A1 co brać : O

Mafioz napisał:

Ja mam taką prędkość przy 6/7tyś obr


No ja też - i ile ci niby pali przy 6-7k obr. ? Bo wątpię, że 6 ;)

Viadro drogie jest przy kupnie, dlatego kupiłem Kymco :smiley: Wygoda jest bardzo podobna, choć mój sprzęt jest bardziej nastawiany na teren od Viadra. Stryker, to jedyny sprzęt w 4T podobny specyfikacją do Viadra :wink:

Mafioz napisał:

Jak viadro poleci 110 to przy 100 będzie miało z 8.5tyśobr jak nie więcej to trochę katowanie xD



Ja swojego(co prawda jeden cylinder) kręcę nieraz do 10k obr.* i to nie jest katowanie :stuck_out_tongue: U mnie normalnie kręci do 11k obr. xD Nie wiem, jak jest w Viadrze :stuck_out_tongue:

MZ są zajebiste, jak na razie najlepsze silniki 4T w klasie 125ccm :wink: Części stosowane w ich motocyklach są z najwyższej półki, więc nie trzeba się obawiać o awarię :wink: Co prawda od 2007 roku fabryka upadła, ale zapas części w magazynachh do tych sprzętów jest na co najmniej 7 lat :wink:

*wszystko przez pieprzoną małą zębatkę z przodu :confused: muszę wypieprzyć tą 15. i wstawić 17. i będzie normalna jazda :slight_smile:

[ Dodano: 06-08-2010, 17:19 ]
A mi max spali 3,5l/100km :smiley: I mogę sobie zapierdzielać, gdzie dusza zapragnie :smiley:

Dobra ludziska. Są dwie możliwości :slight_smile:


VARADERO VS. MZ !!

Wszystkie za i przeciw proszę:)

Hokster napisał:


VARADERO VS. MZ !!

Hokster napisał:

Cena jaką mogę dać za motocykl to 4,500 - 4,800 zł POZDRO


To Ty zobacz czy w ogóle coś znajdziesz, na allegro tylko jedno viadro jest za tą cenę w wmiare dobrym stanie, inne po wypadku albo plastiki wszystkie popękane. mz znalazłem tylko dwie ale za to w dobrym stanie więc jeśli o optyke to jednak bym brał mz.
Skoro ma 20koni to o moc też wygrywa MZ
Wygląd kwestia gustu.
Do viadra prawdopodobnie będzie znacznie więcej części jak urwiesz lusterko czy coś allegro i szukasz wiadra na części i masz lusterko za grosze a z mz będzie raczej ciężej, chyba że nowe lusterko kupisz czy inną część a to znowu koszta.

no i ja bym pomyślał nad 125 2T za tą kasę będziesz miał ładną NSR

On nie chce śmiećsznych pseudościgów :stuck_out_tongue:

to niech kupuje wiadro i się patrzy jak te śmieszne pseudościgacze nawet 50ccm go wciągają :mrgreen:

Tak i patrz z dumą jak dzieci na pseudościgaczach leją do baków bo kilkanaście litrów i kurwią ile to chleje : D

Dobra ludzie jeszcze jedno. Znalazłem Aprilie ETX 125 w silniku Rotax 122. Powiedzcie mi coś o tym moto znalazłem w wersji supermoto

no co silnik taki jak w nowych RS 125…
Dobry silnik mało awaryjny lubiący bene :stuck_out_tongue:

To już nie wiem co KUPiÆ <załamka>

chociaż podobno jak się jeździ oszczędnie tak do 5rpm to wypije 5L to już takie minimum

Nima wafla :stuck_out_tongue:

ETX jak już Ci mówiłem to do Courtego zagadaj bo miał to :stuck_out_tongue:

Bosz on jest gorszy niż PeZeT :smiley:

A co powiecie o Yamaha Xt 125 Supermoto jak to się sprawuje ?

mi tam mój ETX chlał max 6 litrów :), nie wiem czemu tak mało ;D… Jak się oszczędnie jeździło to z 4,5 - 5 ;). A osiągi też byly dobre bo w ok.11-12 sek do setki ;)…

Ja ogólnie polecam :)…

mała, zgrabna bestyjka, niezłe serce. Przyjemny dźwięk, dobrze się prowadzi, fajna na początek. Kumpla (posiadacza owej) denerwowało na początku odwrotne umieszczenie przycisków klaksonu i kierunków, ale idzie się przyzwyczaić. To jest takie kompromisowe enduro, nadaje się i w błoto i na miasto. ale jak to z kompromisami bywa, ani tu ani tu zachwytów nie ma :wink:

co do Yamahy XT 125, to jest strasznie mała, jak postawiłem kiedyś obok niej swoje Rieju SMX 50tkę, to naprawdę jest sporo mniejsza :P, a Rieju też było dosyć małe ;D… Ale ogólnie dobry sprzęt, tylko trochę słabawy…

Carmen o jakim moto piszeszł xD

Ja to kurde nie wiem co Wy robicie że tyle Wam te 125 2t chlają oO
Courte normalny wynik ma 6litrów
A ja teraz liczę u siebie i spalanie wyszło mi 5.8 (na dyszach zablokowanych 5.5 było)
A jeździłem trochę dużo po szerokich 3 pasmowych drogach i w dodatku w mieście więc ciągle światła i praktycznie ciągle było przeciąganie do 11tyś no bo ruszam 1.2 max 3 spokojniej i trza hamować bo swiatła a na szerszych drogach w pizde daje do 11 tyś na każdym biegu i jade do v-maxa i mi kurde pali 5.8 przy takiej jeździe na pograniczu normalnej i ostrej oO A Wy tu że kurde będzie spalanie z 8litrów to co to za silnikiż xD
Mi nsr pali tyle co skuter po tym tuningu całym, no minimalnie więcej bo skuter jakieś 5l palił ;p
PS a w baku mam jeszcze wahy i z 10km może bym zrobił to by wyszło spalanie 5.1 xD

Mafioz , o XT125.

a ja nie wiem jak wy to robicie że wam tak mało palą :mrgreen:
No na tym baku co miałem teraz zrobiłem 200+km czyli wychodzi jakiś 7/100km nie jest źle ale starałem się oszczędnie jeździć… ale ja to spokojnie nie umiem z 11 nie schodzi… :mrgreen: wyjadę za wieś na takiej drodze jak to są na wsiach wąskie i falowane i 140 ^^ czasami mi w shime wpadnie to wtedy zwalniam a tak to cisnę nonstop :smiley:

Kurcze Hokster, zastanów się chcesz mieć moc, prykowaty dźwięk i większe spalanie ? kup sobie 2T a jak chcesz mieć małe osiągi, basowy dźwięk niczym Ogar 900 :mrgreen: i małe spalanie to kup sobie 4T najpierw się zdecyduj które… :wink: a bo jak 4T to chyba tylko wiadro

No właśnie o to chodzi że ja nie mam pojęcia co będzie lepsze za 2T przemawiają dobre osiągi a za 4T małe spalanie ; ( ehhh