2 najlepsze roxy !!

To nie są roxy z pl. One są z niemiec. Białego roxa widziałem na scooter-center.de.
W tym dragsterze nie widzę żadnego związku z roxem. Jakiś dzieciak sobie jaja robi.

Ten biały to ma tylko naklejone albo namalowane te wzory, a plastiki to najpewniej były kupione w kolorze białym.

Tak czy owak jak był zrobiony czy łatwo czy trudno i tak efekt jest powalający :wink: Do własnego costum’u trzeba mieć łeb i wyobraźnie :roll:

Adverion napisał:

Do własnego costum'u trzeba mieć łeb i wyobraźnie

I umiejętności manualne.

wybaczcie że odkopuje stary temat ale trochę poczytałem i koleś pisze że auto i ścigacz nie ma z nim szans , auto ok , ale ścig??? zrobił by go z palcem w dupie , może nie 250 ale 600 na pewno

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/Aerox_50/37637

aha i założę się że to drugie nigdy nawet obok aeroxa nie stało , to jest jakis ital albo coś

mówisz ściga 250 a czy wiesz że 250 w 2T z 600 4T na starcie idzie łeb w łeb ??? no może trochę 250 odstaje ale nie za bardzo chociaż 250 2T jest bardzo “elastyczna” a taki rox na przyśpieche do jakiś 80 by dało radę bo ścigi nie wchodzą na 1 biegu od razu na wysokie obroty tylko po jakimś czasie :wink:

mało juz jest 250 w 2t , ja przyjałem 4t a poza tym nie ma szans żeby jaka kolwiek nawet nawet na maxa wyżyłowana 70 wzięło 600

na starcie ma szanse tak jak napisałem do jakiś 80 bo ścigi biorą od np. 5-6 tys. dopeiro dobrze ciągną a taki skuter to praktycznie od samego startu już ciągnie na max’a a i jest na youtubie filmik jak rox po tunie bez owiewek startuje z CBR600 i na starcie idą równo a nawet rox lepiej ale jak już CBR przekroczyła troszkę więcej obro to już rox z tyłu …no ale to że np. na v-max skuter nie ma szans z 600 to jest oczywiste …

Aha i jest RS 250 w 2T ale ta starsza buda już nie produkowana od około 4lat

wrona poszukaj sobie na youtubie filmik z dragsterem scooter atacck to zmienisz zdanie

http://www.youtube.com/watch?v=DuniDugA8VY&translated=1
O tutaj :stuck_out_tongue:

o stary jabym się chyba po chlastał jak by skuter mnie wziął a ja bym miał np r6 :smiley:

No nie no to już jak zwykły skuter nie wygląda :stuck_out_tongue_winking_eye:
No ale powiedzmy taka Runnerka 180 high-end mallossi :smiley: Jaki to ma odpał przecież :slight_smile:

to by zabiło , przecież to by 900 z palcem w dupie wzięło skoro 70 idzie nie mal równo 900

ale akurat w tym filmiku niektórzy kierowcy to pizdy konkretne

Co racja to racja :smiley: Koleś z R6 chyba pierwszy raz jej bardziej przycisnął :smiley:

Co racja to racja :D Koleś z R6 chyba pierwszy raz jej bardziej przycisnął :D


otóż to jechał jak pipa... no ale to na 1/4 mili skuter wygrywa ale na dłuższy dystans by przesrał :roll:

jak to 1/8mii jest na 1/4 mili skuter by szans nie miał :stuck_out_tongue:

siwy_fact, 1/8 mili to okolo 200m a oni się scigali na 150m

dobra pies srał na to na ile mil oni się ścigali krótko mówiąc na tym odcinku co się ścigali :roll: