Zico Rooster >>By Keczo<< Początki!

Witam!
Chciałbym przedstawić wam mojego kumarka. Prace idą powoli ale mimo wszystko jestem zadowolony z mojej maszynki.


PLANY:

1.Mechanika:
Stage6 Pro Sport
Stage6 Racing Torque Control
Dzwon sprzęgła Stage6 WingCooler
2.Optyka
Podłoga z ryfli
Kiera bmx

Obecnie:
Tłumik Stage6 Pro Replica Chrom
Rolki 5,5g Top Racing

Oto Foty mojej maszynki przed zmianą tłumika:




A tutaj już po lekkim wizualnym tuningu :slight_smile:
Mianowicie demontaż lusterek błotników i tłumik :slight_smile:

Tu jedna fota jak stał na warsztacie :slight_smile:



Tutaj już w całości :))





Przed wymianą tłumika skuter leciał jedyne 60kmh
A po zmianie wielki zonk :shock: :shock:
Zamykam licznik :)) [ 80 na blacie i leci za tarcze]

Zapraszam do komentowania :))

Ale nie wiadomo jak szczery jest ten licznik :stuck_out_tongue: Skuterek wygląda zacnie, przydałoby się podwyższyć tył, usunąć błotnik i zamontować nadkole. Rób go bo może wyjść coś ciekawego :wink: Rozumiem, że planów będzie dużo więcej niż te, które wymieniłeś?

poluki napisał:

Ale nie wiadomo jak szczery jest ten licznik :P Skuterek wygląda zacnie, przydałoby się podwyższyć tył, usunąć błotnik i zamontować nadkole. Rób go bo może wyjść coś ciekawego ;) Rozumiem, że planów będzie dużo więcej niż te, które wymieniłeś?



Z tym błotnikiem to problemik może być bo jak go zdejme to światła i kierunki kaput. Zresztą teraz w planach mam mechanikę :P najwyzej potem wlozy się cos ciekawego. a o nadkolu to raczej nie ma co marzyc. Nie wiem jak w ogole można je zamocować on tam taki zabunkrowany jak czołg :P

wyślij mi fote tyłu bo ja tez mam wycudowany tył ale wymyśliłem jak go zrobić na płasko moze ci pomoge

Ketchup, no nieźle nieźle tylko ja mam gps i sprawdźimy jak ten licznik pokazuje predkosc :stuck_out_tongue: ja bym z dystansem do tych predkosci podchodzil :wink:

Elo! Nie pisałem bo forum nie działało wczoraj :shock:

wrona napisał:

wyślij mi fote tyłu bo ja tez mam wycudowany tył ale wymyśliłem jak go zrobić na płasko moze ci pomoge



Zrobie jutro :slight_smile: i wrzuce tutaj. Dzieki za checi ziom. :smiley:


Zrobiłem sobie tablice na przekładnie. Ale siła wyższa nie była zachwycona wiec wrocilem do pierwotnego wygladu.

a jak by tak przyciąć na wysokość tej czerwonej lini (tej niżej ) , lub wywalić te krowiaste kierunki i dać mniejsze i przyciąć na wykoś tej czerwonej lini ( tej wyżej) , tylko nie wiem jak u ciebie wygląda z rama czy by nie wystawała

ale najbardziej to bym ci polecał wyciąć to tej niższej Lini , i pod samą lampą dać tablicę

to znaczy wiesz. w tym przypadku juz latwiej wymieniłeś lampe i nie pierdzielic się z ciachaniem. Lampa od razu z kierunkami powinna pasować coś takiego:


I tu można na nadkolu myśleć w owej chwili :slight_smile:Zobacz Lampe

Ale wiesz że wtedy cały tył musisz szpachlować?

co racja to racja. Ale ja bardziej chce iść w mechanike. Bo do optyki można zawsze wrocic :slight_smile:
Teraz czekam na kase i wario stage6 sport pro wchodzi :smiley:

Jakie miałeś seryjne rolkiż

To żeś dowalił górniku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

O jaaa to drugi taki w przeciągu ostatnich paru dni o_O