zgubiłem śrubkę od regulacji mieszanki

siema. zgubiłem dzisiaj śrubkę co jest z boku gaźnika prawdopodobnie jest ona od regulacji mieszanki. da się bez niej jechać bo muszę jutro 13km do mechanika podjechać a jak nie to mogę czymś innym ją zastąpić? np.ten otwór bym zatkał silikonem. nic się nie stanie?
daję fotkę o co mi chodzi.
dzięki

No możesz jechać z tymże tak jak mówisz zalep to czymś. A jak będziesz jutro u mechanika to zapytaj się czy nie ma takiej śrubki albo gdzieś do serwisu podjedź i popytaj bo tak czy siak musisz ją od nowa mieć.

a jak bym w to miejsce wkręcił zwykłą śrubkę ze sprężynką tą co była na tej śrubie bo ją mam ;p a śrubki nie. czy już lepiej tym silikonem zatkać?

Nie mam pojęcia, spróbuj czymś to zatkać i jak będzie źle chodził to spróbuj dać tą śrubkę ze sprężynką.

wiesz zatkałem palcem to nie gasł trzymał obroty a jak odetkałem to miał ciężej zapalać i gasł

No to zrób jakąś prowizore jak Ci chodzi dobrze z zatkanym i potem daj nową śrube :stuck_out_tongue:

Ja zgubiłem śrube od obr. to wziełem zwyklą i na końcu zrobiłem stożek i działa jak orginalna , oczywiście ta śruba ma taki sam gwint jak orginalna :stuck_out_tongue:

tylko tam idzie wkręcić taką zwykłą śrubkę?
bo nie wiem czy tam innej takiej nie było chodzi mi o te co są a tym obrazku

Poszukaj zwykłą z takim samym gwintem ,a koncówke przerób i jest git , ja wyregulujesz na tym to daj trochę silikonu by Ci się nie przekręcała :stuck_out_tongue: