Źle pokazuje stan paliwa!

Mam pewnien problem.
Wskaźnik paliwa mi źle pokazuje stan. Gdy naleje do pełna to nie podniesie się do MAX tylko ok.3/4, a jak mam ok. polowe baku to jest ponizej minimum czyli zchodzi ponizej wskaznika.
W czym problem?
Proszę o porady.

hmm, A z pistoletu lejeszł I jak ci odbija to wyjmujesz czy nalewasz do pełniusieńkaż

trzeba ten pływak czy jak to sięnazywa wyciągnąc i troszkę podgiąc bo to na takim drucie jakims jest zamontiowane i wiesz ja tez tak mialem to mi to troszkę mechanik pdogioł i pieknie mi wskazywało jak poimogłem to wiesz co zrobić :slight_smile:

hmm nie jeststem tak glupi zeby z pistoletu lac az zablokuje:) leje przewaznie z kanistra bo mieszankie robie :stuck_out_tongue:
Z t tym podgięciem to sprubuje
a jak się tam dostac? :stuck_out_tongue:

no obstawiam ze musisz riozebrac plastiki tak aby widziec bak i wtedy to juz siędowiesz jak si dostac do tego plywaka albo wystarczy zdjąc samo siedzenie to moze będzie bak widac niewiem jak to tam u ciebie jest;p

w HRR musisz chyba ściągnąć siedzenie i owiewkę.

w sumie można było nie zamykać tego tematu i tutaj robić ciąg dalszy bo się kur.wa robi spaM!!! http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=6987&highlight=wzka�nik+wahy