Aprilia ETX 125 MONSTER ENERGY PROJECT| ta wykur.wista ^^!

Mafioz za 20 tysą xD

Mafioz się pomylił … 34tyś …

Lol Mafioz, on to kupił używke za jakieś 5 tysi a Rudy się nabijał z Ciebie.

kurwa… mi się pojebał temat z huską sms 125 hahahahahahhaha looool ale debil ze mnie xDDDD tematy mi się pomieszały -.- xD
sory za zamieszanie xD

no spoko… ;p … 3500 dali jak coś ;p … Jestem w Liceum i tak łatwo nie jest a dwójki i trójki ich nie satysfakcjonują -.-… Dzisiaj mi w ogóle mówili, że sprzedają moto, ale mam nadzieję, że będzie tak jak zawsze -.- . Bo odkąd mam moto to zawsze jak coś nie tak z ocenami to tak mówili…

Courte, znając życie ukrywałeś, że masz kiepskie oceny i teraz się wydało… źle, bardzo źle…
Trzeba było zagrać tak: masz kiepskie oceny, idziesz gadasz z rodzicami jak ci do du.py nauka idzie, że sobie z deka nie radzisz i się łamiećsz :stuck_out_tongue: Wtedy kochani rodzice współczują biednemu synowi i chcą mu pomóc i pocieszyć :stuck_out_tongue:

Ja mam 3 gołe jedynki z matmy(klasa maturalna, zamiar zdawania rozszerzonej matmy) i zagrałem w ten sposób(czyli uprzedziłem o kiepskiej sytuacji i żałowałem tego) i kary żadnej nie mam, a znajomy właśnie wyjeżdża po moje moto(znaczy ma coś konkretnego kupić i przywieźć)… Ameryka po prostu :smiley:

Ja tez mowie mamo nie rozumiećrm tego i dostalem jeden ale poprawie :slight_smile: ale kar i tak mi nie daja bo stwierzili ze jestem za glupi na kare bo na mnie nic nie dziala xD

A ja przychodzę i mówię: dziś 5 i 4 … 1 punkt do cholernej 5 brakło no …

I problemów nie ma :slight_smile:

Może zakończmy spam ? ;p

a ja tam dzisiaj dostał 3- i jestem superrr.
A Ty Courte jak starszych nie będzie to weź klucze i foty maja być bo pewnie teraz tak szybko nie przyjedziesz a chce zobaczyć apke w całości i w świetle dziennym :wink:

No to jedź do niego.

Kazik16 napisał:

A Ty Courte jak starszych nie będzie to weź klucze i foty maja być bo pewnie teraz tak szybko nie przyjedziesz a chce zobaczyć apke w całości i w świetle dziennym ;-)



Gdybym wiedział, gdzie one są ;p.....

zrob wlam !!!

Ctrl+F -> klucze od garażu

I Ci się pokażą :slight_smile:

Potem CTRL+C i przed garazem CTRL+V i masz :smiley:

A nie lepiej od razu je Wyeksportować do kieszeni ? Potem szybka kompilacja no i można zdjęcia robić :slight_smile:

Ale gorzej będzie jak mama zobaczy foty :smiley:

by nie zobaczyła ;p… Tylko cholera mój jedyny problem… Nie wiem gdzie oni je schowali xD :D…

w najbardziej oczywistym miejscu bo pomysleli ze tam nie sprawdzisz bo stwierdzisz ze za slaba skrytka ;D

Na stole w pokoju goscinnym leżą :}

ja zawsze wszystko w domu znajduje xD wszystkie szafki przetrzepuje i git :stuck_out_tongue: a potem klucze schowaj gdzie indziej i jak kara minie to zrób awanturę że Ci klucze zgubili hahahahah xDD