Zipp sipli 50 2010r vs Romet 717 2010r

Witam. Mam ciężki dylemat w wybraniu motorka :frowning: nie wiem któego wybrać. Moge niestety wybrać tylko te i mam czas do piątku w wyborze. Proszę was o pomoc abyście mi doradzili który lepszy. Najbardziej zależy mi na komforcie (wygodzie) jazdy dla 1 jak i 2 osób oraz na v-max’ie i przyśpieszeniu. Z góry wam Bardzo Dziękuje :slight_smile: :wink:

ty lepiej nie rozśmiećszaj ludzi z tym v-maxem i przyśpiechą bo 2 sa jak żółwie porównaniu z roxem ,apka sr , neosem itp …

jak już miałbyś to dwusuwowy silnik zipp’a

Eh :tak to jest xP nie znają się kupują chinola a później żałują :stuck_out_tongue:
Mój kolega też chce sobie chinola kupić bo on chce mieć nowy… mówię że lepiej by wyszedł jak by aprilkę np sobie kupił ale nie chce słuchać.:stuck_out_tongue:
Słuchaj że nowsze to nie znaczy lepsze po szukaj coś używanego mój kolega chinola kupił od 2007 r miał nówka z salonu i własnie kilka dni temu mu rama pękła na pół podczas jazdy… a drugiemu silnik wysiadł.

jesteś nowym użytkownikiem , to daruje ci warna żeby cie stąd od razu nie wypłoszyć, ale jest tutaj specjalny temat podklejony na takie :slight_smile: , nawet w tym dziale ci powiem…

ale od razu ci tez odpowiem, nie kupuj żadnego 4t bo wszystkie 4t (4 sówy) w 50cc to chinole … jedyny markowy skuter 4t to piaggio zip (nie mylić z zipp quantum i tego typu badziewia) , ale również występuje w 2t

, kup markowy a używany skuter , lepiej na tym wyjdziesz, tylko poczytaj se forum i zobacz na co warto zwrócić uwagę , przy zakupie używanego skutera żebyś nie na był skarbonki