Zipp Neken/Junak 122, nowy silnik 125cm (zarejestrowany na 50cm !) NIE AKTUALNE

Witam, mam do sprzedania Zippa Nekena z NOWYM silnikiem od Junaka 122, pojemność 125cm,motocykl jest ZAREJESTROWANY JAKO 50cm ! Motocykl jest zarejestrowany i opłacony, przegląd ma na 2 lata, przegląd był robiony miesiąc temu i przeszedł go bez problemu.

Motocykl jest bardzo zrywny i bardzo przyjemnie się nim jeździ, moc silnika 14KM.

W motocyklu prócz nowego silnika jest nowy gaźnik, cała nową instalacją elektryczną (wiązka, przełączniki, regulator, moduł odblokowany, klakson, stacyjka)
Koszt silnika 1999zł,
całej nowej instalacji około 450zł,
w motocyklu jest również nowy akumulator, lusterka też były wymieniane 2 miesiące temu, założony jest stożkowy filtr powietrza.

Tak wiec jak widać motocykl nieźle doinwestowany, motocykl jest wart zakupu gdyż praktycznie kupujesz nowy motocykl, silnik ma przejechane TYLKO około 140km ! Jest nadal na dotarciu.

Na silnik mam paragon, oraz na wiele innych części dla potwierdzenia że to naprawdę jest nowy silnik, z resztą nawet po wyglądzie można ocenić że jest nowy ale dla niedowiarków mam paragon.

Nie jestem żadnym handlarzem, motocykl sprzedaje uczciwie.

Zapraszam do składania swoich ofert !
Zapraszam do oglądania.

Ubezpieczenie do 09-08-201 6r
Przegląd do 19.02.2018r

Motocykl od nowości garażowany i zadbany.

http://olx.pl/oferta/zipp-neken-junak-122-nowy-silnik-125cm-zarejestrowany-na-50cm-CID5-IDf6mKD.html

tyle sie z nim namęczyłeś i sprzedajesz? A już ogarnięty na 100%?

Namęczyłem się i jestem z siebie zadowolony że udało mi się go doprowadzić do stanu idealnego :)
A sprzedaje bo chce mieć kaske na prawo jazdy a za reszte coś dołożę i kupie jakiegoś Junaczka naszego Polskiego.

no to co w końcu było z ta elektryką?

W prawym przełączniku była woda jakimś cudem chyba za słabo obudowa skręcona była, oraz nie było bezpiecznika tylko kable połączone i po prostu zrobiły się w wiązce same zwarcia oraz kilka kabelków się po prostu spaliło więc wymieniłem całą wiązke oraz podzespoły elektryczne, teraz wszystko działa i pięknie chodzi

Nie aktualne

to nie podbijaj!
człowieku, ty kompletnie nie myślisz?
Odnajdź w końcu guzik EDYTUJ i dopisz na końcu ostatniego posta w wątku albo w tytule pierwszego że nie aktualne