Zestaw naprawczy do amortyzatorów aprilia sr

Witam. Słyszałem od kumpla, ze sa zestawy naprawcze do amortyzatorow przednich, lecz nigdzie nie widziałem do aprilii (widziałem tylko do chinczykow). Jesli ktos wie gdzie taki zestaw można kupić prosilbym o link.

uszczelniacze lagow i olej kupujesz. Musisz stare uszczelniacze wyciagnac pomierzyc kupić takie same. Kupic olej heavy/medium/easy czy jak to tam jest odpowiednia gestosc bierzesz i montujesz uszczelniacze i dolewasz oleju. Marian chyba gdzieś temat o tym pisal ale nie mogę znalesc ;/

no ok ale tam sa chyba jakieś tulejki… czy cos takiego w tych amorkach

jedyne jak się regeneruje przednie amorki to tylko przez wymianę uszczelniaczy i wymianę oleju nic innego tam się nie robi;)

Danielson, znalazłem http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=5486

gmax napisał:

no ok ale tam sa chyba jakieś tulejki.

jak masz te tulejki czy co to tam jest wyjebane to musisz lagi nowe kupi ;/ mialem tak w tph. Mialem tak dojebane ze wyglądał jak obnizony :PP FOOTO: Jesli masz cos podobnego to wymien lagi a jak ci tylko ciekna lub źle chodza to wymieniasz olej i uszczelniacze jak w arcie mariana. A i moze tez byc ze zjebanie chodza przez stary w chuj olej jeśli nikt nie zmienial tam.

P.S. Zajebisty tph co ? tak fajnie nisko przoood :PP chcoc tyl mial tez wyjebany a to wszystko przez skakane na motocrossię ;d