Apka od BALA - Sezon

Jakby nie patrzeć to Przemas się zna…
No ale wg. mnie - a zresztą nie ważne :stuck_out_tongue: Już nic nie bede pisał :slight_smile:

Może i się zna, ale w tym akurat wypadku on ma tylko wiedze teoretyczną a ja praktyczną // wrona

Odezwał się ten który ma wiedzę praktyczną w przypadku słabej jakości tłoków. Grubsze honowanie to teoretycznie lepsze smarowanie a tak nie jest wiec wrona przestań pierdolić bo tak na prawdę gówno wiesz.

Przemas92, ty pierd.olisz, na siłe chcesz być fajny , poznałes pare fajnych słówek i teraz kozaczysz , pierd.olisz jak potłuczony. 1000km docierania … :roll: nie zesraj się … docierałem identycznie wyglądajacy cylinder i 50 km przestałem go oszczędzać , i po ok 200-300 km i wielu godzinach w stuncie wciąż wygląda perfekcyjnie , a śladów po szlifie juz nie ma … idź lepiej wymień tłok w husce bo jescze ci się zatrze …

Ja tu mówię o 1000km pyrkaniaż nigdy nie byłem za teorią docierania max 50km/h. W moim mniemaniu docieranie to normalna jazda bez przekręcania silnika. Kolejna sprawa zrób sam silnik albo sam go przerób tak żeby jeździł i się nie psuł to pogadamy.

wrona …:

Co do huski Wrona to sprawa wygląda inaczej. Spadł mi wężyk od oleju i przy 90km/h zablokowało mi koło więc wymiana tłoka była konieczna wiec przestań pierdolić że mi się tłok przytrze bo ja doskonale wiem co robić. Sorry za off top.

Lol więc jednak potwierdziła się moja teza, że to TY coś spier***iłeś a nie wymieniasz tak tylko sobie …

przecież pisałes że zamki ci się kończą itp … więc mi tu kurwa nie mydlij , zresztą mam wyjebane … co nie zmienia faktu że prubujesz się wywyższać … a tego nie lubie

Nie próbuję się wywyższać tylko próbuję przekazać jak tak naprawdę jest ale po co jak tak jak jest jest dobrze. Chuj już się nie udzielam mam wyjebane. później niech nikt nie przychodzi że ma coś rozjebane.

Co do tłoka huski luknij w temat huski to widać jak wygląda tłok


Możesz mi dać bana masz pretekst off top.

P.S sobie też daj bo też offotpujesz.

UUU ktoś się zdenerował // wrona

chłopaki, takie sprawy to tylko na pięści xD

kondzio94 napisał:

chłopaki, takie sprawy to tylko na pięści xD



kondzio94 napisał:

chłopaki, takie sprawy to tylko na pięści xD


W sumie... :D Dobrze gada xD

Silnik złożony pomalowany ,plastiki pomalowałem podkładem miałem małować je na wieczór w sobotę na biały akryl ale zabrakło mi papieru 800






na samym podkładzie wygląda dobrze

Apka pomalowana farba





składaj to !!!









będzie $W3eT w chuuuj

zamiećszczę jeszcze setup jaki ma
Stage6 stretrace (szlif +tlok 47.2 Meteor)
Polini For Race 3
Wał malossi MHR/korba Top Rancing Race
Arreche 17.5
Polini AirboX
multivar
Malossi x-special

i inne pierdoły w planach będzie jeszcze sprzeglo bo mam nowke dzwon stage6

Konkret będzie po całości :smiley: streszczaj się bo chce zobaczyć efekt końcowy