zipp otis

Witam, chcialem przedstawic Wam moj nowy nabytek. Nie jestem zagorzalym sympatykiem marki zipp ale zasugerowalem sie przy wyborze dostepnoscia czesci, jest obszerny dostep wszelakiej masci podzespolow no i dodatkowo sa tanie. Mialem wczesniej ince lambros ale niestety wsparcie czesciami szybko sie skonczylo, wiec ze tak powiem pogonilem skuter i niech ktos inny sie martwi :)

Wiec tak, wpadlem do serwisu i szukalem oszczednego pojazdu, zaproponowali mi otisa a comnie dodatkowo zaskoczylo, byl przeceniony o blisko 800zl. Spowodowane bylo to ostatnimi 'sztukami' ktore poprostu zawalaly im miejsce. Bylo kilka malych niedociagniec ale malym kosztem wyeliminowalem je. Podstawowa rzecza jaka zrobilem to wymiana opon, jak to przypadlo na skuter najnizszej klasy, byly strasznie sliskie. Na suchym asfalcie bylo ok, ale problem pojawial sie na wilgoci. Tyl latal strasznie ale po wymianie trzyma sie jak zaba :) osiagi wcale nie sa takie male, jedzie blisko 85 km/h a uczynilem to jedynie przez wykrecenie srubki na lince( ograniczala ruch manetka ) i wymiane modulu na rozblokowany. Spalanie w granicach 2.5 l wiec nie wiele wiecej niz przewiduje producent.

mam nadzieje ze dlugo mi posluzy i nie bede musial go czesto naprawiac :)