajne lustereczka :roll:
A więc nie tylko ja mam usranie ze szkołą ? :mrgreen:

nie, ja też xd
w końcu zbliżają się święta, zaraz ferie i półrocze i durne ocenki ;/
nie dość że trzeba kuć żeby powyciągać oceny na wyższe to jeszcze robią kartkowki/sprawdziany ;p

no i co do tematu
chwała Ci że lusterka na mielochu za 50zł nie kupiłeś, to jest prawie identyczne a dużo tańsze ;p
nie rozumiem tych co za takie lusterko dają 50zł na mielochu xD

Mafioz napisał:

no i co do tematu
chwała Ci że lusterka na mieloch u za 50zł nie kupiłeś, to jest prawie identyczne a dużo tańsze ;p
nie rozumiem tych co za takie lusterko dają 50zł na mieloch u xD



A ja rozumiem ... no wiesz lans napisem STR8 czy Stage6 kosztuje .. :mrgreen: mimo że prawie to samo ale napis jednak jest ten Stage6 czy STR8 :lol:

Jak na moje to nie sa takie same jezeli str8 a stage6 to juz w ogóle. I nigdzie na str8 nie ma napisane, jedynie jak się szkielko potlucze to w srodku jest napis.

pochwalę się goglami :smiley:



sorry za jakość, ale chwilowy brak aparatu i dobrego telefonu…

Jaki to model ? ;}
Podoba mi się ten “spojler” na górze :smiley:

jest to ‘SCOTT VOLTAGE X’ ;D. Dokładnie te :):

http://allegro.pl/item853760977_gogle_motocyklowe_scott_voltage_x_czarne.html

Eeej, bez kitu fajny ten “daszek” :smiley:

ŁUP :smiley:





sorry, za jakość… Niedługo będzie trochę luzu w końcu w szkole to myślę, że ją już poskładam, skończę, wypucuje i będą nowe foty ;)…