Zipp Otis 2T stunt custom by Browar

[center:f66953bc6a]Witam . Już trochę siędzę na forum i zajmuje się stuntem . Chciałbym pokazać swojego chińczyka którym latam na kole .2008 rok produkcji. Skuter jest całkowicie odblokowany . [/center:f66953bc6a]
Części:

- Filtr powietrza Polini Air Box

- dysza 86 Dellorto

- przedłużka amortyzatora 5.5cm

- pseudo sportowy wydech (polerowany)

- crash pady







Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us






Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us

To teraz osiągi.
-88 km/h (bez ściemy miećrzony GPS’em)



[center:f66953bc6a]Plany: Po świętach kierownica BMX str8 eco downhill[/center:f66953bc6a]

Zapraszam do oceniania pozdrawiam

88km/h? Mówisz że bez ściemy? hmmm no ok, ale ja tam wątpię w to :slight_smile: No chyba że z niezłej górki :wink:

Hah ten wydech wygląda jak … nie wiem :smiley:

Jak masz krytykować i wywyższać się to w ogóle nie pisz

wydech jest spoko ale ten kible taki krótki i tak nie do końca pasuje

ej jaki tu masz silnik wiem że 2t ale minerali czy chiński

Browar napisał:

Jak masz krytykować i wywyższać się to w ogóle nie pisz


;{
Widać, że nowy na forum... posiedzisz trochę to ogarniesz...

Minarelli horizontal . Fotki z przejaranego wydechu :



Uploaded with ImageShack.us

Browar napisał:

Minarelli horizontal . Fotki z przejaranego wydechu :

[url=http://img339.imageshack.us/img339/9026/zdjcie0096m.jpg]Obrazek[/URL]

Uploaded with ImageShack.us



chyba podróbę minarelli.

No co, skuter ładnie wygląda, i widać że ładnie śmigasz na kole, powodzenia i oby się nie rozpadł, bez urazy oczywiście :)!

coś ty z tym wydechem zrobił

Normalnie jeździłem :)Nowe fotki :







Mój i kumpla skuter :slight_smile:

a weź pokarz co umiesz. ( stunty )

zobacz w temacie wasze foty na dzidach i tam dal foty

tamte zdjęci dziwnie wyglądało tak jakby palnikiem był robiony, ale widać że stunty bo normalnie raczej by się tak nie przebarwił szybko

tamta malaga od czego ma czache???
tzn wydaje mi się ze to malaga

Malagutti Crosser oryginalna czacha . A ten tłumik dla mnie się podoba :slight_smile:

wygląda ladnie ale im chodzi ze dziwnie wygląda w stusunku do wielkosci calego skutera krotki silnik male kolo i wydech wiekszy od silnika i tak wystaje podobnie wygląda yasuni w hurricane

[ Dodano: 21-04-2011, 20:30 ]
“nanklung” ta nazwa opon mnie rozjebala ^^

Mi to w niczym nie przeszkadza . Małe koło mały slinik ale 90km/h idzie . Nagram wam przy okazji film z prędkością miećrzoną gps’em . Pozdrawiam .

No widzę i kuzyn wstawił swoją maszyne. Robertus ja jechałem obok z GPS-em i pokazywało 88km/h także wiesz. Troche to mocy ma jak na takiego piździka 50cm wrzuciłbym filmiki z jego stuntu ale kiczowo wyszło (mam aparat 2 megapixle). Tu jeden filmik kręcony suszarką :smiley: http://www.youtube.com/watch?v=wmxrCuqLg60.

A mi przyszła kierownica ale jest o 3 mm za maly otwor w adapterze i jutro muszę dać dla tokarza żeby mi przewiercił . I jutro zamontuje kierownice