Aerox R Kowala

Produkty
1 x Opona Dunlop 130/60-13 57P
207RS tył 197,03zł
1 x Opona Dunlop 120/70-13 53P
207RS przód 155,55zł

Produkty
1 x Opona Heidenau 130/70-12 62P
K61 136,20zł

prosz :*

Haha, ja mam 140 :stuck_out_tongue:

Nie wiem co maciee do tej mojej opony, wygląda jak nówka.

Wygladać jak nowka sobie moze ale jak jest stara to juz nie to samo.

Zobacze jutro date.

Wyglądać to se może :slight_smile:
Opona ma trzymać nie wyglądać :slight_smile:

KUrwa, na oponach, kondomach, kaskach się nie oszczęda i hoj xD

Powiedz to mojemu portfelowi.

Wedlug mnie to wy pierdolicie niezłe głupoty. Po wuja ma kupować nowa opone do skutera który przy dobrych wiatrach i tak jedzie 80 km/h. Nie rozumiem tego. Sam kupiłem tez uzywana opone i dokladnie taka sama jak Kowal i za ta samą cenę. I nagle wszyscy to bogacze bo wola jezdzic na nowych oponach… .zalll . Wole kupić uzywana niz mam mieć skatowana lub calkowicie lysa.


Sory ale się wkurzylem.

Co do tego postu:

Mafioz napisał:

jaka cena taki stan :evil:
(i bezpieczeństwo)



Chcesz foto starej opony? Myśle że na tej jestem dużo bezpieczniejszy.

Dzięki borku :*

Borek02, zauważ że jak kupisz używke to zaraz się znów może zedrzeć bo wiadomo że używana już nie ma takiego bieżnika jak nowa i mniej na niej km zrobisz bo szybciej będzie łysa niż jakbyś kupił nową oponę.
jeden może 2 używane już wykończyć a drugi nadal w nowej może mieć bieżnik, zależy jaki stan, ale ja i tak nie jestem za kupowaniem używanych opon.
używane opony kupujecie a cylindry, tłumiki i całą resztę to nowe już (ktoś na pewno taki się znajdzie) xD

Ja pierdole, ale SPAM!!!

Kowal kupił używke, bo na nową go nie stać po prostu :roll:
Ta stara była tak spalona, że był normalny, wyczuwalny palcem kant na niej. Niech na zakręcie jedzie na takim kancie to szlif murowany. A tak kupił sobie “nową” która jest w miarę okrągła i chuj, chociaż się nie wyjebie. Logiczne? :roll:

Mafioz napisał:

Borek02, zauważ że jak kupisz używke to zaraz się znów może zedrzeć bo wiadomo że używana już nie ma takiego bieżnika jak nowa


Ale zauważ drogi Mafiozie, że ta opona kosztówała połowę tego co by zapłacił za nową, a ma na pewno więcej niż pół bieżnika :stuck_out_tongue:

Damianho, ja cię też kocham. Ta opona ma naprawdę dużo bieżnika.

Łeee… Pedał… :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

Damianho, ja cię też kocham. Ta opona ma naprawdę dużo bieżnika.



boże tlumaczenie ma dużo bieżnika.... bo używana

kupiłeś i kropka a wy o pierdołach piszecie

kupił nie miał tyle kasy to chyba proste,jeżeli opona jest Ok to czemu nie??

Piszecie opona będzie się szybciej z używać ale chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego ze sezon się kończy powoli i przez zime na pewno będzie kasa na nowa oponę?? Hmmm

siw3x napisał:

przez zime na pewno będzie kasa na nowa oponę?? Hmmm


Hmmm... W to raczej wątpię :-D

Mam kasę na nową, ale mi szkoda wydawać 200zł jak mogę mieć za 80.

siw3x napisał:

sprawy z tego ze sezon się kończy powoli i przez zime na pewno będzie kasa na nowa oponę?? Hmmm


A ty po zimie zmieniasz opony ? ;)


I czy wy nie widzicie, że jest to też forma żartu ? / spamu ? ; )
No bo właśnie chyba nie :)

a ja wam powiem coś co was wpieni na maxa (w stu procentach mówię to poważnie) ja zdobyłem w pełni na legalu i bez żadnych znajomości , nową oponę 130/90/10 michelina za 25 zł :smiley:

czasem nie klejona albo te opony które przecinają albo nacinają żeby sprawdźić jakość a potem to sklejają?

nieeee glandz noje :smiley: ,