Aerox R Kowala

Borek02 napisał:

Sam kupiłem tez uzywana opone


Dzięki komu :D

Jak używana jest w dobrym stanie, to czemu nie brać? Dzieci, dzieci... :P

No dzieki Dywersantowi i rekordowi kupiłem. Kupilem raz nowa opone i zaluje bo spalił○em ja bardzo szybko. A takto za cenę 1 nowej mam 2 lub nawet 3 . Na przod to i nową by się opłacało.

no i borek zadowolony :smiley: bo będzie miał więcej palenia laczka :)) ponieważ w cenie 1 nowej ma 3 dobre używane xD

Palenie laczkuf jest zue !

Ajj ta bede oszczedzał. Bo nie mam kasy na druga. Na przodzie muszę zmienić.

Borek02 napisał:

Na przodzie muszę zmienić.



spal ją! :lol:

RudY napisał:

Palenie laczkuf jest zue !

spal ją! :lol:

Dywersant, sluchaj się wujka RudY, bo będzie warn xD nie wolno mu się sprzeciwiac ;pp

ehhh :roll: zobaczyłem zdjęcie gołego rox’a na bikepics … i szczerze zatęskniłem za rox’em teraz jak cholera :smiley: znałem w nim każdą śrubkę :mrgreen: brakuje mi tego mojego zgrzytka :smiley:

Ueee jakie wyznanie :slight_smile:

JacoPL, to tak jak mi keewaya :smiley: to samo mam :stuck_out_tongue: a co się z roxem dzieje ? ;d

Narazie dzielnie mnie znosi i służy. Szczerze to od zakupu NIGDY mnie nie zawiódł. Niby od zakupu minęło dopiero niecałe 4 miechy ale nigdy się nie zapsuł.

O KURW.A !!! Ja po miesiącu zawsze cos zjebie xD

ja swojego tak przez caly czas ulepszałem … tu wymiana łozysk kierownicy, wymiana wpłynów w lagach … przeróbka elektryki, no i silnik który był magiczny ^^ co wymieniłem jedno drugi wysiadało ale to było pewno bo rox miał nabite okolo 33tys. km :slight_smile: z czego 15 na Leo ZX :smiley:

To mojemu już nie dużo do tego przebiegu brakuje. Chyba mi pierścienie padają bo coś czasem dzwoni. A co to może być jak przy v-maxie jest odgłos jak z parowozu? xD

pary brakuje i węgla trzeba dorzucić do pieca xDDD

dokładnie … wóngla brakuji … zaciepaj tam odrobina to się mu polypszy xD hyhhyhy

Fajny Roxik , i to malowanie 10/10

Fajny Roxik , i to malowanie 10/10

nie wiem czemu ale kojarzy mi się to z pj ;/
Kowal moga to bys właśnie pierscionki ;) wymien je zanim ci tlok padnie :)

Aktualny stan roxa:




Koło zdjęte żeby zwulkanizować oponę, bo nie trzyma ciśnienia.

Dodam że robiłem sam, bez niczyjej pomocy :stuck_out_tongue:

no to ci powiem że zaszalałeś