APRILIA AREA

to w skuterach da się przestawić zapłon ??

chyba że odwortniie ptrzykeciłes zwoje , ale tak się chyba też nie da , a nawet jezeli , to jak masz sciągacz to to jest 15 minut roboty

wrona,

FLYP001 napisał:

przełożyć



:mrgreen: :stuck_out_tongue:

no to próbuj :smiley: tak to czasem w życiu bywa… jak pęka żyłka, raz prezerwatywa !

Elektryka jest ok, nie odpaliła na w 100% sprawnym zapłonie, iskra była taka sama. Simmer od strony waria jest ok, nic nie przecieka, od strony zapłonu chyba jest dupnięty. Niżej foto jak on wygląda, trochę paliwa na nim jest, na uszczelce między dozownikiem a zapłonem też było trochę paliwa. Wymienie buca w poniedziałek i zobaczymy, oby to było to.



Założyłem zawieszenie z jonkiem








Było krzywo i jest krzywo. Mam pomysł jak to naprawić, widać na ostatnim foto że wahacz może wejść jeszcze w ten element ze sztycą, do tego pobawie się z amorem i powinno być dobrze.

BONUSZ
Powrót z przedwczorajszego wypadu do miasta zakończył się dla mojego brata pchaniem boostera prawie 1.5km przez misato, a potem holowaniem 3-4km do domu. Zjarała się tylko elektryka :509:


Zdyszany ale dotarł :mrgreen:

pytanie mam , jeżeli z przodu jest wachacz nie lagi to koło na przód i tył jest identyczne nie ??

nie :] porównaj sobie

W speedzie jest identyczne, a tu to nie wiem :stuck_out_tongue:

no własnie wygląda na to samo tutaj jest na jedno srube i tutaj , chyba że wieloklin w środku jest inny ,

no ale dobra powiedz mi jak w takim razie wsadzaja koło od roxa do waahacza ?? wsadzaja tylnie koło

Tak wsadzają dwa tylne koła. Tylko z przodu się już ledwo mieści, ale wchodzi :slight_smile:

patral napisał:

Tak wsadzają dwa tylne koła.



no własnie czyli przednie koło w apce musi pasowac na tył , skoro tylnie od roxa pasuje , przecież to te same wielokliny i mocowania śrub tylko rozmiar i wygląd felgi inny

Z tyłu jest wieloklin, z przodu nie ma. Jest normalna okrąglutka ośka a w kole łożyska. Tylko ta ośka jest grubsza niż w sr (sr ma 12mm) nie mierzyłem ile konkretnie ma ale musi tak być bo to przecie to wahacz a nie lagi.

aa czyli poporstu roztaczają wieloklin :slight_smile:

yhy.

Wymieniłem simmer, dalej nic :-/
Zdjąłem wydech- może jest zapchany- dupa, nie zagada
Wrzuciłem inny gaźnik- OŻYŁA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mam filmik z pseudo first runa ale nie chce mi się wrzucać. Dokonałem pro elo customu w 20min, tylko dwa zdjęcia żeby co poniektórym się mokro nie zrobiło :stuck_out_tongue:


bedziesz tak jeździł ??

ja kiedys w ogóle bez lampy jeździłem i bez połowy plastików :slight_smile:

To co niby z tamtym gaźnikiem nie tak jest, że nie chce żyć na tamtym ?

Zaworek iglicowy jest pierdupnięty. Smuggler już poinformowany więc może w tym tygodniu będzie to chodziło na tym gaźniku. Skleiłem bak poxipolem i zobaczymy czy wytrzyma (poxylina odpadła). Jak przejdzie próbe szczelności to jeździmy. Co do lampy to po to ją założyłem żeby jeździć bo jak coś będzie nie tak to przynajmniej nie muszę plastików zdejmować.

[ Dodano: 26-06-2011, 18:58 ]
Był ferst ran, rozgrzałem ją dobrze, przejechałem się, po powrocie zostawiłem ją żeby jeszcze chwilke pochodziła i żeby się spaliła mieszanka ze strzykawki, zgasiłem i jeb, wypierdoliło mi płyn przez korek. Tzn przez zbiorniczek wyrównawczy bo było bez korka żeby się odpowietrzył. WTF? :-?

Przecież to normalne że wyjebie jak odkręcisz korek gdy jest gorąca ciecz chłodząca :smiley: