2 najlepsze roxy !!

http://www.polskajazda.pl/Profil,Yamaha,Aerox,50,Yamaha,Aerox,50/29708


Lookajcie to !! <3 Jak dla mnie to jest cudowne… tyle pracy i tego wszystkiego!

no koleś ma w chuj kasy to zrobił… Ten drugi “rox” to jakiś mieszaniec jest :smiley: przednia felga od italjeta tylna od chuj wie czego silnik P/G :smiley:

rox rox rox ;/ przereklamowane

Tak . Danielsonie :wink: Ale praca , kasa i te serce poswiecone w tego roxa to jest cos. Dla mnie pełen szaczun . Mimo ze Rox i tak jest good :smiley:

No Danielson ma racje :confused: Mógłby BW’sa stuningowac a nie :smiley:

nie no co jak co ale to już nie są zwykłe roxy :stuck_out_tongue: ja tam nie mogę powiedzieć że rox u mnie jest jakiś przeterminowany bo nikt go u mnie nie ma za to TZR jeżdżą i to aż 5 i niedługo będzie 6 i 7 :mrgreen:
I tak bym chciał mieć któregoś z tych fajniejszy ten 1 do stuntu i normalnej jazdy a ten dragster to takie coś … :stuck_out_tongue:

Wyjebane w kosmos :smiley:

ale widac ze koles nie za bardzo się zna i chyba sam ich nie robi w dragu pisze ze nawet nie wie jakie części ma ;/

Właśnie … kasa, kasa, kasa :frowning:

Na moje Rox był przereklamowany 3 lata temu :slight_smile: Był top na roxy teraz przereklamowane to są boostery :wink:

Pierwsza przeróbka roxa bardzo mi się podoba, bo drag… no cóż. Z tych opisów wynika, że gość po prostu lubi skuterki, ale nie lubi w nich grzebać, więc za wszystko płacił… Dobry rox(jak ten pierwszy) nie jest zły :wink:

co ten pierwszy ma z roxa że tak się nazywa toż to praktycznie pojazd zbudowany od podstaw

siwy_fact napisał:

co ten pierwszy ma z roxa że tak się nazywa toż to praktycznie pojazd zbudowany od podstaw


True ... true :)
A jest w roxie przez to bo tam najwięcej ludzi wchodzi :P

RudY napisał:

A jest w roxie przez to bo tam najwięcej ludzi wchodzi :P


BO to był kiedyś rox..
Ale teraz tam chyba nie ma żadnej oryginalnej części...

Adverion napisał:

Ale teraz tam chyba nie ma żadnej oryginalnej części...

ew. rama ;D i tak na moje koles tylke je "MA" a nie robi nic przy nich.

a ja Wam powiem że w te roxy nie ma wsadzone dużo pracy ani serducha :< przynajmniej właściciele zbytnio się nie napracowali czemu?
otóż tak 1 rox ma 0 coustoma, plastiki kupione wszystkie te bgm to one już są tuningowane w sumie kierownica może coś pokombinowana reszta wygląda na P&P jakbym miał w huj kasy bez problemu zrobiłbym roxa na podobnym poziomie kupić plastiki zamontować nakleić parę naklejek potem coś do silnika i już jest gotowe :stuck_out_tongue:
a w drugim roxie to nie robił w nim nic właściciel bo pisaliście nawet że nie wie co ma w silniku więc to nie on a kto inny wsadził w niego dużo pracy :stuck_out_tongue:
Tyle ode mnie ten 1 to wygląda cudnie ale brak jakiejkolwiek inwencji twórczej w postaci custom’a jakiegoś niestety czyni projekt zwykłym roxem bogatego dzieciaka bo jak ktoś ma kase to bez problemu takiego zrobi :stuck_out_tongue:

ale ogólnie no to cóż, ładnie się prezentują i zapewne też wypas jeżdżą :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 31-10-2009, 16:44 ]
PS tak według mnie ten 2 rox dragster to nie jest z polski tylko jakiś niemiec zrobił ktoś z polski znalazł zdjęcia i sobie przywłaszczył bo nie wyobrażam sobie osoby która zrobiłaby taki skuter zapewne z evosem + nitro i żeby nie wiedziała co ma w skuterze i jeszcze się podnieca tym nitro a po 3 strzałach pewnie już tłok do wymiany to pozdro :stuck_out_tongue:

Z roxa to możliwe że boczki zostały przerobione.

tak, w drugim tym dragsterze tak to w ogóle custom pełną parą ale w pierwszym roxie nic nie ma, kierownica też BGM bo znaczek widać to pewnie też przystosowana do roxa i bez przeróbek się obeszło ;p
kiedyś na starym skuterdoktor bodajże widziałem identyczne plastiki bgm’a :stuck_out_tongue:

noo ja też dokładnie wiem że takie plastiki do roxa są … co najwyżej były one małowane… lub nie… mimo wszystko i tak się super prezentuje a kwestia tego że to nie jest jego to też jestem tego zdania ponieważ ten kto ma w skucie evo to on się musi znać bo tam się bardzo często wymianie tłoki z pierścieniami i w ogóle o te silniki trzeba dbać a taki koleś co nic nie kuma lub chociaż troszkę to by sobie nie poradził z utrzymaniem takiego evo’sa

Nareszcie ktoś się pokapował, że to nie polskie aeroxy :stuck_out_tongue:
Ktoś po prostu je “opisał” na PJ i tyle >_<

A co do pierwszego roxa to może robiła go firma BGM :slight_smile: