Apka od BALA - Sezon

HEHE Kupuj nowy wałek nowe łożyska szlifuj cylinder i lataj. A i nie ma sensu docierać od razu rurka :evil:

no muszę sprzedać r1200 http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1185164433
tez może wylicytuje jakiś wałek ostatnio nowy motoforce racing poszedł za 20euro miałem licytować ale przegapiłem … a tak to pewnie seria by była ok ale nie chcę serii chcę coś mocniejszego jak coś to bede musiał cos tu kupić
mam już polini FR3 jest jak nówka ktoś pomalował za nowości spray srebrnym i nie jest zardzewiały


te lagi na focie to od cpi wylicytowałem za 1euro :slight_smile: spróbuję zamontować do ktm

Membranę ci do króćca wessało?? :shock:

no :slight_smile:

No to czekamy. Jak coś to ja mam serie do minarelli.

sprzedałem r1200 :slight_smile:
dzisiaj przyszła paczka od mielocha za 145zl w niej korba top rancing race


jutro ma przyjść paczka od smugglerra z zaciOREM i olejem do przekładni

dam to komuś kto mi to zmieni wyważy, wycentruje


Edit:
jest tłok i olej malossi tylko się teraz zastanawiam czy oby na pewno wyda szlif na tego tłoka 47.2 bo mam niezła rysę

smugler miał tylko 47.2 a teraz dopiero zobaczyłem po nr tłoka ze to są do polini sporta (no chyba ze smuggler się pomylił i inny wysłał ale wygląda tak jak tłok od stretrace )
i są na skuter-centrum po 125zl 47.2 /47.4/47.6

najlepiej to iść przed kupieniem tłoka do tych co robią szlify i Ci powiedzą jaki tłok kupić, ja tak zawsze robiłem i było git…

na razie silnika nie składam ale kompletuje części
na szafce leży mi już trochę gratów


a sr jak na razie ma zrobiny swapp LC tarcza >>na>> AC bęben



gdzieś w styczniu będę robił plaska dupę czyli nadkole wklejone do boczków ,polerkę PFR3 -pompy wody- kapy , wkleję boczne wloty do czaszy , tunel robie na gladko i maluje na czarno sr coś pokombinuje z białym

silnik z bety ;)?

BALU napisał:

LC tarcza >>na>> AC bęben


Mhm ale moc :D

Gówniana felga ale fajny profil :p

oddałem cyl do szlifu i wal do regeneracji
Stary korbowód

cyl i wal




z nudów wypolerowałem kanał wydechowy i króciec wydechu polini for race3






W poniedziałek smuggler wysyła mi paczkę z łożyskami na wal i łożyskami do przełożeń

Kanał wydechowy polerowałeś papierami czy miałeś jaki kamiećń na wiertarkę?
Widać ze szlif ładnie zrobiony :slight_smile:

papierami

Czy ja wiem czy szlif dobrze wykonany? Honowanie kurewsko grube co sprawia że docieranie tego cylindra to min 1000km bez żadnych szaleństw. Szlif to nie tylko oddanie do zakładu niech zrobią ale także kwest ja podania luzu montażowego, rodzaju honowania a także dobrania kąta przecinania się jodełki. Jeżeli chodzi o cylinder już po szlifie to wykonaj fazowanie okien. Jak coś bij na gg wytłumaczę ci o co chodzi.

Przemas92 napisał:

podania luzu montażowego, rodzaju honowania a także dobrania kąta przecinania się jodełki


o_O mów mi jeszcze :P

tu był mój post, usunął go ktoś ??/bo nei mam info na e-mailu …

[ Komentarz dodany przez: RudY: 26-03-2011, 14:04 ]
Pal mniej :stuck_out_tongue:

Rudy chyba wiesz co to luz nie?
jak jest mały luz to się dłużej dociera,
honowanie-dogładzanie
no i to że te jodełki takie są rysy to żeby szczelne było

Pal mniej :p



bo chodzi mi o to że przemas trochę pier.doli , znalazł pare fajnych słowek na wikipedii i zgrywa mondrale , dobrze fajnie jest wiedzieć takie rzeczy , ale farmazoni że źle wyszlifowane itp , że będzie nagle trzeba docierać to 1000 km , mój cylinder wygląda identycznie po szlifie , i po chyba 50 km/h jeździłem normalnie tylko nie trzymałem go na v-mavie i jeżdzi , ostanio jak byłem w PL to przed samym wyjazdem sprawdzałem stan cyla i gładź idealna.