Zmiana cylindra

Ale mu pier.olicie o niższych i wyższych obrotach, (ja mam cylinder top performance sport 70, wydech leo vince tt, króciec stage6 oversize valve, wario multivara z rolkami 7g, sprzęgło malossi delta mhr z czerwonymi hebo naciągniętymi na średni naciąg i mało tego sprężyna top racing najtwardsza + dzwon z radiatorem motorforce i twist control naraku) rusza z zajebiście i to zajebiście zajebistych wysokich obrotów i w huj lepiej sięjezdzi na kole niż jak ruszał z niskich, a wy tylko lepszy bo z niższych!

s6 streetrace bierz tani i dobry :smiley: Osobiscie latam na POwerforce i jestem zadowolony xD

pikus napisał:

Ale mu pier.olicie o niższych i wyższych obrotach, (ja mam cylinder top performance sport 70, wydech leo vince tt, króciec stage6 oversize valve, wario multivara z rolkami 7g, sprzęgło malossi delta mhr z czerwonymi hebo naciągniętymi na średni naciąg i mało tego sprężyna top racing najtwardsza + dzwon z radiatorem motorforce i twist control naraku) rusza z super-ekstraście i to super-ekstraście super-ekstra wysokich obrotów i w wacuś lepiej sięjezdzi na kole niż jak ruszał z niskich, a wy tylko lepszy bo z niższych!



I do tego idzie z gazu na koło :573:

A tak swoją drogą, to może czas zrobić przez zimę stelażyk i jakieś crshe, bo z tego co mi wiadomo to Pawełek już kończy stelaż robić :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 04-01-2010, 21:30 ]

SiWy napisał:



I do tego idzie z gazu na koło :573:



W trakcie jazdy tak do 10 / 15km/h też idzie z gazu i zajebiście mi się na kole zapierdala, to nie jest wcale powiedziane że z niższych to lepiej, prawda Jakubie?

nie wiem ja się nie znam, to tyś jest stunter

koniec spamu kurwa!!!

ok ok ja tutaj już się nie popisuje ^^
ja tylko umiem to naprawiać, a z tuningiem to ide na intuicję :stuck_out_tongue: :mrgreen:

stelaż zrobie ale teraz zbieram kasę na cylinder a później na gaźnik wiec trochę duzo kasy a po drugie mam jeszcze wymianć łożysk na wale bo mam luz a mam zamiar śmigać na seryjnym wale no i motor w dodatku na razie nie sprawny czeka go mechanik tylko nie wiem gdzie

gaźnika radzę ci szukać używanego tylko żeby był w 100% sprawny wprawdzie gaźnik się nie zużywa ale żeby nie był popsuty a jak dorwiesz używany to możesz dużo kasy zaoszczędzić więc ja nie widzę sensu kupowania nowego gaziora :roll:

A przy Polini Sport konieczna jest wymiana gaźnikaż

Nie jest konieczny wiekszy gaźnik ale na malym gaźniku będzie się grzał i będzie słabszy i latwiej zatrzec

A przy docieraniu mogę jeszcze użytkować seryjny gaźnik czy od razu muszę go zmienić na większy?

możesz

Mam Tecnigasa Next-R. Czy ten wydech dobrze się zgra z Polini Sportą Aha i czy muszę wymieniać łożysko korbowodu przy wymianie cylindra?

tecnigas da rade z tym cylindrem ;p
Ja bym łożysko wymienił dla bezpieczeństwa